zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem SUPER. Dziś koniec.

OFF-ROAD-Szkoła Jazdy w Terenie

Cholerzyn 361 Karczma Rohatyna, Liszki

Szkolenie off-road z certyfikatem od 199,99 zł i więcej opcji w Szkole Jazdy w Terenie Off-Road (do -50%)

Wybierz opcję
Ponad 30 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Szkolenia odbywają się na trasach trudnych lub umiarkowanie trudnych, w samochodach przystosowanych do warunków bezdroży

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
K
Konrad
3 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
lipiec 31, 2021
Wszystko w jak najlepszym porządku, zabawa przednia, Pan instruktor profesjonalny i ludzki, posiada duuużą wiedzę, bardzo sympatyczny człowiek polecam, wracam w okresie zimowym pozdrawiam serdecznie Konrad P.
A
Adrian
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
czerwiec 8, 2021
Świetna zabawa polecam każdemu!

O tej ofercie

Wybierz 1 z 6 opcji

  • 199,99 zł zamiast 300 zł za 1-godzinne szkolenie off-road dla 1 osoby w terenie,
  • 219,99 zł zamiast 350 zł za 1-godzinne szkolenie off-road dla 1 osoby + pamiątkowe zdjęcia i certyfikat (min. 45 min jazdy),
  • 319,99 zł zamiast 550 zł za 2-godzinne szkolenie off-road dla 1 osoby + pamiątkowe zdjęcia (25 szt.) i certyfikat (min. 105 min jazdy),
  • 550 zł zamiast 1000 zł za 3-godzinne szkolenie off-road dla 1 osoby wg roadbooka, zdjęcia, certyfikat (165 min jazdy),
  • 299 zł za jazdę nocą: 1,5-godzinne szkolenie off-road dla 1 osoby z certyfikatem (trasa: ok. 15 km w terenie),
  • 899 zł za jazdę nocą: 4-godzinne szkolenie off-road dla 1 osoby z certyfikatem (trasa: ok. 60 km w terenie).

Szkolenie teoretyczne trwa do 15 minut.

Istnieje możliwość, aby 1-2 osoby towarzyszyły podczas jazdy off-road.

Jazda off-road to trzymająca w napięciu wyprawa, dzięki której można sprawdzić swoje umiejętności za kierownicą auta terenowego. Walka z błotnistymi podjazdami i zjazdami, rzekami i koleinami dostarcza mnóstwo wrażeń i gwarantuje różne niespodzianki. Eskapadę poprzedza szkolenie teoretyczne. Jazda w nocy to rozrywka dla odważnych, którzy szukają podwójnej dawki adrenaliny. Niemało emocji dostarczy również jazda quadem po bezdrożach.

Dodatkowe informacje:

  • marka samochodu/pojazdu: Toyota Land Criuser i quady (Yamaha Grizzly)
  • szkolenie/instruktaż w pakiecie: tak

Szkoła Jazdy w Terenie Off-Road

Jeśli rozpoczynać off-roadową przygodę, to tylko w szkole, której instruktorzy sami hartowali ducha w terenie. Firmę zlokalizowaną w Krakowie w 1993 roku założył Mariusz Strzelichowski, wielokrotny uczestnik i organizator rajdów terenowych, który szybko przyciągnął innych pasjonatów tego sportu.

Przykłada dużą wagę do ciągłego rozwoju i kształcenia zespołu, dzięki czemu kadra zna najnowsze techniki jazdy oraz nowinki techniczne dotyczące sprzętu. Uczestnicy wypraw organizowanych przez szkołę, mają do dyspozycji auta toyota land criuser i quady (yamaha grizzly). Są one starannie przygotowane technicznie, sprawdzone w trudnych warunkach terenowych i odpowiednio przystosowane do pokonywania przeszkód, jakie napotykają na trasie przejazdu.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 3 groupony. 
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Wymagane prawo jazdy kat. B. Szkolenie teoretyczne trwa do 30 min, po czym następuje jazda w terenie po bezdrożach. W ramach oferty klient otrzymuje rabat 20% na kolejną wizytę i 10% rabatu na organizację imprezy firmowej. Istnieje możliwość dokupienia specjalnej opcji jazdy samochodem 4x4 w alkogoglach (jazda w dzień) na wytyczonym odcinku (50 zł).
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 501 31 85 21 lub mailowo: info@integracja4x4.pl z podaniem kodu zabezpieczającego. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

OFF-ROAD-Szkoła Jazdy w Terenie