MM Lash&Nail

Brązowa 5, Wrocław

Liftingujący masaż twarzy lub oczyszczanie twarzy z zamknięciem porów w MM Lash&Nail (do -33%)

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: ZNIZKA20. Ważny do 28.5.
Użyj kodu

Wyróżniki

Okazja, by oczyścić i wygładzić cerę lub zapewnić sobie tzw. lifting bez skalpela poprawiający jędrność i napięcie skóry twarzy

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie:
    • liftingujący masaż twarzy
    • oczyszczanie twarzy + zamknięcie porów
  • czas trwania: 30 lub 60 min (w zależności od opcji)


Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 883 749 738. Możliwość rezerwacji przez booksy: https://booksy.com/pl-pl/12208_mm-szkolenia-i-zabiegi-estetyczne_brwi-i-rzesy_13750_wroclaw (w polu Komentarz należy wpisać kod zabezpieczający i hasło Groupon). Dni i godz. otwarcia: pon.-pt. 9:30-16:30, sob. 10-17. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1.

MM Lash&Nail

Szukając miejsca, w którym można w sposób kompleksowy zadbać o swoją urodę warto zdecydować się na wizytę w profesjonalnym gabinecie kosmetycznych. W tym celu można odwiedzić zlokalizowany we Wrocławiu salon MM Lash&Nail. Pracujący tu zespół miłych i uśmiechniętych, a przede wszystkim – wykwalifikowanych osób dba o zadowolenie swoich klientów. W ofercie dostępne są zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej, usługi oczyszczające i pielęgnacyjne twarzy, stylizacja brwi i rzęs, modelowanie i wyszczuplanie. Dodatkowo firma specjalizuje się w szkoleniach kosmetycznych.