Monika Zielińska sklep z odzieżą

43 Klonowa, Banino

Do 30% zniżki na: Groupon na brafitting i bieliznę w firmie Monika Zielińska sklep z odzieżą

Wybierz opcję

Wyróżniki

Modny sklep z bielizną dla wyjątkowych kobiet. Posiadamy bieliznę znanych marek.

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Groupon wart 200zł na brafitting i biustonosz

Usługa profesjonalnego brafittingu wraz z doborem wygodnego i modnego biustonosza. 

Groupon wart 300zł na brafitting i komplet bielizny (biustonosz + figi)

Usługa profesjonalnego brafittingu wraz z doborem wygodnego i modnego biustonosza oraz fig do kompletu. 

Odpowiednio dobrany biustonosz podkreśli figurę i pomoże zadbać o zdrowie. Doświadczona brafitterka pomoże w doborze biustonosza oraz odpowie na wszystkie pytania. 

Warunki

1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 503 487 658. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Monika Zielińska sklep z odzieżą

Salon oferuje bieliznę następujących marek: Freya, Freya Active, Elomi, Elomi Energise, Gossard, Wonderbra, Ava, Dalia, Corin, Julimex, Nessa, Gaia, Samanta, Kinga, The One, Naturana, Niplex, Ysabel Mora i inne.

ByMoni Lingerie

Komfort poruszania się podczas noszenia bielizny jest istotną sprawą dla wielu osób. W ByMoni Lingerie nawet wymagające klientki mogą znaleźć dla siebie odpowiedni biustonosz. Pomoże przy tym profesjonalny brafitting przeprowadzony przez pracownika salonu. W ofercie znajdują się wszelkie modele: sportowe, bez ramiączek na ślub i inne okazje, dla karmiących, a także zwykłe z nutką elegancji. Wszystko to dostępne w wielu rozmiarach.