top-rated-merchant-icon Najwyżej oceniane kupiec

Najwyżej oceniane kupiec

Multikino jest najlepszym sprzedawcą ze względu na średnią ocenę 4,5 gwiazdki lub wyższą w oparciu o minimum 400 ocen.

Multikino

Multikino

Wybierz opcję
Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Wyróżniki


Okazja do obejrzenia na dużym ekranie nadchodzących hitów filmowych

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.

W skrócieOferta

Bilety na dowolny film 2D (lub wybrane projekty specjalne) w kinach sieci Multikino w wybranych lokalizacjach:


Fotele VIP w Multikinie:

 • Wygodne i luksusowe fotele VIP,
 • Skórzana tapicerka,
 • Szersze podłokietniki z elementami drewna,
 • Umiejscowienie na sali zapewniające najlepszy komfort odbioru filmu,
 • Dostępne we wszystkich kinach z wyjątkiem Poznań 51 i Koszalin.


Fotele SUPERVIP w Multikinie:

 • Elektroniczne sterowanie,
 • Możliwość oglądania w pozycji półleżącej,
 • Szersze, wygodne i wykonane z miękkiego tworzywa,
 • Dostępne w Poznań Stary Browar (wszystkie fotele) oraz Łódź (wybrane miejsca).

Okazja, by zobaczyć między innymi:

 • „Jurassic World: Upadłe królestwo”:

Po raz kolejny miłośnicy jednej z najpopularniejszych serii w historii kina będą mogli przenieść się do niezwykłego świata dinozaurów. Tym razem bohaterom „Jurassic World” grozi niebezpieczeństwo, kiedy do życia budzi się uśpiony wulkan.

 • „Zimna wojna”:

Nowy film zdobywcy Oscara – Pawła Pawlikowskiego. Historia trudnej miłości dwojga ludzi, którzy nie umieją żyć bez siebie, ale jednocześnie nie potrafią być razem. W rolach głównych Tomasz Kot i Joanna Kulig.

 • „Wyszczekani”:

Szalona komedia dla całej rodziny. Max, pies policyjny, wraz ze swym partnerem Frankiem zostaje wysłany na prestiżową wystawę, by zbadać tajemniczą sprawę związaną z nielegalnym handlem zwierzętami. Musi stanąć do konkursu i odnaleźć się w pełnym przepychu świecie, a jednocześnie złapać przemytników na gorącym uczynku.

 • „Odlotowy nielot”:

Podczas nauki fruwania pisklak Franek zostaje porwany przez wiejskiego kocura i uznany za zaginionego. Po wielu dniach poszukiwań jego rodzina migruje do ciepłych krajów, a Franek, by przetrwać chłody, musi sam dotrzeć do słynnej Rajskiej Doliny – legendarnego miejsca, gdzie zimują nieloty.

 • „Deadpool 2”

Oszpecony w wyniku wypadku superbohater przemierza świat, stawiając czoła przestępcom, a przy okazji próbując odzyskać swoją pasję do życia. Bogata w elementy absurdalnego humoru opowieść nie tylko dla miłośników ekranizacji komiksów.

 • „Han Solo. Gwiezdne wojny – historie”

Historia młodego Hana Solo, który przemierza galaktykę swoim statkiem i zostaje przemytnikiem.

 • „Ocean’s 8”:

Kolejna część słynnej serii Ocean’s – tym razem osiem kobiet planuje napad w Nowym Jorku. Przewodzi im Debbie Ocean, a celem jest wart około 150 milionów dolarów diamentowy naszyjnik, który trzeba niepostrzeżenie wynieść z dorocznej gali w nowojorskim muzeum sztuki – na oczach wszystkich zebranych.

 • „Dziedzictwo. Hereditary”:

Horror okrzyknięty najstraszniejszym filmem ostatnich lat. Po śmierci Ellen, seniorki rodziny Grahamów, jej bliscy zaczynają doświadczać niepokojących zjawisk. Czy na członkach rodu ciąży mroczne dziedzictwo?

 • „Twój Simon”:

Wzruszająca i pełna humoru opowieść o dorastaniu i pierwszej miłości. Siedemnastoletni Simon, który ukrywa przed bliskimi fakt, że jest gejem, zakochuje się w koledze ze szkoły, chociaż nie wie, kim jest jego tajemniczy przyjaciel – rozmawiają wyłącznie przez internet. Film na podstawie bestsellerowej powieści Becky Albertalli „Simon oraz inni homo sapiens”.

 • „I że ci nie odpuszczę”:

Komedia romantyczna, której głównymi bohaterami są Kate (samotna matka) oraz Leo (dziedzic wielkiej fortuny) – spotykają się przypadkowo, kiedy kobieta zostaje zatrudniona do sprzątania jachtu milionera otoczonego supermodelkami i służbą. Kiedy Leo podczas jednej z szalonych imprez wypada za burtę i traci pamięć, Kate przekonuje go, że od lat są małżeństwem z trójką dzieci.

 • „Jestem taka piękna!”:

Renee Bennett (Amy Schumer) nie może pochwalić się urodą, co utrudnia jej życie w Nowym Jorku – mieście faworyzującym pięknych i bogatych. Wszystko się zmienia, gdy przypadkowo uderza się w głowę i traci przytomność – kiedy się budzi, jest zjawiskowo piękną kobietą. Niestety, tylko we własnej wyobraźni. Jak zareaguje na to jej otoczenie?

 • „Pozycja obowiązkowa”:

Komedia w gwiazdorskiej obsadzie (m.in. Diane Keaton, Jane Fonda, Candice Bergen). Cztery wieloletnie przyjaciółki tworzą klub czytelniczy, a w ich ręce wpada książka „Pięćdziesiąt twarzy Greya”, która okazuje się być wyjątkowo inspirującą pozycją.

 • „Uprowadzona księżniczka”:

Animowana komedia przygodowa nie tylko dla najmłodszych. Księżniczka Miłka i skromny wędrowiec Remik czują, że, mimo dzielących ich różnic, są dla siebie stworzeni. Kiedy więc zły czarownik porywa Miłkę, ukochany wraz z kompanią zwariowanych zwierzaków rusza jej na ratunek.

 • „Kaczki z gęsiej paczki”

Beztroski gąsior Benek podczas jednego z popisowych lotów wpada w stado kaczątek. W wyniku wypadku dwa pisklaki zostają odłączone od braci i sióstr, a opiekę nad nimi przejąć musi Benek, który po upadku nie jest w stanie wzbić się w powietrze. Grupa wyrusza pieszo w pełną niespodzianek podróż do ciepłych krajów.

 • „Przebudzenie dusz”:

Film okrzyknięty jednym z najlepszych brytyjskich horrorów. Sceptyczny wobec zjawisk paranormalnych profesor Goodman musi rozwikłać zagadkę, która od lat czeka na rozwiązanie. W tym celu spotyka się z osobami nawiedzanymi przez duchy, aby wysłuchać ich historii. Najbardziej przerażająca jest jednak prawda kryjąca się za nimi wszystkimi.

 • „Avengers: Wojna bez granic”

Spektakularne starcie na śmierć i życie – Avengersi wraz z innymi superbohaterami muszą stawić czoła Thanosowi, zanim zrealizuje on swój plan zniszczenia wszechświata.

Oferta obejmuje również  transmisję meczy Mistrzostw Świata FIFA 2018 ( bez Multikino Poznań Stary Browar oraz Sopot )

Pełny repertuar dostępny tutaj.

Warunki


Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji: kod grouponu wymienny na bilet w kasie kina.
3. Weź groupon na urządzeniu mobilnym, wydrukowany lub podaj kod grouponu.
W zależności od opcji oferta ważna:
Od poniedziałku do czwartku lub od piątku do niedzieli.
Na miejsca standardowe, miejsca VIP oraz SUPERVIP. Brak miejsc VIP w kinach: Poznań 51, Kielce, Zabrze. W kinie Poznań Stary Browar wszystkie fotele SUPERVIP (obowiązują groupony standardowe), w Łodzi – dostępne jedynie miejsca VIP (groupony standardowe) i SUPERVIP (groupony VIP).
W wybranych kinach:
Grupa 1: Gdańsk, Katowice, Wrocław, Zabrze
Grupa 2: Warszawa Targówek, Poznań Malta, Czechowice-Dziedzice, Jaworzno
Grupa 3: Kraków, Łódź, Lublin, Gdynia, Poznań Stary Browar, Poznań 51, Bydgoszcz, Elbląg, Kielce, Koszalin, Olsztyn, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Sopot, Szczecin, Tychy, Włocławek, Zgorzelec
Grupa 4: Warszawa Złote Tarasy, Ursynów, Warszawa Wola
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Każdy kod podlega wymianie na jeden bilet na dowolnie wybrany seans filmowy w technologii 2D lub wybrane projekty specjalne w kinach sieci Multikino w całej Polsce. Kody ważne na seanse wyświetlane do daty ważności biletu (brak możliwości wymiany kodu na bilet na seanse wyświetlane po dacie ważności kodu). Oferta nie obejmuje filmów 3D oraz sal xtreme. Oferta obejmuje transmisję meczy Mistrzostw Świata FIFA 2018 ( bez Multikino Poznań Stary Browar oraz Sopot )
Kod nie uprawnia do pierwszeństwa w kasie kina lub innych preferencji w stosunku do innych klientów kin. Możliwość realizacji kodu zależy od dostępności miejsc na wybrany przez jego posiadacza seans filmowy.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: bilety ważne do 05.08.2018.

Multikino


W 1998 roku spółka uruchomiła pierwsze w Polsce kino wielosalowe, rozpoczynając tym samym ekspansję tzw. multipleksów w Polsce. Obecnie sieć posiada 31 kin w 26 miastach, dysponując 250 ekranami i projektorami cyfrowymi Dolby 3D DigitalCinema. Od 2010 roku obecna jest również na Litwie i Łotwie, gdzie funkcjonują multipleksy w Wilnie i Rydze.

Multikina znajdują się w najbardziej prestiżowych lokalizacjach, jak chociażby Złote Tarasy w Warszawie, Stary Browar i Malta w Poznaniu czy Pasaż Grunwaldzki we Wrocławiu, a w niektórych z nich znajdują się także oryginalne kawiarnie Cavablanca Cinema Cafe serwujące mieszankę 100% świeżo wypalanej (najpóźniej 2 tygodnie przed podaniem) kawy Arabica Coffee.

Multikino jest ponadto partnerem najważniejszych festiwali filmowych w Polsce – Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, Camerimage i Warszawskiego Festiwalu Filmowego. W 2013 roku sieci przyznano tytuł Superbrands dla najsilniejszej na polskim rynku marki konsumenckiej w kategorii „Czas wolny i rozrywka”.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.