Brak nowych powiadomień

Hawajska 15, Warszawa

Masaż z poradą treningową od 69,99 zł w studiu Nefryt (do -55%)

Oferta niedługo się kończy!
Do -54%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Masaż uwalnia ciało od zbędnego napięcia i jest skutecznym sposobem na redukcję stresu, a także remedium na zmęczenie fizyczne

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
A
Anna
2 Oceny1 reviews
maj 31, 2019
Wspaniale chwilę relaksu. Polecam jak najbardziej

O tej ofercie


Wybierz 1 z 3 opcji

Masaż z poradą treningową (całość zabiegu trwa około 60 minut)

 • 69,99 zł zamiast 140 zł za 1 masaż,
 • 129,99 zł zamiast 280 zł za 2 masaże,
 • 189,99 zł zamiast 420 zł za 3 masaże.

Wybrany masaż połączony z poradą treningową, która dobierana jest indywidualnie dla każdej osoby. Uwzględniana jest wydolności fizycznej oraz zdrowotna .Po masażu wykwalifikowany trener udzieli cennych wskazówek jak zrealizować swoje potrzeby, zwróci uwagę na ćwiczenia, kolejność oraz czas wykonywania. Każde spotkaniach to możliwość relaksu oraz korekta błędów.

Porady treningowe dotyczą:

 • poprawienia sprawności fizycznej,
 • modelowanie sylwetki,
 • pozbycie się zbędnych kilogramów,
 • zwiększenie wydolności organizmu.

Masaże do wyboru:

 • klasyczny: odpręża i regeneruje mięśnie, poprawia ukrwienie, zwiększa sprawność, zapobiega chorobom ortopedycznym i neurologicznym
 • relaksacyjny: przywraca prawidłowe krążenie i ciśnienie krwi, redukuje stres, wycisza organizm
 • sportowy: pomaga zapobiegać kontuzjom, likwiduje skutki przetrenowania, rozgrzewa i relaksuje mięśnie oraz zapobiega zakwasom po ćwiczeniach
 • powięziowy (tkanek głębokich): zalecany szczególnie sportowcom dla rozluźnienia mięśni przed zawodami, odpręża mięśnie, uśmierza ból. Dowiedz się więcej o tym, czego spodziewać się po masażu.

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Całość zabiegu trwa około 60 minut.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 828 15 06 lub 507 191 309 wraz z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Nefryt

Kompleksowa oferta firmy jest przygotowana z myślą zarówno o klientach z dolegliwościami niekorzystnie wpływającymi na codzienne funkcjonowanie i tych, którzy systematycznie dbają o zdrowie oraz urodę. Domeną tego miejsca jest wysoka jakość usług, precyzja i doświadczenie pracujących tu specjalistów oraz indywidualne podejście do klientów.

Oferta Nefrytu stale się poszerza o nowe propozycje związane z leczeniem dolegliwości bólowych oraz poprawą samopoczucia i komfortu życia: masaż ciepłym miodem, porady dietetyczne czy zabiegi kosmetyczne. Można tu również skorzystać z zabiegów kosmetycznych, korzystnie wpływających na wygląd skóry i ciała.