top-rated-merchant-icon Najwyżej oceniane kupiec

Najwyżej oceniane kupiec

Multikino jest najlepszym sprzedawcą ze względu na średnią ocenę 4,5 gwiazdki lub wyższą w oparciu o minimum 400 ocen.

Multikino

Od 13,90 zł: bilet na dowolny seans 2D ważny przez cały tydzień w sieci kin Multikino – miejsca standardowe lub VIP

Oferta ograniczona czasowo!
800+ kupionych dzisiaj
Wybierz opcję
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze


100% Verified Reviews
All reviews are from people who have redeemed deals with this merchant.

W skrócieOferta

Bilety na dowolny film 2D (lub wybrane projekty specjalne) w kinach sieci Multikino w wybranych lokalizacjach:


Fotele VIP w Multikinie:

 • wygodne i luksusowe,
 • skórzana tapicerka,
 • szersze podłokietniki z elementami drewna,
 • umiejscowienie na sali zapewniające wyjątkowy komfort odbioru filmu,
 • dostępne we wszystkich kinach z wyjątkiem kina Poznań 51 i Kielc.


Fotele SUPERVIP w Multikinie:

 • elektroniczne sterowanie,
 • możliwość oglądania w pozycji półleżącej,
 • szersze, wygodne i wykonane z miękkiego tworzywa,
 • dostępne w kinie Poznań Stary Browar (wszystkie fotele) oraz w Łodzi (wybrane miejsca).

Okazja, by zobaczyć między innymi:

 • „Kler”

Obraz kościoła katolickiego rzucający światło na tematy niewygodne, często przemilczane. Przed kilkoma laty tragiczne wydarzenia połączyły losy trzech księży. Teraz spotykają się w każdą rocznicę katastrofy, by uczcić fakt ocalenia. W rolach głównych Arkadiusz Jakubik, Robert Więckiewicz, Jacek Braciak oraz Janusz Gajos.

 • „Venom”

Tom Hardy jako Eddie Brock, tytułowy Venom – największy i najgroźniejszy przeciwnik Spider-Mana. Kiedy zdobywa moce symbionta, zmuszony jest uwolnić swoje alter-ego, by ratować własne życie.

 • „Zakonnica”

Horror, w którym straszliwym polem walki toczącej się między żywymi i potępieńcami staje się opactwo w Rumunii. Kiedy życie odbiera tam sobie młoda zakonnica, Watykan wysyła nękanego zmorami z przeszłości księdza i nowicjuszkę, aby zbadali tę sprawę.

 • „Dywizjon 303”

Prawdziwa historia polskich asów przestworzy, inspirowana bestsellerem Arkadego Fiedlera o tym samym tytule. Polscy lotnicy w ramach Królewskich Sił Powietrznych Wielkiej Brytanii tworzą elitarną jednostkę – Dywizjon 303 – i pokazują prawdziwe bohaterstwo podczas Bitwy o Anglię.

 • „Krzysiu, gdzie jesteś?”

Filmowa opowieść dla całej rodziny. Kubuś Puchatek wraz z przyjaciółmi – Prosiaczkiem, Kłapouchym i Tygryskiem – ruszają z pomocą Krzysiowi, by zabrać go do czasów dzieciństwa i przypomnieć o tym, co jest w życiu najważniejsze.

 • „Biały Kieł”

Animowana ekranizacja książki Jacka Londona, której bohaterem jest będący mieszanką wilka i psa szczeniak. Zagubionego psiaka pewnego dnia przygarnia do swej wioski szef indiańskiego plemienia. Niestety, na skutek nieprzewidzianych zdarzeń, Biały Kieł trafia do nowych właścicieli, którzy widzą w nim tylko łatwy zarobek.

 • „Juliusz”

Nowa komedia twórców „Planety Singli” z Wojciechem Mecwaldowskim w roli głównej. Tytułowy bohater ma problem z ojcem, który lubi prowadzić rozrywkowy tryb życia i odmawia jego zaprzestania nawet po drugim zawale serca. Niespodziewanie na horyzoncie pojawia się beztroska pani weterynarz, a wraz z nią prawdziwe kłopoty.

 • „Bez litości 2”

Kontynuacja przebojowego filmu z 2014 roku, opartego na kultowym serialu pod tym samym tytułem. Emerytowany tajny agent Robert McCall (Denzel Washington) powraca, by walczyć o sprawiedliwość.

 • „Iniemamocni 2”

Druga część rewelacyjnej animacji dla małych i dużych. W rodzinie Iniemamocnych przyszedł czas na zmiany – Helen rozwija się zawodowo, a jej mąż Bob zostaje w domu z dziećmi, szczególną troską otaczając najmłodszego Jack-Jacka, który odkrywa swoje nadprzyrodzone zdolności. Kiedy kolejny szwarccharakter planuje niebezpieczny spisek, Iniemamocni muszą zjednoczyć siły i stawić czoła wyzwaniu.

 • „Johnny English: nokaut”

W wyniku ataku cybernetycznego zostają ujawnione nazwiska szystkich tajnych agentów Wielkiej Brytanii, a to dopiero początek kłopotów. Johnny English zostaje powołany na dawne stanowisko, by zdekonspirować przebiegłego hakera zagrażającego bezpieczeństwu państwa.

 • „Predator”

Najgroźniejsi łowcy wszechświata ulegli modyfikacji genetycznej, wzbogacając się o DNA innych gatunków. Kiedy mały chłopiec przypadkowo sprowadza ich ponownie na Ziemię, zagładzie rasy ludzkiej próbuje zapobiec oddział byłych żołnierzy i skromny nauczyciel.

 • „Mamma Mia: Here We Go Again!”

Dziesięć lat po wielkim sukcesie komedii „Mamma Mia!” twórcy filmu ponownie zapraszają widzów na magiczną grecką wyspę, by śledzić dalsze losy ulubionych postaci przy kultowej muzyce zespołu ABBA. Na wielkim ekranie zobaczyć będzie można m.in. Pierce’a Brosnana, Colina Firtha, Amandę Seyfried, Lily James, Meryl Streep, Andy’ego Garcię oraz Cher.

Pełny repertuar dostępny tutaj.

Warunki


Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji: kod grouponu wymienny na bilet w kasie kina lub on-line na www.multikino.pl. Realizacja online nie dotyczy biletów VIP
3. Do realizacji w kasie weź groupon na urządzeniu mobilnym, wydrukowany lub podaj kod grouponu.
W celu realizacji on-line (nie dotyczy biletów VIP) wejdź na www.multikino.pl, wybierz interesujący Cię seans i miejsca, kliknij „KUPUJĘ BILETY" i podaj kod grouponu w polu „KOD VOUCHER". Z biletem udaj się prosto do wejścia na salę kinową. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
W zależności od opcji oferta ważna:
Od poniedziałku do czwartku lub przez cały tydzień na miejsca standardowe, miejsca VIP oraz SUPERVIP. Brak miejsc VIP w kinach: Poznań 51, Kielce. W kinie Poznań Stary Browar wszystkie fotele SUPERVIP (obowiązują groupony standardowe), w Łodzi – dostępne miejsca VIP (groupony standardowe) i SUPERVIP (groupony VIP). Każdy bilet VIP może zostać wykorzystany w ramach miejsca standardowego.
W wybranych kinach:
Grupa 1: Gdańsk, Katowice, Wrocław, Zabrze, Tychy
Grupa 2: Warszawa Targówek, Poznań Malta, Czechowice-Dziedzice, Jaworzno
Grupa 3: Kraków, Łódź, Lublin, Gdynia, Poznań Stary Browar, Poznań 51, Bydgoszcz, Elbląg, Kielce, Koszalin, Olsztyn, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Sopot, Szczecin, Włocławek, Zgorzelec
Grupa 4: Warszawa Złote Tarasy, Ursynów, Warszawa Wola i cała Polska
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Każdy kod podlega wymianie na jeden bilet na dowolnie wybrany seans filmowy w technologii 2D lub wybrane projekty specjalne w kinach sieci Multikino w całej Polsce. Kody ważne na seanse wyświetlane do daty ważności biletu (brak możliwości wymiany kodu na bilet na seanse wyświetlane po dacie ważności kodu). Kino w Gdyni czynne tylko do 20.09 Oferta nie obejmuje filmów 3D oraz sal xtreme.
Kod nie uprawnia do pierwszeństwa w kasie kina lub innych preferencji w stosunku do innych klientów kin. Możliwość realizacji kodu zależy od dostępności miejsc na wybrany przez jego posiadacza seans filmowy.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: bilety ważne do 31.12.2018.

Multikino


W 1998 roku spółka uruchomiła pierwsze w Polsce kino wielosalowe, rozpoczynając tym samym ekspansję tzw. multipleksów w Polsce. Obecnie sieć posiada 32 kina w 27 miastach, dysponując 258 ekranami i projektorami cyfrowymi Dolby 3D DigitalCinema. Od 2010 roku obecna jest również na Litwie i Łotwie, gdzie funkcjonują multipleksy w Wilnie i Rydze.

Multikina znajdują się w najbardziej prestiżowych lokalizacjach, jak chociażby Złote Tarasy w Warszawie, Stary Browar i Malta w Poznaniu czy Pasaż Grunwaldzki we Wrocławiu, a w niektórych z nich znajdują się także oryginalne kawiarnie Cavablanca Cinema Cafe serwujące mieszankę 100% świeżo wypalanej (najpóźniej 2 tygodnie przed podaniem) kawy Arabica Coffee.

Multikino jest ponadto partnerem najważniejszych festiwali filmowych w Polsce – Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, Camerimage i Warszawskiego Festiwalu Filmowego. W 2013 roku sieci przyznano tytuł Superbrands dla najsilniejszej na polskim rynku marki konsumenckiej w kategorii „Czas wolny i rozrywka”.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.