zamknij
Multikino

Zabrska 16, Katowice

Up to 59% Off on Electrical Muscle Stimulation at Need For Fit

Wybierz opcję
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Trening EMS to elektrostymulacja mięśniowa, która wymaga mniejszego nakładu czasu, a może dawać więcej efektów niż tradycyjne ćwiczenia

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
G
Guesttop reviewer
5 Oceny5 reviews
lipiec 8, 2021
Super polecam

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie: trening EMS (Electrical Muscle Stimulation)
  • w cenie również: wypożyczenie stroju do treningu, sauna Infrared
  • czas trwania: 20 minut
  • przeciwwskazania dostępne są w regulaminie

Trening z elektrostymulacją (EMS) polega na wykonywaniu prostych ćwiczeń w specjalnie zaprojektowanych kamizelkach, które dzięki wbudowanym elektrodom, pobudzają mięśnie do wzmożonego działania.

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 32 723 28 27. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Po rezerwacji tel. należy zarejestrować się na stronie https://needforfit.pl/groupon podając kod zabezpieczający. Przed dokonaniem zakupu koniecznie należy zapoznać się z regulaminem i przeciwwskazaniami dostępnymi na stronie https://needforfit.pl/regulamin. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 10. Groupon ważny przez 4 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Need For Fit

Zlokalizowane w Katowicach studio pomaga zadbać o idealną sylwetkę. Specjalnością Need For Fit są indywidualne treningi elektrostymulacji mięśniowej pod okiem profesjonalnych trenerów. Trening EMS trwa zaledwie 20 minut, ale jest znacznie bardziej intensywny w porównaniu z typowymi ćwiczeniami na siłowni. Dzięki temu pozwala zaoszczędzić czas, efektywnie redukować tkankę tłuszczową i cellulit oraz zwiększać masę mięśniową, nie obciążając przy tym stawów.