zamknij
Do 15% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem WRZESIEN. Jutro koniec.

NatPrim Natalia Król

Wojska Polskiego 81/1, Stargard

Do 50% zniżki na: Wieloetapowy zabieg na twarz w NatPrim Natalia Król

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code WRZESIEN. Ends 29.9.
Użyj kodu

Wyróżniki

Celem zabiegów kosmetycznych jest delikatne oczyszczenie skóry, odblokowanie porów i złuszczenie martwych komórek naskórka

O tej ofercie

3 x Zabieg pielęgnacyjny twarzy

W ofercie 3 razy zabieg pielęgnacyjny który składa się z: oczyszczenia twarzy, zabiegu mikrodermabrazji diamentowej, peelingu kawitacyjnego, ampułki bądź serum, sonoforezy, maski algowej.

Zabieg pielęgnacyjny twarzy

W ofercie jeden zabieg pielęgnacyjny który składa się z: oczyszczenia twarzy, zabiegu mikrodermabrazji diamentowej, peelingu kawitacyjnego, ampułki bądź serum, sonoforezy, maski algowej.

5 x zabieg pielęgnacyjny twarzy

W ofercie 5 razy zabieg pielęgnacyjny który składa się z: oczyszczenia twarzy, zabiegu mikrodermabrazji diamentowej, peelingu kawitacyjnego, ampułki bądź serum, sonoforezy, maski algowej.

Wybierz pojedynczy zabieg lub pakiet zabiegów na twarz, które są dostosowane do specyficznych potrzeb skóry klienta, sprawiają, że cera staje się bardziej miękka i promienna, mają właściwości oczyszczające i nawilżające.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 506 674 720. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

NatPrim Natalia Król

Nasza firma specjalizuje się w poradnictwie dietetycznym oraz w zabiegach z zakresu białej kosmetyki. Zadowolenie i satysfakcja klienta jest dla nas najważniejszym aspektem.