OFF-ROAD-Szkoła Jazdy w Terenie

Cholerzyn 361 Karczma Rohatyna, Liszki

1 lub 2-godzinna jazda quadem w OFF-ROAD-Szkoła Jazdy w Terenie

Wybierz opcję

Wyróżniki

Gratka dla fanów motoryzacji i miłośników oryginalnych przygód

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania jazdy: 60 lub 120 minut
  • marka pojazdu: yamaha
  • oferta obejmuje:
    • wypożyczenie kasku,
    • opiekę instruktora,
    • 15-minutowe szkolenie teoretyczne z zakresu obsługi quada.

Jazda quadem to wyprawa, dzięki której można sprawdzić swoje umiejętności za kierownicą w walce z błotnistymi podjazdami i zjazdami, koleinami i przeszkodami terenowymi. Dostarcza mnóstwo wrażeń i gwarantuje różne niespodzianki, dlatego w trakcie jazdy nad bezpieczeństwem członków wyprawy czuwa doświadczony instruktor, który służy radą i pomocą. Uczestnicy sami prowadzą quady Yamaha, a eskapadę poprzedza szkolenie teoretyczne.

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. lub mailowo 501 31 85 21 lub mailowo: info@integracja4x4.pl . Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Wymagane prawo jazdy kat. B. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 3. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 180 dniach. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

OFF-ROAD-Szkoła Jazdy w Terenie

Jeśli rozpoczynać off-roadową przygodę, to tylko w szkole, której instruktorzy sami hartowali ducha w terenie. Firmę zlokalizowaną w Krakowie w 1993 roku założył Mariusz Strzelichowski, wielokrotny uczestnik i organizator rajdów terenowych, który szybko przyciągnął innych pasjonatów tego sportu. Przykłada dużą wagę do ciągłego rozwoju i kształcenia zespołu, dzięki czemu kadra zna najnowsze techniki jazdy oraz nowinki techniczne dotyczące sprzętu. Uczestnicy wypraw organizowanych przez szkołę mają do dyspozycji auta marki Toyota Land Cruiser i quady (Yamaha Grizzly). Są one starannie przygotowane technicznie, sprawdzone w trudnych warunkach terenowych i odpowiednio przystosowane do pokonywania przeszkód, jakie napotykają na trasie przejazdu.