Brak nowych powiadomień
top-rated-merchant-icon Najwyżej oceniane kupiec

Najwyżej oceniane kupiec

Multikino jest najlepszym sprzedawcą ze względu na średnią ocenę 4,5 gwiazdki lub wyższą w oparciu o minimum 400 ocen.

Multikino

33 lokalizacji

Od 14,20 zł: bilet na dowolny seans 2D w sieci kin Multikino – miejsca standardowe lub VIP

Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja do obejrzenia na dużym ekranie aktualnych i nadchodzących hitów filmowych zarówno w wersji 2D

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
A
Anita
4 Oceny2 reviews
3 dni temu
Polecam oczywiście kino, ale... Ja i siostrzeniec mieliśmy maseczki, a ponieważ malec kupił sobie nachosy polecono nam zakup przyłbicy. I byłoby wszystko w porządku, gdyby nie to, że inni ludzie weszli bez maseczek,a my byliśmy narażeni na dodatkowe koszty.
A
Agnieszka
7 Oceny3 reviews
lipiec 31, 2020
Mila atmosfera
M
Monika
2 Oceny1 reviews
6 dni temu
Wszystko super !
K
KatarzynaTOP REVIEWER
40 Oceny21 reviews
lipiec 28, 2020
Kameralnie, wygodnie i przyjemnie😊
I
Izabella
2 Oceny1 reviews
lipiec 28, 2020
Wszystko okej gdyby nie to, ze pracownik dał zamiast średniego popcornu to mały. Niestety za późno to zauwazylam.
A
Andrzej
7 Oceny2 reviews
lipiec 27, 2020
Fajnie jak zawsze.
P
pawel
3 Oceny2 reviews
lipiec 27, 2020
Polecam
G
Grzegorz
1 Oceny1 reviews
lipiec 22, 2020
Super!
Zobacz wszystkie opinie

W skrócie


Oferta

Bilety na dowolny film 2D w kinach sieci Multikino w wybranych lokalizacjach:

Uwaga: Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.


Fotele VIP w Multikinie:

  • wygodne i luksusowe,
  • skórzana tapicerka,
  • szersze podłokietniki z elementami drewna,
  • umiejscowienie na sali zapewniające wyjątkowy komfort odbioru filmu,
  • dostępne we wszystkich kinach z wyjątkiem Kielc.


Fotele SUPERVIP w Multikinie:

  • elektroniczne sterowanie,
  • możliwość oglądania w pozycji półleżącej,
  • szersze, wygodne i wykonane z miękkiego tworzywa,
  • dostępne w kinach Poznań Stary Browar, Poznań Malta, Warszawa Młociny (wszystkie fotele) oraz Łodzi i Pruszkowie (wybrane miejsca).

Aktualny repertuar dostępny tutaj.

Jak można ciekawie spędzić czas wolny ze znajomymi i rodziną? Z odpowiedzią przychodzi oferta na bilety do Multikina. Bez względu na pogodę, sale kinowe są miejscem, gdzie można wygodnie usiąść i przenieść się w zupełnie inny świat.

Multikino oferuje seanse dla dzieci i dorosłych, filmy familijne, budzące dreszcz grozy horrory, emocjonujące filmy akcji, bawiące do łez komedie czy trzymające w napięciu thrillery.

Repertuar obejmuje także koncerty światowych gwiazd, nocne maratony filmowe, transmisje najważniejszych wydarzeń sportowych czy transmisje oper i baletu w jakości HD.

Specjalnie z myślą o kobietach stworzono cykl „Kino Na Obcasach”, a dla rodziców z małymi dziećmi „Multibabykino” oraz poranki dla najmłodszych (w weekendy). Dla szkół przygotowano bogaty program pod nazwą Akademia Filmowa Multikina.

Warunki

PRZED ZAKUPEM SPRAWDŹ:
- DO KTÓREJ GRUPY NALEŻY TWOJE KINO
- CZY TWOJE KINO ZOSTAŁO JUŻ OTWARTE


Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji: kod grouponu wymienny na bilet w kasie kina lub on-line na www.multikino.pl. Realizacja online dotyczy biletów VIP oraz biletów standardowych.
3. Do realizacji w kasie weź groupon na urządzeniu mobilnym, wydrukowany lub podaj kod grouponu.
W celu realizacji on-line wejdź na www.multikino.pl, wybierz interesujący Cię seans i miejsca, kliknij „Kupuję bilety" i podaj kod grouponu w polu „Kod voucher". Z biletem udaj się prosto do wejścia na salę kinową. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
W zależności od opcji oferta ważna:
Od poniedziałku do czwartku lub przez cały tydzień na miejsca standardowe, miejsca VIP oraz SuperVIP. Brak miejsc VIP w kinach: Kielce. W kinie Poznań Stary Browar, Poznań Malta i Warszawa Młociny wszystkie fotele SuperVIP (obowiązują groupony VIP), w Łodzi – dostępne miejsca VIP (groupony standardowe) i SuperVIP (groupony VIP), w Pruszkowie – dostępne miejsca standardowe (groupony standardowe) oraz VIP i SuperVIP (groupony VIP). Każdy bilet VIP/SuperVIP może zostać wykorzystany w ramach miejsca standardowego.
W wybranych kinach:
Grupa 1: Bydgoszcz, Czechowice-Dziedzice, Elbląg, Gdańsk, Jaworzno, Katowice, Kielce Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Sopot, Szczecin, Tychy, Włocławek, Wrocław Pasaż, Zabrze, Zgorzelec.
Grupa 2: Pruszków, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy.
Grupa 3: Poznań Malta, Poznań Stary Browar, Warszawa Młociny (ważne również we wszystkich kinach Multikino w Polsce).
Aktualnie otwarte kina: Poznań 51, Zgorzelec, Pruszków, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Poznań Malta, Poznań Stary Browar, Kraków, Łódź, Gdańsk, Wrocław, Szczecin, Bydgoszcz, Katowice, Kielce, Olsztyn, Radom, Rybnik, Słupsk, Włocławek, Zabrze
Od 31.07.2020 otwarte będą wszystkie kina sieci Multikino.
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Każdy kod podlega wymianie na jeden bilet na dowolnie wybrany seans filmowy w technologii 2D w kinach sieci Multikino w całej Polsce. Kody ważne na seanse wyświetlane do daty ważności biletu (brak możliwości wymiany kodu na bilet na seanse wyświetlane po dacie ważności kodu).
Ograniczenia: groupon nie uprawnia do pierwszeństwa w kasie kina lub innych preferencji w stosunku do innych klientów kin. Możliwość realizacji grouponu zależy od dostępności miejsc na wybrany przez jego posiadacza seans filmowy. Oferta nie obejmuje sal xtreme.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: bilety ważne do 31.07.2020.

Multikino

W 1998 roku spółka uruchomiła pierwsze w Polsce kino wielosalowe, rozpoczynając tym samym ekspansję tzw. multipleksów w Polsce. Obecnie sieć posiada 31 kin w 26 miastach, dysponując 250 ekranami i projektorami cyfrowymi Dolby 3D DigitalCinema. Od 2010 roku obecna jest również na Litwie i Łotwie, gdzie funkcjonują multipleksy w Wilnie i Rydze.

Multikina znajdują się w najbardziej prestiżowych lokalizacjach, jak chociażby Złote Tarasy w Warszawie, Stary Browar i Malta w Poznaniu czy Pasaż Grunwaldzki we Wrocławiu, a w niektórych z nich znajdują się także oryginalne kawiarnie Cavablanca Cinema Cafe serwujące mieszankę 100% świeżo wypalanej (najpóźniej 2 tygodnie przed podaniem) kawy Arabica Coffee.

Multikino jest ponadto partnerem najważniejszych festiwali filmowych w Polsce – Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, Camerimage i Warszawskiego Festiwalu Filmowego. W 2013 roku sieci przyznano tytuł Superbrands dla najsilniejszej na polskim rynku marki konsumenckiej w kategorii „Czas wolny i rozrywka”.

Multikino

Nocna rozrywka, Filmy, Atrakcje dla dzieci, Program dla dzieci, Bilety, Kino