Brak nowych powiadomień

Dive & Travel Center NaLofoty.pl

Daleka 6, Warszawa

Kurs nurkowania Discover Scuba Diving oraz bon na kontynuację nauki od 89,99 zł w Dive & Travel Center NaLofoty.pl

Wybierz opcję
Firma tego partnera jest czynna i podejmuje działania mające na celu ochronę zdrowia poprzez przestrzeganie wszystkich obowiązujących przepisów prawa i regulacji dotyczących bezpieczeństwa w obliczu COVID-19.

Wyróżniki

Kurs pozwala zapoznać się z podstawowymi zasadami nurkowania oraz wykonać nurkowanie z pełnym sprzętem nurkowym

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 2 opcji

Kurs nurkowania Discover Scuba Diving oraz bon wart 120 zł:

  • 89,99 zł zamiast 370 zł za kurs dla 1 osoby i 1 bon,
  • 149,99 zł zamiast 740 zł za kurs dla 2 osób i 2 bony.

Discover Scuba Diving to kurs, który: pozwala zapoznać się ze sprzętem nurkowym oraz podstawowymi zasadami nurkowania z aqualungiem, pozwala sprawdzić, czy nurkowanie jest naszą pasją i podjąć decyzję o dalszym szkoleniu. Kurs składa się z wykładu wprowadzającego (4 godz.) i zajęć w wodzie (1 godz.)

Bon o wartości 120 zł dotyczy kontynuacji nauki na kursie PADI Open Water Diver lub Junior Open Water Diver. Dodatkowo każdy z uczestników otrzyma nakręcone podczas zajęć filmy oraz zdjęcia.

Więcej informacji o kursie można znaleźć tutaj.

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 4 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta przeznaczona dla osób powyżej 10. roku życia.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Termin kursu ustalany jest indywidualnie. Sprzęt w cenie. Kurs składa się z zajęć teoretycznych oraz zajęć praktycznych na basenie (łącznie 5 godzin). Każdy z uczestników szkolenia otrzymuje bon o wartości 120 zł na kontynuację nauki na kursie PADI Open Water Diver lub Junior Open Water Diver oraz na filmy i zdjęcia wykonane podczas zajęć. Zajęcia zaczynają się wykładem na ul. Dalekiej 6, po nim jest wspólny wyjazd na basen. Zajęcia odbywają się w grupach 3-4 osobowych.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 606 499 638 lub mailowo: grupon@nalofoty.pl z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Dive & Travel Center NaLofoty.pl

Dive & Travel Center NaLofoty.pl powstało z pasji i miłości do nurkowania oraz Lofotów – wysp i wysepek położonych za Kołem Polarnym w Północnej Norwegii. Założyciele centrum wyznają teorię, że tylko pod wodą człowiek może naprawdę odpocząć i odciąć się od otaczających go problemów. Szkołę prowadzi Adam Borkowski, instruktor nurkowania i freedivingu z wieloletnim doświadczeniem, który ukończył m.in. pierwszy kurs instruktorski M1 CAMS prowadzony w Polsce w 1998 roku. NaLofoty.pl prowadzi kompleksowe szkolenia nurkowania dla nurków początkujących i zaawansowanych oraz kursy freedivingu. Poza szkoleniami organizuje też nurkowe podróże po Polsce i całym świecie, miedzy innymi na Lofoty, do Meksyku, do Egiptu, na Maderę czy położone na środku oceanu Azory. Każdy kursant otrzymuje tu atrakcyjne rabaty na dalsze szkolenia, podróże lub zakup sprzętu nurkowego.