Brak nowych powiadomień

Kościuszki 190, Wrocław

Okulary korekcyjne: 29,99 zł za groupon wart 300 zł i więcej opcji w salonie Optyk na miarę

Oferta ograniczona czasowo!
Do -90%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Odpowiednio dobrane okulary korekcyjne z markowymi oprawkami

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 3 opcji

groupon zniżkowy z badaniem wzroku w cenie

  • 29,99 zł za groupon wart 300 zł na 1 parę opraw korekcyjnych z soczewkami korekcyjnymi (dot. szkieł chroniących przed niebieskim promieniowaniem ekranowym),
  • 69,99 zł za groupon wart 450 zł na 1 parę opraw korekcyjnych z soczewkami fotochromowymi (dot. szkieł Essilor Transitions Gen8 Crizal Sapphire
  • 79,99 zł za groupon wart 500 zł na 1 parę opraw korekcyjnych z soczewkami progresywnymi z powłoką antyrefleksyjną (dot. opraw od 250 zł).

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 10 grouponów, ale wykorzystać maks. 5 grouponów. Oferta nie łączy się z innymi promocjami i nie obejmuje montażu soczewek do własnych oprawek. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Do każdej opcji badanie wzroku gratis.  Pozostałą część ceny okularów, należy dopłacić w salonie. Groupony nie łączą się – 1 groupon dotyczy 1 pary okularów.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 570 112 114 w celu ustalenia terminu badania wzroku. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Optyk na miarę

W nowoczesnym salonie Optyk na miarę można pod opieką doświadczonego personelu dopasować okulary, które nie tylko poprawią wzrok, ale staną się uzupełnieniem wizerunku klienta. Dyplomowany optometrysta sprawdzi ostrość wzroku pod kątem doboru odpowiednich okularów korekcyjnych, a także zapozna z szerokim asortymentem markowych oprawek m.in. Carolina Herrera, Guess, S.Olivier, Bulget, Pepe Jeans.

Optyk na miarę

Wzrok, Okulary