Brak nowych powiadomień

Niepubliczne Przedszkole Akademia Radosnego Malucha

Pobyt dziecka w przedszkolu: 3 miesiące czesnego za 299,99 zł i więcej opcji w Akademii Radosnego Malucha w Tychach

Oferta niedługo się kończy!
Do -73%
Wybierz opcję

Wyróżniki

W trakcie pobytu w przedszkolu, dziecko rozwinie swoje zainteresowania i umiejętności w gronie rówieśników

W skrócie

Wybierz 1 z 2 opcji

Pobyt dziecka w przedszkolu o profilu artystyczno-językowym:

  • 299,99 zł zamiast 900 zł za 3 miesiące czesnego
  • 479,99 zł zamiast 1800 zł za 6 miesięcy czesnego

Oferta obejmuje:

  • zajęcia z nauczycielami zgodne z realizowaną w przedszkolu podstawą programową i wytycznymi MEN
  • zajęcia z języka angielskiego (3 razy w tyg.) realizowane w małych grupach
  • zajęcia z języka francuskiego lub niemieckiego (1 raz w tyg.) realizowane w małych grupach
  • zajęcia z tańca nowoczesnego z elementami tańca jazzowego, klasycznego i gimnastyki artystycznej (2 razy w tyg.)
  • gimnastyka ogólnorozwojowa z instruktorem (1 raz w tyg.)
  • opieka logopedyczna
  • bezpłatny udział dzieci i rodziców w warsztatach, projektach, szkoleniach, konkursach organizowanych przez przedszkole, zgodnie z kalendarzem imprez i uroczystości przedszkolnych
  • bajkoterapię i muzykoterapię

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Groupony nie łączą się ze sobą. Oferta skierowana do dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat, które są nowymi klientami przedszkola oraz nie są zapisane do innych przedszkoli, punktów przedszkolnych, zespołów szkolno-przedszkolnych. W przedszkolu wymagane są aktualne badania lekarskie na obecność pasożytów. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Zajęcia dodatkowe płatne: hipoterapia, zajęcia umuzykalniające z elementami języka włoskiego, zajęcia techniczno-plastyczne, zajęcia sportowe (piłka: siatkowa, koszykowa, ręczna, nożna), indywidualna nauka gry na instrumencie, szachy. Wpisowe w cenie.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 504 279 629 na miesiąc przed wykorzystaniem grouponu. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Niepubliczne Przedszkole Akademia Radosnego Malucha

W trosce zdrowie i bezpieczeństwo maluchów ta nowoczesna placówka gwarantuje ich harmonijny rozwój. Kadra przedszkola – instruktorzy, trenerzy – to starannie dobrany zespół współpracujących ze sobą pedagogów. Dzięki domowym warunkom mogą sobie pozwolić na indywidualne podejście do każdego dziecka. W codziennej pracy realizują liczne projekty, w których kładą nacisk na wyrabianie w maluchach nawyku aktywności ruchowej, dbałości o higienę i czystość dnia codziennego.

Ponadto dzieci uczą się savoir vivre’u (czyli wychowania na co dzień) oraz poprawnego zachowania w różnych sytuacjach życiowych; poznają edukację ekologiczną i społeczną oraz postawy prozdrowotne.

Częste spacery i zabawy w ogrodach sprawiają, że maluszki oswajają się z konkurencyjnymi wobec spędzania czasu przed ekranem telewizora bądź komputera formami aktywności. W przedszkolu nikt nie znajdzie telewizora – został on zastąpiony rozwijającymi zmysły metodami i narzędziami pracy.

Trzy filie Akademii posiadają sale wyposażone w pomoce dydaktyczne i zabawki (opatrzone niezbędnymi atestami), które spełniające wszystkie niezbędne warunki sanitarne i przeciwpożarowe.

Niepubliczne Przedszkole Akademia Radosnego Malucha

Zajęcia, Korepetycje, Atrakcje dla dzieci, Zajęcia dla dzieci
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.