zamknij
Multikino

Marszałkowska 45/49, lok. 31, Warszawa

Zabieg lipolizy iniekcyjnej na wybraną partię ciała od 69 zł w New Look Skin Center

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na wymodelowanie sylwetki i wyszczuplenie tych obszarów, w których zlokalizowana jest nadmierna ilość tkanki tłuszczowej

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
B
bombatop reviewer
9 Oceny6 reviews
listopad 17, 2021
Miejsce godne polecenia !!!
M
Marta
1 Oceny1 reviews
październik 20, 2021
Wszystko super, polecam!
K
Klaudia
8 Oceny3 reviews
wrzesień 28, 2021
Bardzo słaby kontakt z klientem. Żeby umówić się na wizytę musiałam dzwonić 14 razy. Cięgle włączała się poczta głosowa. Miejsce nie jest żaden sposób oznaczone. Po przybyciu na miejsce nie mogłam znaleźć lokalu. Żadnej tabliczki, napisu, logo. Również podczas rejestracji nie poinformowano mnie, że aby dostać się do lokalu należy podejść do bramy, która znajduje się obok sklepu z elektroniką i domofonem zadzwonić do lokalu. Przy domofonie również nie było tabliczki ani żadnej informacji, że salon się tam znajduje. Także przed wizytą próbowałam dodzwonić się do lokalu i również udało się po kolejnej próbie (wysłałam także sms - zero reakcji). Po przybyciu na miejsce (i kilku minutach poszukiwania lokalu - na szczęście w końcu odebrano telefon) przy zapytaniu o możliwe przesunięcie wizyty Pan nie był zbyt chętny do pomocy. Twierdził, że nie mają żadnych wolnych terminów. Nie kwestionuje tego, ponieważ harmonogramu nie widziałam, jednak dosyć niechętnie i szybkie spojrzenie na harmonogram wyglądało jakby w ogóle nie był zainteresowany rozmową. Brak możliwości przeniesienia wizyty brałam pod uwagę (chociaż Państwo mogli zaproponować jakąś alternatywę, np.skrócenie czasu wizyty) to jednak wiem, że tego miejsca na pewno nie polece (a chciałam kupić jako prezent) i już tam nie wrócę.
M
monika
3 Oceny3 reviews
wrzesień 16, 2021
Miłe miejsce, na pewno wrócę
A
Amelia
3 Oceny2 reviews
wrzesień 14, 2021
Jestem zadowolona z usługi, na pewno tu wrócę
I
Iza
3 Oceny2 reviews
wrzesień 14, 2021
Wszystko zgodnie z opisem oferty, polecam serdecznie
J
Justyna
2 Oceny1 reviews
wrzesień 14, 2021
Rewelacja!
M
Matylda
2 Oceny2 reviews
wrzesień 14, 2021
Polecam
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

 • rodzaj zabiegu: lipoliza iniekcyjna
 • specjalista wykonujący zabieg: kosmetolog
 • partie ciała do wyboru: podbródek, kolana, byczy karczek, ramiona, boczki, brzuch, uda, pachy

 • efekt serii zabiegów to zazwyczaj utrata 4-5 cm w obwodzie w miejscu podania preparatu
 • w przypadku niewielkiej ilości tkanki tłuszczowej wystarczą zwykle 2-3 zabiegi, jeżeli natomiast tkanka tłuszczowa jest obfita, liczba zabiegów musi być zdecydowanie większa
 • odstępy pomiędzy zabiegami powinny wynosić 3-4 tyg.

Lipoliza iniekcyjna polega na wstrzyknięciu medycznego preparatu, który niszczy strukturę komórek tłuszczowych. W miejscu, gdzie wykonywany był zabieg, tkanka tłuszczowa już nigdy się nie odbuduje ze względu na brak możliwości ponownego napełnienia się jej komórek. Nie trzeba utrzymywać specjalnej diety ani wykonywać ćwiczeń, ponieważ proces odchudzania rusza z chwilą podania preparatu.

Wskazania:

 • podwójny podbródek
 • fałdy tłuszczu na brzuchu
 • tłuszcz na udach, zbyt szerokie uda
 • gruby, otłuszczony tzw. byczy kark
 • tłuszcz wokół pach, poduszeczki tłuszczu okolicy pach
 • tłuszcz na kolanach, zbyt grube kolana
 • modelowanie sylwetki
 • biodra
 • fałdy na plecach (poniżej żeber)

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 574 596 194. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

New Look Skin Center

Szukając miejsca, w którym można zadbać o urodę oraz połączyć to z zabiegami pielęgnującymi i odprężającymi, warto odwiedzić zlokalizowany w warszawskim Śródmieściu salon. New Look Skin Center oferuje swoim klientom szeroki wachlarz masaży (np. klasyczny, relaksacyjny, ajuwerdyjski, gorącymi kamieniami), a także pakiety spa. W bogatej ofercie dostępne są także zabiegi na twarz, szyję i dekolt (np. peeling węglowy, infuzja tlenowa, oczyszczanie wodorowe, eksfoliacja kwasami) oraz wyszczuplająca lipoliza. Dopełnieniem oferty jest pielęgnacja oprawy oczu, w tym henna brwi, laminowanie i botoks rzęs.