zamknij
Do 30% zniżki na urodę i fajne aktywności z kodem DUO30. Dziś koniec.

ul. Powstańców Śląskich 2-4, Wrocław

Up to 24% Off on Cinema / Movie Theater at OH KINO w Arkadach Wrocławskich

Wybierz opcję
Ponad 60 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja do obejrzenia na dużym ekranie prawdziwych hitów i premier filmowych w technologii 2D przez 7 dni w tygodniu

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
M
Magdalena
1 Oceny1 reviews
październik 20, 2021
Wszystko ok
M
Małgorzata
2 Oceny2 reviews
wrzesień 19, 2021
Super
A
Anna
9 Oceny2 reviews
sierpień 18, 2021
Wszystko w porzakdu :)
I
Iwona
8 Oceny3 reviews
sierpień 7, 2021
Wszystko ok
M
Malgorzata
1 Oceny1 reviews
czerwiec 19, 2021
Obsługa tragedia. 1 kasa czynna sprzedająca oraz bilety i obsługującą zakupprzekąsek. Po rozpoczęciu filmu nie zgaszono światła trzeba było wyjść do obsługi żeby wygasili światło. Po zakończeniu filmu po ciemku trzeba było opuścić salę.
I
Izabelatop reviewer
5 Oceny5 reviews
listopad 7, 2021
Wszystko ok
I
Izabelatop reviewer
5 Oceny5 reviews
listopad 7, 2021
Jedna gwiazdka mniej za cenę ktora jest mocno zawyżona

O tej ofercie

Szczegóły:

  • aktualny repertuar dostępny tutaj

Warunki

Rezerwacja nie jest wymagana, na miejscu wystarczy okazać groupon. Oferta nie uprawnia do pierwszeństwa w kasie kina lub innych preferencji w stosunku do innych klientów kina. Groupon uprawnia do wymiany na bilet na seanse filmowe wyświetlane do daty jego ważności (brak możliwości wymiany na bilet na seanse filmowe wyświetlany po dacie ważności). Możliwość wymiany na bilet na sens filmowy zależy od dostępności miejsc na wybrany seans filmowy. Repertuar i możliwa rezerwacja na stronie https://ohkino.pl/wroclaw/repertuar. W przypadku dokonania wcześniejszej rezerwacji groupon należy wymienić w kasie biletowej najpóźniej 30 minut przed seansem. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 3. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 3. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Oh Kino

Oh Kino to sieć kin tworząca miejsca, które łączą w sobie zalety multipleksu z kameralną, wręcz domową atmosferą. Repertuar kin jest na bieżąco aktualizowany i obejmuje najnowsze premiery filmowe. Do dyspozycji wielbicieli oglądania filmów na dużym ekranie kino przygotowało klimatyzowane sale wyposażone w wysokiej klasy systemy dźwiękowe, nowoczesną technologię projekcji filmów, wygodne fotele klasy premium. W Oh Kino znajduje się również snack bar z szeroką ofertą produktów. Kino posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych: specjalne miejsca na każdej z sal, osobną toaletę z udogodnieniami, możliwość wejścia z psem przewodnikiem.

W ofercie Oh Kina we Wrocławiu dostępne są nie tylko tradycyjne seanse stacjonarne, ale i kino samochodowe w amerykańskim stylu, na dachu centrum handlowego Arkady Wrocławskie.