zamknij
Do 30% zniżki na urodę i fajne aktywności z kodem 2W1. Dziś koniec.

Mój Dietetyk

Częstochowska 5/2, Poznań

Wizyta wstępna i specjalistyczny pakiet dietetyczny za 296 zł w firmie Mój Dietetyk (zamiast 520 zł)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Pakiet specjalistyczny został stworzony z myślą o osobach, które pragną poprawić swoje samopoczucie dzięki wdrożeniu zdrowych nawyków

O tej ofercie

Szczegóły:

 • w ofercie:
  • wizyta wstępna z wykonaniem analizy składu ciała
  • pakiet specjalistyczny:
   • 14-dniowy jadłospis oraz zalecenia żywieniowe idealnie zbilansowane i dobrane indywidualnie do sytuacji pacjenta, a także w miarę możliwości do preferencji smakowych
   • indywidualny program motywacyjny – praca nad motywacją i zmianą nawyków żywieniowych
   • 1 spotkanie kontrolne i monitorowanie stosowania zaleceń oraz uzyskanych efektów

Pakiet specjalistyczny uwzględnia potrzeby pacjenta i jest oparty na aktualnych badaniach lekarskich. W ten sposób pacjent może mieć pewność, że ustalona dieta jest dopasowana do wszystkich wymagań dietetycznych i w miarę możliwości do gustów kulinarnych.

Pierwsza wizyta będzie wizytą, na której można przedstawić dietetykowi swoje plany i oczekiwania. W celu odpowiedniego dobrania diety przeanalizowany zostanie tryb życia, nawyki żywieniowe, a także aktywność fizyczna. Kluczowe są także informacje na temat stanu zdrowia oraz przeprowadzenie szczegółowej analizy składu ciała i wszelkich pomiarów. Używa się do tego specjalnego urządzenia tzw. analizatora składu ciała, który pozwala określić procentową ilość masy mięśniowej, tkanki tłuszczowej, a także wody w ciele. Po przeprowadzeniu odpowiednich pomiarów możliwe będzie również określenie przemiany materii i zapotrzebowania energetycznego organizmu. W znaczny sposób ułatwia to dobranie odpowiedniego pakietu współpracy, który przyniesie najlepsze możliwe efekty.

Wizyty kontrolne zwykle są planowane co 2 tygodnie, jednak w razie potrzeby można dostosować ich częstotliwość do indywidualnych potrzeb pacjenta. Ważnym elementem kontroli jest ocena postępów i samopoczucia pacjenta. Podczas wizyt kontrolnych pacjent otrzymuje silną dawkę motywacji. Praca nad motywacją jest bardzo istotną kwestią w celu osiągnięcia najlepszych rezultatów. Do dietetyka można zwrócić się również, jeśli napotka się jakieś problemy i trudne sytuacje. Można wtedy liczyć na wsparcie i stały kontakt.

mgr Agata Zaremba jest absolwentką dietetyki na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. W swojej pracy stara się wspierać pacjentów zarówno merytorycznie, jak i pełną zrozumienia rozmową w dążeniu do zdrowszego życia. Obecnie kontynuuje naukę na studiach doktoranckich.

Warunki

Przeciwwskazania: brak. Wymagana rezerwacja z min. 48-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. lub e-mail 698 418 306/ agata.zaremba@mojdietetyk.pl. Konsultacja w cenie; w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu następuje pełny zwrot kosztów. Kwota za niewykorzystaną wartość grouponu nie jest zwracana. Przed realizacją oferty należy poinformować instruktora/specjalistę o wszelkich schorzeniach. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 180 dniach. Limit grouponów na wizytę: 1. Realizacja oferty możliwa w zależności od dostepnych terminów. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Maks. liczba osób na 1 rezerwację: 1. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Mój Dietetyk

Zlokalizowana w Poznaniu placówka oferuje specjalistyczną pomoc w racjonalnym odchudzaniu za pomocą indywidualnych programów dietetycznych. Pracujący w poradni dietetycy zwracają szczególną uwagę na gusta kulinarne swoich pacjentów zgodnie z założeniem, że „kluczem do sukcesu jest to, aby pacjent polubił swoją dietę i dobrze się z nią czuł”. Mój Dietetyk zwraca także uwagę na możliwości czasowe konkretnej osoby, tryb pracy i plan dnia, bez oferowania „magicznych suplementów” diety.

Więcej informacji na Facebooku.