zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem START. 25% zniżki 16-22.

Momenty Masaż Mobilny

Śląska 35/37, Gdynia

Do 35% zniżki na Masaż - Masło shea w Momenty Masaż Mobilny

Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabiegi przeprowadzane przez dyplomowanego technika masażystę. Lokalizacja w centrum Gdyni. Dostępny parking dla klientów.

O tej ofercie

60-minutowy masaż olejkami eterycznymi

Aromaty oddziałujące na nasz zmysł węchu – ściślej mówiąc na receptory węchowe – potrafią zdziałać cuda. Olejki eteryczne mogą pobudzać lub uspokajać, odprężać lub drażnić, usprawniać myślenie i koncentrację, poprawiać nastrój.

60-minutowy masaż masłem shea

Masaż wykonywany z użyciem masła shea. Przed zabiegiem dobrze jest wykonać peeling całego ciała.

Kupony obejmują wyłącznie masaż stacjonarny. Masaże z dojazdem wykonywane są w formie standardowej oferty.

Warunki

Zabieg nie jest wykonywany w przypadku ran otwartych lub zakaźnych chorób skóry. Zmiana rezerwacji możliwa z 48-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 880 318 095. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Groupony realizowane w pon. i śr. w godz.: 17:00 - 20:00. Przed realizacją oferty należy poinformować instruktora/specjalistę o wszelkich schorzeniach. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 180 dniach. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.

Momenty Masaż Mobilny

Marka Momenty powstała, ponieważ chcę promować zdrowy styl życia i uświadamiać pacjentom, jak ważne jest dbanie o układ ruchu i niwelowanie poziomu stresu. Szczególnie w dzisiejszych czasach, gdy tak wiele jest stresujących sytuacji i bardzo wiele osób ma pracę siedzącą, prowadzącą do przeciążeń kręgosłupa. Doskonale wiem, jak trudno jest czasem znaleźć chwilę na odpoczynek i jak często stawiamy swoje zdrowie na drugim miejscu, jednak masaż jest doskonałym sposobem profilaktyki problemów bólowych. Ponadto wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, oprócz masażu stacjonarnego oferuję masaże z dojazdem do klienta - ma to ułatwić dostęp do masaży tym osobom, które z różnych powodów nie mogą regularnie odwiedzać gabinetów (uwaga: kupony obejmują usługę wyłącznie w gabinecie stacjonarnym). Zachęcam więc do zapoznania się z ofertą.