Off-Road Factory

ul. Armii Krajowej 28c obok stacji benzynowej HL, Nowogard

Do 20% zniżki na Rajdy/Drifting (jazda/doświadczenie) w OFF-ROAD FACTORY

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny ZIMA. Termin: 1.2.
Użyj kodu

Wyróżniki

Nawet 2,5-godzinna jazda off-road z instruktorem w samochodzie terenowym to sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu z nutą adrenaliny

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie: jazda off-road samochodem terenowym
  • czas trwania jazdy: 1-2,5 godz.
  • szkolenie/instruktaż w pakiecie: tak

Zanim uczestnik wyprawy wskoczy w auto terenowe, by eksplorować nim bezdroża, czeka go 30-minutowe szkolenie. Zapoznaje się wówczas z 4-kołową „bestią” i jej budową, czyli wbudowanymi systemami, ich funkcjonalnością i prawidłowym wykorzystaniem. Ponadto część teoretyczna obejmuje naukę obsługi napędów, reduktora, odpowiedniego dobierania biegu, posługiwania się sprzęgłem czy wyciągarką. Instruktor tłumaczy również, czym jest (i jak działa) szekla, zblocze, hi-lift, lina kinetyczna.

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 602 555 131 w ciągu miesiąca od zakupu grouponu. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający i kod grouponu. Wymagane posiadanie prawa jazdy kat. B. W samochodzie jeździ tylko osoba z grouponem oraz instruktor, bez osób towarzyszących. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania i przeniesienia terminu realizacji z powodów technicznych (przerwy techniczne spowodowane konserwacją i naprawą samochodów albo toru) lub ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Off-Road Factory

Firma została stworzona przez pasjonatów, którzy sami siebie określają mianem „zapaleńców bagienno-błotno-szuwarowo-piaskowo-leśnych”. W związku z powyższym zapaleńcy ci oferują niezapomniane emocje i mocne przeżycia podczas jednego ze szkoleń off-roadowych i survivalowych. Po solidnym wstępie przychodzi czas na jazdę z instruktorem, podczas której uczestnik szkolenia poznaje techniki jazdy pozwalające na pokonywanie stromych podjazdów, zjazdów, trawersów oraz uczy się, jak powinien wyglądać prawidłowy przejazd przez wodę, błotne przeszkody i piaszczyste góry.

Z kolei szkolenia survivalowe pozwalają sprawdzić siłę charakteru i woli w ekstremalnych warunkach. Survival S.H.T.F. (prowadzony przez byłego operatora grupy szturmowej jednej z większych brytyjskich firm realizujących zadania wojskowe na kontrakcie rządowym, z wieloletnim doświadczeniem bojowym w zapalnych rejonach świata oraz członka ochrony rządowych delegacji Izraela) to m.in. symulacja ewakuacji z terenu objętego klęską żywiołową czy marsz kondycyjny. Podczas survivalu militarnego uczestnicy dowiadują się, jak obsługiwać broń, a survival off-road uczy ich m.in. technik rozpalania ogniska i budowania schronienia.