Brak nowych powiadomień

Catering dietetyczny: dieta Protein+ z dostawą na 3 dni od 149 zł i więcej w My Dish

Wybierz opcję
Ponad 20+ odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

W ofercie dieta dostosowana do potrzeb ludzi interesujących się sportem i zdrowym odżywianiem, która pomoże realizować cele treningowe

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
K
Kamila
2 Oceny3 reviews
4 dni temu
POLECAM :)
Ł
Łukasz
8 Oceny3 reviews
styczeń 7, 2021
Jedzenie całkiem smaczne i świeże, dość zróżnicowane. Dostawy są na czas. Mam jedynie drobne uwagi co do kaloryczności, bo często mam wrażenie, że nie jest dokładnie liczona.
G
Guest
1 Oceny1 reviews
grudzień 6, 2020
Super komunikacja, urozmaicona dieta. Pyszne zupy
M
Michał
1 Oceny1 reviews
październik 23, 2020
Bardzo dobre jedzenie w opcji standard

O tej ofercie

Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Szczegóły:

  • dostępna dieta: Protein+ (Sport Pro)
  • kaloryczność: 2000-3000 kcal
  • czas trwania: 3-20 dni
  • dostawa dla Warszawy: wg stref podanych na mapie (dopłata do okolic 3 zł)
  • dostawa do innych miast: Kraków, Trasa Zakopane, Śląsk, Wrocław, Trasa Tarnów, Trasa Nowy Sącz, Miechów-Olkusz, Podbeskidzie, Poznań, Łódź, Radom. Dopłata do okolic 3 zł wykaz tutaj. Dostawa w miastach bezpłatna:Kraków, Zakopane, Wrocław, Tarnów, Nowy Sącz, Miechów-Olkusz, Poznań, Łódź, Radom, Katowice, Wrocław, Bielsko-Biała, Poznań, Łódź, Radom.
  • liczba posiłków w ciągu dnia: 5
  • dowóz w weekendy: tak (w sobotę rano na 2 dni)

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: dostawa do innych miast: Kraków, Trasa Zakopane, Śląsk, Wrocław, Trasa Tarnów, Trasa Nowy Sącz, Miechów-Olkusz, Podbeskidzie, Poznań, Łódź, Radom. Dopłata do okolic 3 zł. Dostawa w miastach bezpłatna: Kraków, Zakopane, Wrocław, Tarnów, Nowy Sącz, Miechów-Olkusz, Poznań, Łódź, Radom, Katowice, Wrocław, Bielsko-Biała, Poznań, Łódź, Radom. Dostawa na obszarze Warszawy bezpłatna, a w okolicach Warszawy za dodatkową opłatą 3 zł. Strefa dostaw dostępna tutaj. Zmiany w grafiku dostaw przyjmowane są z 2-dniowym wyprzedzeniem do godz. 14 (np. w poniedziałek do godz. 16 zgłaszać można zmianę dotyczącą środy, we wtorek zmianę dotyczącą czwartku). Wyjątek stanowią dostawy wtorkowe, w przypadku których należy zgłaszać zmiany do piątku, do godz. 15.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj przez stronę www.mydish.pl/ podaniem kodu zabezpieczającego w notatkach do zamówienia.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

My Dish

Chcąc zadbać o zdrowe lub chcąc zmienić dotychczasowe nawyki żywieniowe warto zapewnić sobie pełnowartościowe posiłki. W tym celu można posłużyć się pomocą ekspertów w dziedzinie dietetyki i zbilansowanego żywienia. Usługę taką świadczy firma cateringowa My Dish, która oferuje różnorodne i świeże menu z dostawą do domu klienta. W ofercie jest dieta Standard, Wege+Ryby, Sport Pro oraz Sirt.