top-rated-merchant Najwyżej oceniane kupiec

Najwyżej oceniane kupiec

Multikino jest najlepszym sprzedawcą ze względu na średnią ocenę 4,5 gwiazdki lub wyższą w oparciu o minimum 400 ocen.

Multikino

45 lokalizacji

Bilety na dowolny film 2D/3D w kinach sieci Multikino w całej Polsce

100 000+ kupionych
od
14,9 zł
Ponad 650 sprzedanych dzisiaj, ta oferta szybko się sprzedaje. Kup teraz, jeśli chcesz z niej skorzystać!

Wyróżniki

Okazja do obejrzenia na dużym ekranie aktualnych i nadchodzących hitów filmowych przez 7 dni w tygodniu

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie


Oferta

Bilety na dowolny film 2D/3D w kinach sieci Multikino i w wybranych lokalizacjach:

Uwaga: Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.


Grupy kin:

ceny


Oferta ważna:

 • na miejsca Super Promo, Promo, Standardowe, dowolne (w tym VIP i SuperVIP)

 • przez cały tydzień

 • w wybranej grupie kin

 • na filmy 2D/3D oraz wybrane projekty specjalne

 • do 30.04.2023

 • Na seans 3D obowiązuje dopłata do okularów, według cennika na dany film (możliwość używania własnych okularów 3D).


Strefy:

Multikino posiada ujednolicony cennik, w ramach którego cena za bilet na seans 2D/3D z bieżącego repertuaru uzależniona jest od umiejscowienia fotela na sali kinowej. Sale kinowe w kinach zostały podzielone na strefy „SuperPROMO”, „Promo”, „Standard” i „VIP” lub „SuperVIP”. Bilety w najkorzystniejszej cenie można kupić na miejsca oznaczone jako „SuperPROMO” i „Promo”.

 • Strefa SuperPromo to wybrane rzędy w sali kinowej, na które można kupić bilety w najkorzystniejszej cenie (wszystkie kina)

 • Strefa Promo obejmuje wybrane rzędy w sali kinowej, na które można kupić bilety w niższej cenie (kina z wyłączeniem: Zabrze, Biała Podlaska, Mielec)

 • Strefa Standard to wybrane rzędy w sali kinowej, które mają stałą, standardową cenę obowiązującą w wybranym Multikinie (kina z wyłączeniem: Zabrze, Biała Podlaska, Mielec)

 • Strefa VIP to wybrane rzędy w sali kinowej, które mają nowoczesne, skórzane fotele, znajdujące się w najlepszym miejscu na sali kinowej, pod względem odbioru obrazu i dźwięku (kina z wyłączeniem miast: Kielce, Łódź, Poznań Malta, Poznań Stary Browar, Tychy Gemini, Warszawa Młociny, Warszawa Reduta, Biała Podlaska, Kalisz, Kłodzko, Leszno, Świdnica, Świnoujście)

 • Strefa SuperVIP (dostępna w wybranych kinach sieci Multikino) obejmuje wybrane rzędy w sali kinowej, które mają nowoczesne, skórzane i rozkładane fotele (tylko Łódź i Pruszków).

ceny

Podział sal na strefy jest zróżnicowany w zależności od wybranego kina. Szczegóły znajdują się na stronie www.multikino.pl.


baner

Fotele VIP w Multikinie:

 • wygodne i luksusowe,
 • skórzana tapicerka,
 • szersze podłokietniki z elementami drewna,
 • umiejscowienie na sali zapewniające wyjątkowy komfort odbioru filmu,
 • dostępne we wszystkich kinach z wyjątkiem Kielc.

fotele

Fotele SUPERVIP w Multikinie:

 • elektroniczne sterowanie,
 • możliwość oglądania w pozycji półleżącej,
 • szersze, wygodne i wykonane z miękkiego tworzywa,
 • dostępne w kinach Poznań Stary Browar, Poznań Malta, Warszawa Młociny (wszystkie fotele) oraz Łodzi i Pruszkowie (wybrane miejsca).

Polecane filmy:


plakaty

„65”

Pilot Mills (Adam Driver) i Koa (Ariana Greenblatt) wychodzą cało z katastrofy na nieznanej planecie. Szybko odkrywają, że są na Ziemi, lecz sprzed 65 milionów lat. Czy uda im się przeżyć wśród niebezpiecznych prehistorycznych stworzeń?

„John Wick 4”

Legendarny zabójca John Wick (Keanu Reeves) po raz kolejny staje do walki z przestępcami czyhającymi na jego życie. Z bezlitosnymi gangsterami zmierzy się m.in. w Nowym Jorku, Paryżu i Berlinie.

„Wyrwa”

Życie Maćka (Tomasz Kot) wywraca się do góry nogami, kiedy w tajemniczym wypadku samochodowym ginie jego żona (Karolina Gruszka). Zrozpaczony mężczyzna próbuje rozwiązać zagadkę jej śmierci, ale wciąż pojawia się więcej pytań niż odpowiedzi.

„Kokainowy miś”

Film opowiada historię Andrew C. Thorntona, który przemyca narkotyki z Kolumbii do USA w swojej Cessnie 404. Pewnego dnia dochodzi do katastrofy samolotu. Policjanci znajdują ciało Andrew, a wraz z nim 77 funtów kokainy wycenionej na ok. 14 milionów dolarów. Film inspirowany prawdziwymi wydarzeniami.

plakaty

„Plan na miłość”

Zoe szuka miłości w aplikacjach randkowych, co zawsze kończy się komiczną katastrofą. Kiedy jej przyjaciel wyrusza do Pakistanu sfinalizować małżeństwo zaaranżowane przez rodziców, Zoe postanawia mu towarzyszyć. Czy zmieni swoje podejście do tematu miłości?

„Szczęście Mikołajka”

Skąd się wziął najfajniejszy chłopiec na świecie? Ciekawski i żądny przygód Mikołajek zakrada się do pracowni swoich twórców, którzy opowiadają mu o sobie i dniu, w którym go wymyślili.

„Creed III”

Adonis Creed odnosi same sukcesy – zarówno w świecie boksu, jak i w życiu prywatnym. Niespodziewanie wyzwanie rzuca mu przyjaciel z dzieciństwa, który niedawno wyszedł z więzienia. Czy bokserzy zdołają wyrównać rachunki?

„Pokolenie Ikea”

Przygodny seks i imprezy to codzienność czarującego prawnika. Piotr tworzy listę kochanek, zapełniając ją imionami na każdą literę alfabetu. Czy plan popsuje mu Olga, czyli jedyna osoba, z którą jest zupełnie szczery?

plakaty

„Filip”

Tytułowy bohater Filip korzysta z uroków życia i ukrywa swoje żydowskie pochodzenie, przebywając w sercu nazistwoskich Niemiec. Jak zmieni się jego życie, gdy wojna zacznie zabierać najbliższe mu osoby? Film nagrodzony Srebrnymi Lwami podczas 47. FPFF w Gdyni.

„Asteriks i Obeliks: Imperium Smoka”

Gdy cesarzowa Chin niespodziewanie zostaje uwięziona, jej córka wyrusza w daleki świat, aby szukać pomocy dla swojego kraju. Tak oto poznaje dwóch mężnych Galów – Asteriksa i Obeliksa, którzy ruszają w długą i pełną przygód podróż na Daleki Wschód.

„Ant-Man i Osa: Kwantomania”

Superbohaterowie Scott Lang i Hope Van Dyne powracają jako Ant-Man i Osa. Wraz z rodzicami Hope oraz córką Scotta będą eksplorować Wymiar Kwantowy, gdzie spotkają zadziwiające, nieznane istoty.

„Wieloryb”

Cierpiący na poważną otyłość Charlie pracuje zdalnie i nie wychodzi ze swojego mieszkania. W życiu ma tylko jeden cel – odbudować więź z córką, którą kiedyś porzucił. W roli głównej nominowany do Oscara Brendan Fraser.


Aktualny repertuar Multikina dostępny tutaj


Warunki

Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji:
Multikino: W celu realizacji on-line wejdź na multikino.pl, wybierz interesujący Cię seans i miejsca, kliknij Kupuję bilety i podaj kod grouponu w polu Kod voucher. Do realizacji w kasie weź groupon na urządzeniu mobilnym, wydrukowany lub podaj kod grouponu.Z biletem udaj się prosto do wejścia na salę kinową.
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Każdy kod podlega wymianie na jeden bilet na dowolnie wybrany seans filmowy w technologii 2D/3D w kinach sieci Multikino w całej Polsce. Kody ważne na seanse wyświetlane do daty ważności biletu (brak możliwości wymiany kodu na bilet na seanse wyświetlane po dacie ważności kodu).
Ograniczenia: groupon nie uprawnia do pierwszeństwa w kasie kina lub innych preferencji w stosunku do innych klientów kin. Możliwość realizacji grouponu zależy od dostępności miejsc na wybrany przez jego posiadacza seans filmowy. 1 osoba może kupić i wykorzystać dowolną liczbę grouponów. Oferta nie obejmuje sal xtreme. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Oferta ważna w zależności od opcji:
- bilety na miejsca Super Promo (ograniczona lista miejsc) – przed zakupem należy sprawdzić dostępność
- bilety na miejsca Promo (ograniczona lista miejsc) – przed zakupem należy sprawdzić dostępność
- bilety na miejsca Standard (ograniczona lista miejsc) – przed zakupem należy sprawdzić dostępność
- bilety na miejsca VIP i SuperVIP (dowolne miejsca) – dotyczy wszystkich kategorii: Super Promo, Promo, Standard, VIP, SuperVIP w jednej cenie – według dostępności
Grupy kin:
Grupa A:
- kina posiadające tylko fotele tradycyjne: Kalisz, Kielce, Kłodzko,
- kina posiadające fotele tradycyjne i fotele VIP w wybranych rzędach: Bydgoszcz, Czechowice-Dziedzice, Elbląg Ogrody, Gdańsk, Gorzów Wielkopolski, Jaworzno, Katowice, Koszalin, Kraków, Lublin, Olsztyn, Poznań 51, Radom, Rybnik, Rzeszów, Sopot, Szczecin, Tarnów, Tychy City Point, Włocławek, Wrocław Pasaż
Grupa B:
- kina posiadające tylko fotele tradycyjne: Leszno, Świdnica, Świnoujście,
- kina posiadające fotele tradycyjne i fotele VIP w wybranych rzędach: Głogów, Łódź, Rumia, Słupsk, Zgorzelec
Grupa C:
- kina posiadające tylko fotele tradycyjne: Biała Podlaska
- kina posiadające fotele tradycyjne i fotele VIP w wybranych rzędach: Mielec, Zabrze
Grupa D:
- kina posiadające tylko fotele tradycyjne: Warszawa Reduta,
- kina posiadające fotele tradycyjne i fotele VIP w wybranych rzędach: Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy
- kina posiadające fotele tradycyjne z fotelami VIP i SuperVIP w wybranych rzędach: Pruszków
- kina posiadające tylko fotele SuperVIP: Poznań Malta, Poznań Stary Browar, Tychy Gemini (obowiązują bilety Super Promo, Promo i Standard w wybranych rzędach wg dostępności)
Grupa E:
- kina posiadające tylko fotele SuperVIP: Warszawa Młociny (obowiązują bilety Super Promo, Promo i Standard w wybranych rzędach według dostępności)
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: bilety ważne do 30.04.2023.
Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Multikino

Multikino, należące do Grupy Vue International – lidera na europejskim rynku kinowym, to pierwszy operator, który w 1998 roku uruchomił w Polsce multipleks. Od tego czasu wyznacza najwyższe standardy w budowie i prowadzeniu kin w Europie i na świecie. Obecnie pod szyldem Multikino działa 45 kin w 37 miastach Polski z łączną liczbą 323 ekranów. Flagowe kino sieci zlokalizowane jest w centrum handlowym Złote Tarasy w Warszawie. Obiekt składa się z 8 nowoczesnych sal, w tym Sali Premierowej na 788 osób. W marcu 2022r. uruchomione zostało wyjątkowe kino w Galerii Gemini Park w Tychach. Obiekt składa się z 7 sal wyposażonych w projektory laserowe oraz skórzane, elektrycznie rozkładane fotele, dzięki którym widz ogląda filmy w pozycji półleżącej. W rozkładane fotele tego typu w pełni wyposażone są także warszawskie Multikino w Galerii Młociny oraz poznańskie Multikina: Stary Browar i Malta.

Multikino to zdecydowanie więcej niż kino. Oferuje zarówno największe i najbardziej oczekiwane premiery filmowe, jak i koncerty światowych gwiazd, nocne maratony filmowe, transmisje najważniejszych wydarzeń sportowych, transmisje oper, baletu oraz retransmisje spektakli z brytyjskiego National Theatre.

Multikino za swoją działalność wielokrotnie było dostrzegane podczas prestiżowych konkursów. Jest zdobywcą nagród Superbrands oraz Superbrands Created in Poland. Od wielu lat zajmuje pozycję lidera w obszarze „Event Cinema” zarówno na rynku polskim, jak i europejskim (laureat europejskiej nagrody ECA Awards w 2014 roku).