zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem CYBER2022. Jutro koniec.

Ober Clinic

ul. Chałubińskiego 8, Warszawa

Badanie markerów nowotworowych dla mężczyzn (69,99 zł) lub kobiet (79,99 zł) w Ober Clinic (do -42%)

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code CYBER2022. Ends 30.11.
Użyj kodu

Wyróżniki

Badania markerów nowotworowych pokazują ryzyko zachorowania, wykrywają już powstałe nowotwory i pomagają w dalszej diagnostyce

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
E
Ewelina
14 Oceny9 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
lipiec 18, 2021
Miła i profesjonalna obsługa. Dobry kontakt i duża dostępność terminów.
I
Izabela
4 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 19, 2022
Świetna higienistka Ania. Bardzo dobrze przeprowadzony zabieg, zęby białe jak po wybieleniu. Jestem zachwycona a mam spore porównanie.
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
M
Monika
5 Oceny4 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 1, 2022
Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi stomatologicznej. Pani Anna Górniak jest profesjonalistką w każdym calu. Wszystko po kolei wyjaśniała co robi, jak również przekazała zalecenia prawidłowego utrzymania i higieny jamy ustnej. Na pewno wrócę do pani Ani na następne usuwanie kamienia nazębnego. Polecam Ober Clinic i panią Anię Górniak.
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
L
Lidia
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 17, 2022
Pakiet higienizacji wykonany przez Panią Annę był wykonany bardzo dokładnie. Dodatkowo otrzymałam ogromną ilość fachowych porad! 5 gwiazdek to za mało :) Polecam!
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
A
Aneta
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 30, 2022
Kilka razy korzystałam z gruponu w zakresie usług stomatologicznym i nigdy nie wystawiłam ocen ale tym razem zrobie wyjątek. Pełen profesjonalizm od samego wejścia do kliniki aż po ostatnie minuty zabiegu. Wykupiłam zasięg skalingu, piaskowania, fluoryzacji i polerowania… byłam u Pani Magdaleny Mączewskiej i muszę przyznac ze Pani Magdalena jest profesjonalistą w kazdym calu, a do tego bardzo miła osoba. Cały zabieg był omawiany i wykonany bardzo starannie i fachowo, a co najwazniejsze bezbolesnie. Polecam każdemu. Wykonuje takie zabiegi mniej więcej raz w roku wiec mam porównanie, w moim rankingu numer 1. Polecam !
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Wybierz 1 z 2 opcji

Badanie markerów nowotworowych:

  • 69,99 zł zamiast 120 zł za badanie dla mężczyzn (CEA, PSA, CA 19-9),
  • 79,99 zł zamiast 135 zł za badanie dla kobiet (CA 125, CA 15-3, CA 19-9).

Badanie markerów nowotworowych to kontrola stanu specyficznych substancji zawartych we krwi, moczu lub tkankach badanego. Ich rodzaj oraz stężenie pomaga określić ryzyko zachorowania na nowotwór bądź zdiagnozować jego obecność w organizmie, prognozować jego rozwinięcie i przewidywać skutki terapii. Podczas wizyty można zbadać następujące markery:

  • CEA – nowotwór jelita grubego, nowotwór wątrobowo-komórkowy, nowotwór trzustki, nowotwór żołądka, nowotwór płuca, nowotwór sutka, nowotwór rdzeniasty tarczycy, nowotwór szyjki macicy, nowotwór prostaty i nowotwór pęcherza moczowego
  • PSA (całkowite) – nowotwór gruczołu krokowego
  • CA 19-9 – nowotwory trzustki i dróg żółciowych i raka jelita
  • CA 15.3 – nowotwór sutka
  • CA 125 – nowotwór jajnika

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 830 71 71 lub 515 331 188 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – inaczej groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Ober Clinic

Zlokalizowana w samym sercu stolicy prywatna klinika specjalistyczna z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem oferuje pacjentom szeroki zakres wysokospecjalistycznych usług medycznych i diagnostycznych wykonywanych przez wykwalifikowaną kadrę medyczną. Dermatologia, proktologia i urologia to dziedziny, w których wyspecjalizowała się Ober Clinic. Niemniej jednak przyjmują tutaj także ortopedzi czy chirurdzy. Specjaliści stosują skuteczne metody leczenia, dzięki którym pacjent nie wymaga hospitalizacji i długotrwałego wyłączenia z aktywności życia codziennego.