top-rated-merchant Najwyżej oceniane kupiec

Najwyżej oceniane kupiec

Multikino jest najlepszym sprzedawcą ze względu na średnią ocenę 4,5 gwiazdki lub wyższą w oparciu o minimum 400 ocen.

Multikino

45 lokalizacji

Bilety na dowolny film 2D/3D w kinach sieci Multikino w całej Polsce

10 000+ kupionych
14,9 zł
Ponad 1 sprzedanych dzisiaj, ta oferta szybko się sprzedaje. Kup teraz, jeśli chcesz z niej skorzystać!

Wyróżniki

Okazja do obejrzenia na dużym ekranie aktualnych i nadchodzących hitów filmowych przez 7 dni w tygodniu

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
M
Maja
3 Oceny2 opinie
Rating of 4 out of 5 stars
21 godzin temu
Wszystko w porządku, kino jak kino, ale straszne pustki.
Ł
Łukasz
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
23 godziny temu
filmy ogląda się dobrze w przyzwoitej cenie. szkoda że te lepsze fotele mają tylko w kilku kinach i zawsze wszystko zajęte eh...
K
Kamila
9 Oceny6 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
dzień temu
Polecam :)
M
Michał
3 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
dzień temu
As usually times nice spent. Helpful staff. Good sound and comfortable chairs (VIP).
P
Piotr
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
5 dni temu
Polecam
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie


Oferta

Bilety na dowolny film 2D/3D w kinach sieci Multikino i w wybranych lokalizacjach:

Uwaga: Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.


Grupy kin:

ceny


Oferta ważna:

 • na miejsca Super Promo, Promo, Standardowe, dowolne (w tym VIP i SuperVIP)
 • przez cały tydzień
 • w wybranej grupie kin
 • na filmy 2D/3D oraz wybrane projekty specjalne
 • do 28.02.2023

Strefy:

Multikino posiada ujednolicony cennik, w ramach którego cena za bilet na seans 2D/3D z bieżącego repertuaru uzależniona jest od umiejscowienia fotela na sali kinowej. Sale kinowe w kinach zostały podzielone na strefy „SuperPROMO”, „Promo”, „Standard” i „VIP” lub „SuperVIP”. Bilety w najkorzystniejszej cenie można kupić na miejsca oznaczone jako „SuperPROMO” i „Promo”.

 • Strefa SuperPromo to wybrane rzędy w sali kinowej, na które można kupić bilety w najkorzystniejszej cenie (wszystkie kina)

 • Strefa Promo obejmuje wybrane rzędy w sali kinowej, na które można kupić bilety w niższej cenie (kina z wyłączeniem: Zabrze, Biała Podlaska, Mielec)

 • Strefa Standard to wybrane rzędy w sali kinowej, które mają stałą, standardową cenę obowiązującą w wybranym Multikinie (kina z wyłączeniem: Zabrze, Biała Podlaska, Mielec)

 • Strefa VIP to wybrane rzędy w sali kinowej, które mają nowoczesne, skórzane fotele, znajdujące się w najlepszym miejscu na sali kinowej, pod względem odbioru obrazu i dźwięku (kina z wyłączeniem miast: Kielce, Łódź, Poznań Malta, Poznań Stary Browar, Tychy Gemini, Warszawa Młociny, Warszawa Reduta, Biała Podlaska, Kalisz, Kłodzko, Leszno, Świdnica, Świnoujście)

 • Strefa SuperVIP (dostępna w wybranych kinach sieci Multikino) obejmuje wybrane rzędy w sali kinowej, które mają nowoczesne, skórzane i rozkładane fotele (tylko Łódź i Pruszków).

ceny

Podział sal na strefy jest zróżnicowany w zależności od wybranego kina. Szczegóły znajdują się na stronie www.multikino.pl.


baner

Fotele VIP w Multikinie:

 • wygodne i luksusowe,
 • skórzana tapicerka,
 • szersze podłokietniki z elementami drewna,
 • umiejscowienie na sali zapewniające wyjątkowy komfort odbioru filmu,
 • dostępne we wszystkich kinach z wyjątkiem Kielc.

fotele

Fotele SUPERVIP w Multikinie:

 • elektroniczne sterowanie,
 • możliwość oglądania w pozycji półleżącej,
 • szersze, wygodne i wykonane z miękkiego tworzywa,
 • dostępne w kinach Poznań Stary Browar, Poznań Malta, Warszawa Młociny (wszystkie fotele) oraz Łodzi i Pruszkowie (wybrane miejsca).

Polecane filmy:


plakaty

„Prorok”

Kardynał Stefan Wyszyński – prymas Polski – jest przywódcą duchowym, który pertraktuje z władzami komunistycznymi, by wynegocjować więcej praw dla Kościoła i narodu. Pozorne porozumienie zmienia się w walkę o wolność religijną i godność człowieka.

„Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu”

Kontynuacja „Czarnej Pantery”. W najnowszej produkcji Marvel Studios po śmierci króla T’Challi Królowa Ramonda, Shuri, M’Baku, Okoye i Dora Milaje bronią swojej ojczyzny przed zakusami światowych mocarstw.

„Nie cudzołóż i nie kradnij”

Komedia gangsterska, w której widzowie zobaczą m.in. Julię Wieniawę-Narkiewicz, Aleksandrę Popławską czy Cezarego Pazurę. Na ekranie nie zabraknie miłosnych zawirowań i mafijnych porachunków.

„Chrzciny”

Grudzień roku 1981. Marianna postanawia wykorzystać chrzciny najmłodszego wnuka do pojednania swoich skłóconych od lat dzieci, a przy okazji ukrywa przed rodziną, że w kraju ogłoszono stan wojenny. To uruchomia lawinę nieoczekiwanych zdarzeń, którą trudno będzie zatrzymać.

plakaty

„Listy do M. 5”

Kolejna odsłona wigilijnej opowieści, w której zobaczymy dobrze już znanych bohaterów, a także poznamy całkiem nowych. Zbieg okoliczności sprawi, że Mel stanie się bohaterem mimo woli, a Karina i Szczepan uwikłają się w walkę o rodzinny spadek. Na widzów czeka wiele rozgrzewających serce historii, które wprowadzą ich w świąteczną atmosferę.

„Egzorcyzmy siostry Ann”

Siostra Anna na skutek dramatycznych wydarzeń z dzieciństwa zyskała pewien wyjątkowy dar, który pozwala jej walczyć z demonami. Mimo, że kościół do egzorcyzmów wyznacza jedynie mężczyzn, siostra Anna bierze udział w sesji, podczas której doświadcza obecności demona o niesłychanej mocy. Okazuje się, że jest jedyną osobą zdolną stawić mu czoła.

„Halloween. Finał”

Laurie Strode po raz ostatni staje do walki z wcieleniem zła – Michaelem Myersem. Tylko jedno z nich przeżyje.

„Ania”

Dokumentalna historia popularnej aktorki Anny Przybylskiej – spełnionej mamy, partnerki, przyjaciółki, aktorki i modelki, która odeszła w 2014 roku. W filmie rodzina, współpracownicy oraz przyjaciele opowiadają, jaka była zarówno w życiu prywatnym, jak i podczas pracy przed kamerami i na planie filmowym. Dzięki wykorzystaniu materiałów z prywatnych archiwów będzie można zobaczyć prawdziwe oblicze odważnej i kochającej życie Ani. Wspólne chwile z nią wspominać będą̨ m.in.: jej partner Jarosław Bieniuk, córka Oliwia, mama oraz siostra.

plakaty

„Uśmiechnij się”

Dr Rose Cotter była w przeszłości świadkiem traumatycznego zajścia z udziałem swojej pacjentki. Obecnie zaczyna ona doświadczać coraz to dziwniejszych zjawisk, których nie jest w stanie wytłumaczyć w racjonalny sposób. Musi się zmierzyć z trudną przeszłością, aby poradzić sobie w przerażającej teraźniejszości.

„Bilet do raju”

David i Georgia, dwoje rozwiedzionych rodziców, którzy nie mogą się znieść, wyruszają na Bali po tym, jak ich córka Lily ogłasza, że planuje poślubić miejscowego wyspiarza, którego właśnie poznała na wakacjach. Postanawiają odłożyć na bok dzielące ich różnice i współpracować, aby powstrzymać ślub, wierząc, że dzięki temu Lily nie popełni strasznego błędu podobnego do ich własnego. W rolach głównych Julia Roberts i George Clooney.

„Black Adam”

Prawie 5000 lat po otrzymaniu olbrzymich mocy starożytnych bogów Black Adam (Dwayne Johnson) zostaje uwolniony z ziemskiego grobowca. Teraz jest gotów wymierzyć współczesnemu światu osobliwie pojmowaną sprawiedliwość.

„Kopciuszek i kamień życia”

Kopciuszek musi odczarować swojego ukochanego – zamienionego w gryzonia księcia Alexa. Jedynym sposobem jest odnalezienie legendarnego Kamienia Życia. Wyprawa jest niebezpieczna, ponieważ Kamień Życia ukradła Królowa Pustyni, która chce go użyć, by zostać najpotężniejszą czarodziejką na świecie.


Aktualny repertuar Multikina dostępny tutaj


Warunki

Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji:
Multikino: W celu realizacji on-line wejdź na multikino.pl, wybierz interesujący Cię seans i miejsca, kliknij Kupuję bilety i podaj kod grouponu w polu Kod voucher. Do realizacji w kasie weź groupon na urządzeniu mobilnym, wydrukowany lub podaj kod grouponu.Z biletem udaj się prosto do wejścia na salę kinową.
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Każdy kod podlega wymianie na jeden bilet na dowolnie wybrany seans filmowy w technologii 2D w kinach sieci Multikino w całej Polsce. Kody ważne na seanse wyświetlane do daty ważności biletu (brak możliwości wymiany kodu na bilet na seanse wyświetlane po dacie ważności kodu).
Ograniczenia: groupon nie uprawnia do pierwszeństwa w kasie kina lub innych preferencji w stosunku do innych klientów kin. Możliwość realizacji grouponu zależy od dostępności miejsc na wybrany przez jego posiadacza seans filmowy. 1 osoba może kupić i wykorzystać dowolną liczbę grouponów. Oferta nie obejmuje sal xtreme. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Oferta ważna w zależności od opcji:
- bilety na miejsca Super Promo (ograniczona lista miejsc) – przed zakupem należy sprawdzić dostępność
- bilety na miejsca Promo (ograniczona lista miejsc) – przed zakupem należy sprawdzić dostępność
- bilety na miejsca Standard (ograniczona lista miejsc) – przed zakupem należy sprawdzić dostępność
- bilety na miejsca VIP i SuperVIP (dowolne miejsca) – dotyczy wszystkich kategorii: Super Promo, Promo, Standard, VIP, SuperVIP w jednej cenie – według dostępności
Grupy kin:
Grupa A:
- kina posiadające tylko fotele tradycyjne: Kalisz, Kielce, Kłodzko,
- kina posiadające fotele tradycyjne i fotele VIP w wybranych rzędach: Bydgoszcz, Czechowice-Dziedzice, Elbląg Ogrody, Gdańsk, Gorzów Wielkopolski, Jaworzno, Katowice, Koszalin, Kraków, Lublin, Olsztyn, Poznań 51, Radom, Rybnik, Rzeszów, Sopot, Szczecin, Tarnów, Tychy City Point, Włocławek, Wrocław Pasaż
Grupa B:
- kina posiadające tylko fotele tradycyjne: Leszno, Świdnica, Świnoujście,
- kina posiadające fotele tradycyjne i fotele VIP w wybranych rzędach: Głogów, Łódź, Rumia, Słupsk, Zgorzelec
Grupa C:
- kina posiadające tylko fotele tradycyjne: Biała Podlaska
- kina posiadające fotele tradycyjne i fotele VIP w wybranych rzędach: Mielec, Zabrze
Grupa D:
- kina posiadające tylko fotele tradycyjne: Warszawa Reduta,
- kina posiadające fotele tradycyjne i fotele VIP w wybranych rzędach: Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy
- kina posiadające fotele tradycyjne z fotelami VIP i SuperVIP w wybranych rzędach: Pruszków
- kina posiadające tylko fotele SuperVIP: Poznań Malta, Poznań Stary Browar, Tychy Gemini (obowiązują bilety Super Promo, Promo i Standard w wybranych rzędach wg dostępności)
Grupa E:
- kina posiadające tylko fotele SuperVIP: Warszawa Młociny (obowiązują bilety Super Promo, Promo i Standard w wybranych rzędach według dostępności)
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: bilety ważne do 28.02.2023.
Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Multikino

Multikino, należące do Grupy Vue International – lidera na europejskim rynku kinowym, to pierwszy operator, który w 1998 roku uruchomił w Polsce multipleks. Od tego czasu wyznacza najwyższe standardy w budowie i prowadzeniu kin w Europie i na świecie. Obecnie pod szyldem Multikino działa 45 kin w 37 miastach Polski z łączną liczbą 323 ekranów. Flagowe kino sieci zlokalizowane jest w centrum handlowym Złote Tarasy w Warszawie. Obiekt składa się z 8 nowoczesnych sal, w tym Sali Premierowej na 788 osób. W marcu 2022r. uruchomione zostało wyjątkowe kino w Galerii Gemini Park w Tychach. Obiekt składa się z 7 sal wyposażonych w projektory laserowe oraz skórzane, elektrycznie rozkładane fotele, dzięki którym widz ogląda filmy w pozycji półleżącej. W rozkładane fotele tego typu w pełni wyposażone są także warszawskie Multikino w Galerii Młociny oraz poznańskie Multikina: Stary Browar i Malta.

Multikino to zdecydowanie więcej niż kino. Oferuje zarówno największe i najbardziej oczekiwane premiery filmowe, jak i koncerty światowych gwiazd, nocne maratony filmowe, transmisje najważniejszych wydarzeń sportowych, transmisje oper, baletu oraz retransmisje spektakli z brytyjskiego National Theatre.

Multikino za swoją działalność wielokrotnie było dostrzegane podczas prestiżowych konkursów. Jest zdobywcą nagród Superbrands oraz Superbrands Created in Poland. Od wielu lat zajmuje pozycję lidera w obszarze „Event Cinema” zarówno na rynku polskim, jak i europejskim (laureat europejskiej nagrody ECA Awards w 2014 roku).