Najlepsze z Groupon

MyDent Klinika Dentystyczna

Wolność 2, Warszawa

Skaling, fluoryzacja, polerowanie, piaskowanie i analiza stanu jamy ustnej za 139,99 zł w Klinice Dentystycznej MyDent

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny FERIE2023. Termin: 28.1.
Użyj kodu

Wyróżniki

Higienizacja zębów pomaga w zabezpieczeniu zębów przed szkodliwymi czynnikami oraz wspiera diagnostykę

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
A
Agnieszka
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
grudzień 20, 2022
Niestety opinia negatywna, pare dni po wykonanym zabiegu byłam na wizycie kontrolnej u stomatologa który pod mikroskopem pokazał mi że kamień między zębami pozostał nie ruszony, zabieg wykonany nie dbale i tylko po wierzchu, muszę wykonać go ponownie, strata pieniędzy i czasu
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
luty 25, 2022
9 stycznia byłem pacjentem kliniki MyMed. Przyszedłem na przeprowadzenie kompleksowego czyszczenia zębów ( skaling, fluoryzacja, polerowanie oraz piaskowanie ). Po wyjściu z gabinetu udałem się do łazienki i splunąłem krwią myśląc że to pozostałe resztki. Niestety po opuszczeniu placówki krew cały czas napływała do ust. Po powrocie do domu dostałem silnego krwotoku którego nie mogłem powstrzymać. Jakimś cudem udało mi się dostać prywatnie do stomatologa. Krwotok był na tyle silny że ciężko było zlokalizować krwawienie. Przyczyną krwotoku były rozerwane dziąsła. Rany są postrzępione. Zaznaczam, że mam wykonane zdjęcia z gabinetu jak dokładnie wyglądałem po przyjściu. NIE POLECAM !! W TYM MIEJSCU PRACUJĄ NIEKOMPETENTNI LUDZIE ! OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM ! REKLAMACJA NIE ZOSTAŁA UZNANA. PO 2 TYGODNIACH ZOSTAŁEM ZAPROSZONY NA WIZYTĘ KONTROLNĄ NIE WIEM W JAKIM CELU.
A
Anna
15 Oceny11 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 12, 2022
Polecam, bardzo dobrze wykonany zabieg higienizacji
R
Roksana
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
grudzień 9, 2021
Polecam :)
B
Bożena
13 Oceny9 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 29, 2021
Polecam, bardzo miła i fachowa obsługa
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • skład pakietu: skaling, fluoryzacja, polerowanie, piaskowanie i analiza stanu jamy ustnej
  • czas trwania zabiegu: 30 min
  • pacjenci, którzy wymagają dłuższego czasu zabiegu z powodu nadmiernego zanieczyszczenia – osadu i kamienia (brak regularnych wizyt higienizacyjnych) będą zapisywani na kolejne wizyty u higienistki, co może wiązać się dodatkowo z zakupem kolejnego grouponu na pakiet higienizacji

Higienizacja składa się z kilku etapów. Pierwszym z nich jest skaling (usunięcie kamienia nazębnego, płytki nazębnej z koron, korzeni i uzupełnień protetycznych) wykonywany najczęściej przy użyciu narzędzi ultradźwiękowych. Następny jest zabieg piaskowania, który polega na usunięciu z powierzchni szkliwa przebarwień pochodzących np. z herbaty, czerwonego wina, kawy, papierosów i innych barwiących produktów. Po piaskowaniu, powierzchnia zębów zostaje dokładnie wypolerowana. Kolejnym etapem jest wzmacniająca fluoryzacja.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość wymiany grouponu na bon upominkowy.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 573 010 100 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

MyDent MyMed Klinika Dentystyczna i Lekarska

Wizytówką firmy jest komfort, wygoda i partnerskie relacje z pacjentami. Wyspecjalizowani lekarze dbają o dobre samopoczucie podczas umówionego wcześniej spotkania oraz starają się minimalizować stres związany z leczeniem. MyDent specjalizuje się w zabiegach z zakresu stomatologii zachowawczej i estetycznej. W ich ramach skorzystać można z usługi higienizacji zębów, wybielania, przeglądu stomatologicznego czy leczenia zachowawczego.