Najlepsze z Groupon

Słowiańska, 15/1B, Wrocław

19,99 zł grupon zniżkowy wart 200 zł na okulary z antyrefleksem oraz badanie wzroku i więcej w salonie Optomania

Wybierz opcję

Wyróżniki

Badanie wzroku, odpowiedni dobór soczewek oraz możliwość wyboru markowych oprawek zapewnią stylowy wygląd oraz lepszy komfort widzenia.

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
D
Dawid
sierpień 6, 2020
Bardzo miła i kompetentna Pani pomogła w doborze okularów
B
Bogumiła
2 Oceny2 reviews
lipiec 13, 2020
Bardzo profesjonalna i miła obsługa, szybki czas realizacji. Polecam

O tej ofercie

Szczegóły:

  • powłoka antyrefleksyjna jest standardem wśród powłok soczewek okularowych, zapewnia przejrzysty obraz bez uciążliwych odbić. Na cenę soczewek z antyrefleksem wpływa ilość dodatkowych uszlachetnień zwiększających odporność na zarysowania i ułatwiających czyszczenie
  • soczewki fotochromowe zabarwiają się (na kolor brązowy, szary, szaro-zielony) pod wpływem promieni słonecznych, dzięki czemu można zyskać 2 funkcje w 1 okularach (w pomieszczeniach przejrzyste, w słońcu – przeciwsłoneczne)
  • soczewki z powłoką chroniącą przed światłem ekranu komputera posiadają właściwości antyrefleksu oraz dodatkowy filtr światła niebieskiego. Zapobiega on zmęczeniu oczu, które jest skutkiem działania światła emitowanego przez urządzenia z ekranami LED i LCD oraz sztucznego oświetlenia. Filtr ten chroni także wewnętrzne struktury oka (soczewkę wewnątrzgałkową, dno oka) przed przedwczesnym starzeniem. Zapewnia komfortową pracę biurową i równocześnie przejrzyste widzenie na zewnątrz
  • soczewki okularowe z powłoką dla kierowców posiadają właściwości antyrefleksu oraz dodatkowy filtr poprawiający kontrast widzenia w warunkach drogowych. W nocy zapobiegają uciążliwym odblaskom i refleksom, a za dnia poprawiają kontrast widzenia. Ich struktura jest bardzo twarda, antystatyczna i łatwa w czyszczeniu. Nadają się do uniwersalnego, codziennego użytkowania
  • okulary progresywne to rozwiązanie dla osób po 45. roku życia, ponieważ stanowią wygodny i naturalny sposób korygowania presbiopii (pol. starczowzroczności). Dzięki swojej zaawansowanej, wieloogniskowej konstrukcji dają komfort wyraźnego widzenia na każdą odległość (czytanie, obsługa komputera, prowadzenie samochodu).

  • badanie wzroku wykonywane jest przez dyplomowanego optometrystę i z użyciem wszystkich dostępnych testów pozwalających na kompleksową ocenę jakości widzenia.
  • oferty na okulary korekcyjne dotyczą grouponu zniżkowego, jeśli cena okularów przekracza wartość grouponu, konieczna jest dopłata różnicy na miejscu

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony, ale na zakup 1 okularów można wykorzystać tylko 1 groupon. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. .
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta obejmuje groupon zniżkowy. Na ostateczny koszt okularów składa się cena oprawy, soczewek okularowych oraz usługi montażu. Kwota do zapłaty zostanie pomniejszona o wartość przedstawionego grouponu. Różnicę należy dopłacić na miejscu.(kartą lub gotówką). Istnieje możliwość wystawienia faktury VAT za zakupione okulary. Dla zapewnienia komfortu i bezpieczeństwa w czasie trwania stanu epidemii wizyta w salonie optycznym jest możliwa wyłącznie po uprzednich zapisach.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 516 517 282 , optomania.wroc@gmail.com lub zarezerwuj termin przez https://www.facebook.com/optykmilydlaoka.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Optomania

Zlokalizowany we Wrocławiu salon optyczny wyposażony jest w profesjonalny sprzęt i gabinet do badania wzroku prowadzony przez optyka okularowego oraz dyplomowanego optometrystę. Dzięki temu Optomania zapewnia swoim klientom odpowiedni dobór soczewek, a także profesjonalne doradztwo w zakresie dopasowania opraw okularowych do typu urody i indywidualnych upodobań. W asortymencie znaleźć można szeroki wybór opraw polskich producentów (np. DekOptica, Bodyych, Binokl, LiwLewant) i zagranicznych marek (np. Guess, Diesel, Swarovski, Calvin Klein, Belutti, Forseti). Wśród producentów soczewek okularowych znajdują się takie marki jak: Zeiss, Essilor, JZO, Szajna, Hoya, Seiko.