zamknij
Multikino

Nails Studio

Narutowicza 2, Wieliczka

Stylizacja klasyczna lub hybrydowa od 49 zł w Nails Studio

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Sposób na zadbany wygląd paznokci lub głęboki kolor odporny na odpryski, pęknięcia i ścieranie dzięki malowaniu lakierem hybrydowym

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj manicure/pedicure: klasyczny lub hybrydowy
  • czas trwania zabiegu: 60-90 min

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 600 813 528. Godziny otwarcia: pon.-pt. 10-20, sob. 9-15. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon.

Nails Studio

Zlokalizowany w Wieliczce nowoczesny salon kosmetyczny to miejsce, które powstało „z myślą, by umożliwić klientkom kompleksowe zabiegi”. Priorytetem w Nails Studio jest jakość możliwa dzięki wykorzystywaniu profesjonalnych produktów. Tutejszą specjalnością są zabiegi manicure'u i pedicure'u pod różnymi postaciami, a także depilacja woskiem, regulacja i henna brwi, makijaż permanentny oraz zabiegi poprawiające wygląd i kondycję skóry.