Bilet na dowolny seans 2D ważny przez cały tydzień za 16,90 zł w sieci kin Multikino w całej Polsce (zamiast 32,90 zł)

Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later
Oferta ograniczona czasowo!
1 500+ kupionych dzisiaj

W skrócie


Oferta

Bilet na dowolnie wybrany film 2D (lub wybrane projekty specjalne) w kinach sieci Multikino od poniedziałku do niedzieli:

 • 16,90 zł zamiast 32,90 zł za 1 bilet na seans w całej Polsce.

Okazja, by zobaczyć między innymi:

 • „Botoks”

Kolejny film Patryka Vegi. Losy czterech kobiet pracujących w służbie medycznej splatają się w szpitalu, gdzie dochodzi do wielu nielegalnych przedsięwzięć. W rolach głównych m.in. Olga Bołądź, Agnieszka Dygant i Marieta Żukowska.

 • „To”

Film oparty na motywach powieści Stephena Kinga. W małym miasteczku w tajemniczy sposób zaczynają znikać dzieci. Za ich śmiercią stoi tajemnicza istota przybierająca postać klauna.

 • „Tarapaty”

Polski film przygodowy dla całej rodziny. Julka spędza wakacje u ciotki w Warszawie, gdzie poznaje Olka. W ręce dzieci wpada plan mający prowadzić do skarbu. Zaczyna się wyścig z czasem, który będzie testem dla przyjaźni.

 • „American Assassin”

Kiedy narzeczona Mitcha ginie w ataku terrorystycznym, jedynym celem mężczyzny staje się zemsta. Rozpoczyna współpracę z CIA, aby śledzić zamachowców.

 • „Barry Seal: Król przemytu”

Film oparty na prawdziwej historii Barry’ego Seala – człowieka, który jednocześnie pracował dla CIA oraz kolumbijskiego kartelu narkotykowego. W roli głównej Tom Cruise.

 • „Bodyguard Zawodowiec”

Jackson Smith uważany jest za najlepszego ochroniarza na świecie. Jego życie się komplikuje, gdy dostaje nowe zadanie – ma zadbać o bezpieczeństwo zawodowego zabójcy, który musi zeznawać w Międzynarodowym Trybunale Sprawiedliwości. Oskarżony zbrodniarz za wszelką cenę stara się nie dopuścić do procesu.

 • „Gang wiewióra 2”

Wiewiór i jego przyjaciele dowiadują się, że pewien bezwzględny inwestor planuje zamienić miejski park w Park Rozrywki. Zwierzaki postanawiają, że za wszelką cenę nie dopuszczą do budowy.

 • „Gru, Dru i Minionki”

Balthazar Bratt, niedoszły dziecięcy gwiazdor z lat 80., próbuje zrealizować plan zdominowania całego świata, a para agentów Ligi Antyzłoczyńców, Gru i Lucy, musi mu w tym przeszkodzić. Gdy jednak na drodze Gru staje jego brat bliźniak Dru, Gru mimowolnie wstępuje z powrotem na ścieżkę nikczemności.

 • „LEGO® NINJAGO: FILM”

W pełnometrażowym filmie do walki o Ninjago City staną: Zielony Ninja oraz jego przyjaciele, którzy muszą pokonać złego lorda Garmadona. Każdy z wojowników będzie musiał poskromić swoje ego i uczynić wszystko, by pokazać prawdziwą moc.

 • „Kingsman: Złoty krąg”

Kontynuacja filmu „Kingsman: Tajne służby”. Po ataku na siedzibę Kingsman Eggsy i Merlin udają się do Ameryki, by z pomocą siostrzanej organizacji Statesman schwytać wroga dążącego do przejęcia władzy nad światem.

 • „Emotki. Film”

Animowana komedia odkrywająca sekretny świat żyjących w smartfonach emotikonów.

 • „My Little Pony. Film”

Na zamieszkiwaną przez kucyki Equestrię napada Król Burzy, który chce wykraść z królestwa całą magię. By ją odzyskać, przyjaciele wyruszą w pełną przygód, emocjonującą podróż.

 • „Pierwszy śnieg”

Wraz z nadejściem zimy i płatkami pierwszego śniegu do miasta powraca seryjny morderca. Szef elitarnej ekipy detektywów prowadzi skomplikowane śledztwo i bada sprawę zaginięcia kobiety, której szalik znaleziono na figurze bałwana.

 • „Twój Vincent”

Film opowiada historię życia oraz tajemniczej śmierci artysty. Jest to pierwsza pełnometrażowa animacja malarska – każda klatka filmu została ręcznie namalowana, a w projekcie wzięło udział 125 zawodowych malarzy z całego świata.

 • „Thor: Ragnarok”

Thor zostaje uwięziony po drugiej stronie wszechświata. Musi znaleźć sposób, by powrócić do Asgardu i powstrzymać zagładę asgardzkiej cywilizacji.

 • „Piła: Dziedzictwo”

W mieście policja po raz kolejny odkrywa zmasakrowane zwłoki. Ślady prowadzą do nieżyjącego mordercy – Johna Kramera.

Pełny repertuar dostępny tutaj.

Warunki


Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji: kod grouponu wymienny na bilet w kasie. Możliwa wcześniejsza rezerwacja online.
3. Weź groupon na urządzeniu mobilnym, wydrukowany lub podaj kod grouponu.
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon.
Ograniczenia: kody ważne na seanse wyświetlane do daty ważności biletu (brak możliwości wymiany kodu na bilet na seanse wyświetlane po dacie ważności kodu). Oferta nie obejmuje filmów 3D, miejsc VIP oraz sal xtreme. Kod nie upoważnia do pierwszeństwa zakupu w kasie oraz innych preferencji w stosunku do pozostałych klientów. Możliwość realizacji kodu zależy od dostępności miejsc na wybranym przez posiadacza seansie filmowym. Oferta ważna od poniedziałku do niedzieli. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny do 30.11.2017. 

Multikino


W 1998 roku spółka uruchomiła pierwsze w Polsce kino wielosalowe, rozpoczynając tym samym ekspansję tzw. multipleksów w Polsce. Obecnie sieć posiada 33 kina w 27 miastach, dysponując blisko 270 ekranami i projektorami cyfrowymi Dolby 3D DigitalCinema. Od 2010 roku obecna jest również na Litwie i Łotwie, gdzie funkcjonują multipleksy w Wilnie i Rydze.

Multikina znajdują się w najbardziej prestiżowych lokalizacjach, jak chociażby Złote Tarasy w Warszawie, Stary Browar i Malta w Poznaniu czy Arkady we Wrocławiu, a w niektórych z nich znajdują się także oryginalne kawiarnie Cavablanca Cinema Cafe serwujące mieszankę 100% świeżo wypalanej (najpóźniej 2 tygodnie przed podaniem) kawy Arabica Coffee.

Multikino jest ponadto partnerem najważniejszych festiwali filmowych w Polsce – Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, Camerimage i Warszawskiego Festiwalu Filmowego. W 2013 roku sieci przyznano tytuł Superbrands dla najsilniejszej na polskim rynku marki konsumenckiej w kategorii „Czas wolny i rozrywka”.

Komentarze

Cena bardzo dobra
Seweryn Z. · 18 minut temu
Bardzo sprawnie, zero problemów.
Daniel S. · godzinę temu
Warto skorzystać z mniejszej ceny, by pójść do kina z kimś miłym ;)
Elżbieta O. · 2 godziny temu
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.