Grota solna: od 29,99 zł za 4 wejścia i więcej opcji w Open Fitness

Open Fitness

Kup jako prezent
Już 30 kupionych

W skrócie

  • Grota solna: mikroklimat bogaty w jod i cenne pierwiastki
  • Zwalczanie chorób: górnych dróg oddechowych, alergii, niedoczynności tarczycy, nerwicy i stanów przemęczeni, zaburzeń metabolizmu i innych
  • Oferta limitowana

Warunki

Ważność: groupon ważny od #if ($deal.options.get(0).voucherStart) $deal.options.get(0).voucherStartFormatted #else #end do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Z oferty można skorzystać pn - pt 8:00 - 21:00, sb 9:00 - 14:00.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 606 503 206.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Skorzystaj z dobrodziejstw morskiego klimatu w centrum miasta. Z dzisiejszym groponem seanse pełne jodu czekają na Ciebie w grocie solnej w Open Fitness.
</br> Oferta
3-miesięczny karnet na wejścia do groty solnej w 1 z 3 opcji:
</br> 1) 29,99 zł zamiast 80 zł za 4 wejścia do groty solnej,
2) 39,99 zł zamiast 160 zł za 8 wejść do groty solnej,
3) 49,99 zł zamiast 240 zł za 12 wejść do groty solnej.
</br> Jedną wizytę w grocie solnej porównuje się nawet do 3-dniowego pobytu nad morzem. Seanse te pomagają bowiem wzmocnić organizm i wzbogacić go o zdrowe pierwiastki, takie jak: jod, wapń, magnez czy potas. Ponadto inhalacje przeprowadzane w relaksującej atmosferze złagodzą objawy alergii, schorzeń górnych dróg oddechowych czy niedoczynności tarczycy.
</br> Open Fitness
Misją tego miejsca jest fachowa pomoc w poprawie sylwetki, kondycji oraz samopoczucia w sposób nieinwazyjny, ale przy pomocy nowoczesnych urządzeń. Dlatego na terenie ośrodka można skorzystać z bieżni z podciśnieniem Body Space, masażu Rolletic czy sauny z podczerwienią.
</br> Spośród dostępnych usług warto także zwrócić uwagę na wzmacniające organizm seanse w grocie solnej oraz aqua aerobik. A odprężeniu podczas ćwiczeń i zabiegów pomaga miły dla oka, ciepły wystrój wnętrza.
</br>


By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.