ul. Powstańców Śląskich 2-4, Wrocław

Bilet na dowolny seans 2D dowolnego dnia tygodnia za 19 zł w Oh Kino

Wybierz opcję
Ponad 30 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja do obejrzenia na dużym ekranie prawdziwych hitów i premier filmowych w technologii 2D przez 7 dni w tygodniu

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
M
Malgorzatahelpful reviewer
1 Oceny1 reviews
czerwiec 19, 2021
Obsługa tragedia. 1 kasa czynna sprzedająca oraz bilety i obsługującą zakupprzekąsek. Po rozpoczęciu filmu nie zgaszono światła trzeba było wyjść do obsługi żeby wygasili światło. Po zakończeniu filmu po ciemku trzeba było opuścić salę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • aktualny repertuar dostępny tutaj

Warunki

Rezerwacja nie jest wymagana, na miejscu wystarczy okazać groupon. Oferta nie uprawnia do pierwszeństwa w kasie kina lub innych preferencji w stosunku do innych klientów kina. Groupon uprawnia do wymiany na bilet na seanse filmowe wyświetlane do daty jego ważności (brak możliwości wymiany na bilet na seanse filmowe wyświetlany po dacie ważności). Możliwość wymiany na bilet na sens filmowy zależy od dostępności miejsc na wybrany seans filmowy. Repertuar i możliwa rezerwacja na stronie https://ohkino.pl/wroclaw/repertuar. W przypadku dokonania wcześniejszej rezerwacji groupon należy wymienić w kasie biletowej najpóźniej 30 minut przed seansem. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 3. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 3. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Oh Kino

Oh Kino to sieć kin tworząca miejsca, które łączą w sobie zalety multipleksu z kameralną, wręcz domową atmosferą. Repertuar kin jest na bieżąco aktualizowany i obejmuje najnowsze premiery filmowe. Do dyspozycji wielbicieli oglądania filmów na dużym ekranie kino przygotowało klimatyzowane sale wyposażone w wysokiej klasy systemy dźwiękowe, nowoczesną technologię projekcji filmów, wygodne fotele klasy premium. W Oh Kino znajduje się również snack bar z szeroką ofertą produktów. Kino posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych: specjalne miejsca na każdej z sal, osobną toaletę z udogodnieniami, możliwość wejścia z psem przewodnikiem.

W ofercie Oh Kina we Wrocławiu dostępne są nie tylko tradycyjne seanse stacjonarne, ale i kino samochodowe w amerykańskim stylu, na dachu centrum handlowego Arkady Wrocławskie.