Brak nowych powiadomień

Bekasów 18, Warszawa

Wynajem Chevrolet Camaro 6.2L (od 149,99 zł) lub Ford Mustang GT 5.0 (od 184,99 zł) i więcej z Muscle Car Rent (do -44%)

Do -43%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja by przejechać się sportowym autem po ulicach Warszawy i nie tylko

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ł
Łukasz
1 Oceny1 reviews
lipiec 17, 2019
Super obsługa i oferta, na pewno tam wrócę!!
K
Kuba
2 Oceny2 reviews
czerwiec 28, 2019
Najlepsza wypożyczalnia sportowych samochodów, których jest coraz więcej!
P
Patryk
1 Oceny1 reviews
czerwiec 28, 2019
Rodzice byli zachwyceni jakością obsługi oraz samym autem. Bardzo polecam korzystanie z usług tej firmy tym bardziej że oferują wynajem auta bez wpłaty zadatku.
M
Mykhailo
1 Oceny1 reviews
czerwiec 3, 2019
Nierealnie! Polecam do korzystania z ich usług , bardzo miła i szybka obsługa be zarzutów! Wynajmowałem true american 6.2l V8 Chevrolet Camaro i otrzymałem dużo frajdy! Napewno wrócę po coś nowego amerykańskiego:)
D
DawidHELPFUL REVIEWER
3 Oceny1 reviews
maj 27, 2019
Miałem okazje wynająć jeden z samochodów z oferty i jestem pod duzym wrażeniem. Właściciel ze świetnym podejściem do klienta bardzo kontaktowy widać pasje w tym czym sie zajmuje. Samochody bardzo zadbane i naprawdę wyjatkowe. myśle że każdy znajdzie coś dla siebie. Napewno wróce nie raz i skorzystam bo jest to świetna alternatywa dla klasycznych wypożyczalni. POLECAM!!!

W skrócie

Szczegóły:

  • dostępne samochody:
    • Chevrolet Camaro 6.2L
    • Ford Mustang GT 5.0

Warunki

Groupon ważny do 30.06.2019 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Benzyna płatna dodatkowo. Podstawienie samochodu darmowe na terenie Ursynowa, pozostałe dzielnice płatne dodatkowo: Chevrolet Camaro 6.2L – 2 zł/km, Ford Mustang GT 5.0 – 3 zł/km. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 607 555 060. W przypadku nieodwołania rezerwacji z 24-godzinnym wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Muscle Car Rent

Termin „muscle car" odnosi się do samochodów o wyjątkowo wysokich osiągach i pojemnych silnikach. Okazją by przejechać się tego typu autem jest firma Muscle Car Rent, która prowadzi wynajem takich aut jak m.in. BMW M3, Chevrolet Camaro, Ford Mustang. Samochody można wypożyczyć na okres od 1 godziny do nawet 3 dni. Co równie ważne, oferta Muscle Car Rent to także możliwość przejazdu w fotelu pasażera.

Muscle Car Rent

Transport, Wynajem samochodu, Rozrywka i czas wolny