NutriDieta – Catering dietetyczny

Dieta SIRT: 3 dni etapu I za 159 zł i więcej opcji w NutriDieta – Catering dietetyczny

Wybierz opcję

Wyróżniki

Specjalna dieta odchudzająca opierająca się na produktach zawierających sirtuiny

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie


Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Szczegóły:

 • rodzaj diety: SIRT
 • kaloryczność, czas trwania i liczba posiłków:
  • etap I – trwa 3 dni, każdy dzień składa się z 3 koktajli sirtuinowych i 1 stałego posiłku (max. 1000 kcal)
  • etap II – trwa 4 dni, każdy dzień składa się z 2 koktajli sirtuinowych i 2 stałych posiłków (max. 1500 kcal)
  • etap III – trwa 14 dni, każdy dzień składa się z 1 koktajlu sirtuinowego i 3 stałych posiłków (ok. 1500 kcal)
 • dostawa: woj. małopolskie: Kraków, Wieliczka, Skawina, Oświęcim, woj. Opolskie: Opole, Kędzierzyn-Koźle, Strzelce Opolskie, Krapkowice, Prudnik, Głubczyce, Gogolin. Strefy dostaw dostępne tutaj.
 • dni dostawy: w poniedziałki (na pn i wt), środy (na śr i czw), w piątki (na pt, sb i nd). Jeżeli dieta miałaby być bez weekendu, to trzeba to zgłosić. Dostawy w godzinach nocnych i porannych (3-7:00)
 • koszt wyłączenia: 4 zł/dzień (płatne poza Grouponem)

SIRT dieta składająca się w głównej mierze z produktów pochodzenia roślinnego (m.in. warzywa, owoce oraz zioła i przyprawy). To nie tylko dieta wspomagająca odchudzanie, ale też sposób odżywiania mogący przynieść za sobą wiele prozdrowotnych właściwości.

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 48-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj e-mail bok@nutridieta.pl z podaniem danych do zamówienia (imię, nazwisko, numer telefonu, adres dostawy, preferowany termin dostawy oraz jaką kaloryczność ma zawierać dieta) oraz załączeniem grouponu w formacie pdf lub podaniem kodu zabezpieczającego. Miasta objęte bezpłatną dostawą – woj. małopolskie: Kraków, Wieliczka, Skawina, Oświęcim, woj. Opolskie: Opole, Kędzierzyn-Koźle, Strzelce Opolskie, Krapkowice, Prudnik, Głubczyce, Gogolin. Jeżeli mieszkasz w województwie małopolskim lub opolskim a Twojej miejscowości nie ma na liście, sprawdź dostępność pisząc na bok@nutridieta.pl. Dni i godziny dostaw: w poniedziałki (na pon. i wt.), środy (na śr. i czw.), piątki (na pt., sob. i niedz.). Jeżeli dieta miałaby być bez weekendu, to trzeba to zgłosić. Dostawy w godzinach nocnych i porannych (3:00-7:00). Istnieje możliwość zamiany na opakowania ekologiczne, w takim przypadku dopłata 5 zł za dzień, płatna dodatkowo poza grouponem, przed pierwszą dostawą. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 3. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 3. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

NutriDieta

Dzięki ofercie firmy nie trzeba się głowić, wymyślając zdrowe potrawy – pod drzwi domu lub biura zostaje bowiem dostarczone menu złożone ze smacznych i dietetycznych posiłków, dzięki którym z łatwością stracić można na wadze. Diety układane przez doświadczonego specjalistę ds. żywienia pozwalają pozbyć się toksyn i nadmiaru wody z organizmu, a co za tym idzie – poprawić stan skóry, włosów i paznokci. Zdrowe odżywianie umożliwia także unormowanie poziomu cholesterolu i cukru w organizmie, a tym samym odzyskanie energii i wzmocnienie odporności organizmu. Posiłki firmy NutriDieta przygotowywane są ze starannie wyselekcjonowanych, świeżych, nieprzetworzonych i zdrowych składników oraz dostarczane pod wskazany adres na terenie Krakowa i Śląska.