zamknij
Do 25% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem SUPER25. Jutro koniec.

Nowo Dent

Nowogrodzka 78, Warszawa

Aparat ortodontyczny stalowy: 1 łuk (649,99 zł) lub 2 łuki (1299,99 zł) w Nowo Dent

Wybierz opcję

Wyróżniki

Aparat ortodontyczny skutecznie niweluje wady zgryzu – wyrównuje i właściwie ustawia zęby w łukach zębowych

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w cenie wstępna konsultacja podczas wizyty kwalifikacyjnej (wizyta ta decyduje o dalszych krokach)
  • skład pakietu: stały stalowy aparat ortodontyczny (zamki metalowe)

Warunki

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. W dniach 28.10.19 - 28.11.19 brak możliwości realizowania grouponów.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Wstępna konsultacja i wizyta kwalifikacyjna bezpłatna po zakupie grouponu. W przypadku braku kwalifikacji do zabiegu kwota jest zwracana. Przychodnia zastrzega sobie prawo odstąpienia od leczenia w przypadku, jeśli byłoby ono niezgodne z zasadami prawidłowego postępowania lekarskiego. W większości przypadków wymagane jest leczenie dwóch łuków zębowych. Pozostałe usługi, wizyty kontrolne płatne według cennika dostępnego w gabinecie po kontakcie tel. Gabinet wystawia Pacjentowi skierowanie na wykonanie pantomogramu i zdjęcia Cefalometrycznego. Każde zdjęcie ważne będzie od 3 do 6 miesięcy.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 299 23 02 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Nowo Dent

Zlokalizowany w centrum miasta gabinet oferuje kompleksową pomoc specjalistów z bogatym doświadczeniem. Wśród proponowanych usług są m.in.: protetyka, ortodoncja, stomatologia zachowawcza i więcej. Warto dodać, że wszystkie zabiegi wykonywane są przy użyciu innowacyjnego sprzętu i nowoczesnych metod oraz z troską o komfort pacjenta, by każdej wizycie towarzyszył uśmiech na twarzy.