Grota solna: od 29,99 zł za 4 wejścia i więcej opcji w Open Fitness

od 29,99 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
80 zł 63% 50,01 zł
Już 30 kupionych

W skrócie

 • Grota solna: mikroklimat bogaty w jod i cenne pierwiastki
 • Zwalczanie chorób: górnych dróg oddechowych, alergii, niedoczynności tarczycy, nerwicy i stanów przemęczeni, zaburzeń metabolizmu i innych
 • Oferta limitowana

Warunki

Ważność: groupon ważny od #if ($deal.options.get(0).voucherStart) $deal.options.get(0).voucherStartFormatted #else #end do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Z oferty można skorzystać pn - pt 8:00 - 21:00, sb 9:00 - 14:00.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 606 503 206.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Skorzystaj z dobrodziejstw morskiego klimatu w centrum miasta. Z dzisiejszym groponem seanse pełne jodu czekają na Ciebie w grocie solnej w Open Fitness.
</br> Oferta
3-miesięczny karnet na wejścia do groty solnej w 1 z 3 opcji:
</br> 1) 29,99 zł zamiast 80 zł za 4 wejścia do groty solnej,
2) 39,99 zł zamiast 160 zł za 8 wejść do groty solnej,
3) 49,99 zł zamiast 240 zł za 12 wejść do groty solnej.
</br> Jedną wizytę w grocie solnej porównuje się nawet do 3-dniowego pobytu nad morzem. Seanse te pomagają bowiem wzmocnić organizm i wzbogacić go o zdrowe pierwiastki, takie jak: jod, wapń, magnez czy potas. Ponadto inhalacje przeprowadzane w relaksującej atmosferze złagodzą objawy alergii, schorzeń górnych dróg oddechowych czy niedoczynności tarczycy.
</br> Open Fitness
Misją tego miejsca jest fachowa pomoc w poprawie sylwetki, kondycji oraz samopoczucia w sposób nieinwazyjny, ale przy pomocy nowoczesnych urządzeń. Dlatego na terenie ośrodka można skorzystać z bieżni z podciśnieniem Body Space, masażu Rolletic czy sauny z podczerwienią.
</br> Spośród dostępnych usług warto także zwrócić uwagę na wzmacniające organizm seanse w grocie solnej oraz aqua aerobik. A odprężeniu podczas ćwiczeń i zabiegów pomaga miły dla oka, ciepły wystrój wnętrza.
</br>

Merchant Location Map
 1. 1

  Open Fitness

  Sokolnicza 5 lokAl. 16

  Wrocław (Wrocław-Stare Miasto), 53-676

  Sprawdź dojazd

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Please select an option to add / remove from wishlist
{}