Brak nowych powiadomień

Gassy 26A, Konstancin-Jeziorna

2,5 minuty lotu w tunelu aerodynamicznym dla 1 osoby za 149 zł i więcej opcji z firmą Mistrzowie Imprez

Wybierz opcję

Wyróżniki

Lot w tunelu aerodynamicznym to dobry pomył na spędzenie czasu wolnego z bliską osobą

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Istotne recenzje

W skrócie

Wybierz 1 z 2 opcji

2,5 minuty lotu w tunelu aerodynamicznym:

  • 149 zł za lot dla 1 osoby,
  • 289 zł za lot dla 2 osób.

Pionowy tunel pozwala użytkownikom doświadczyć ok. 2,5-minutowego lotu. Wytwarza pionowy podmuch, dzięki czemu znajdujący się wewnątrz tunelu człowiek unosi się w powietrzu (tzw. bodyflight, czyli lot ciała). Trening w tunelu aerodynamicznym nie wymaga żadnych badań lekarskich i jest dobrym ćwiczeniem przed podjęciem decyzji o skoku ze spadochronem. Treningi w tunelu są przydatne przy szlifowaniu swojej techniki spadania. Można doskonalić w nim dokładność ruchu, regulację prędkości spadania oraz szybkość obrotów.

Warunki

Groupon ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Atrakcja sezonowa i uwarunkowana od pogody. Sezon od kwietnia do końca września, w zależności od pogody. Loty odbywają się w soboty.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 604 777 999 lub na https://www.aerotunel.pl/rezerwacje/ w przeciągu miesiąca od wykupienia grouponu z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 5-dniowym wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Mistrzowie Imprez

Firma działa w branży rozrywkowej od 1999 roku. Sztab instruktorski i obsługa atrakcji to energiczny zespół doświadczonych miłośników sportów ekstremalnych, którzy oferują niezapomnianą atmosferę. Mistrzowie Imprez umożliwiają klientom przeżycie emocjonujących chwil w kabinie ogromnego Monster Trucka. Jego konstrukcja pozwala na pokonanie nawet najtrudniejszego terenu. Opieka doświadczonych instruktorów i profesjonalna obsługa może sprawić, że latanie stanie się pasją na wiele lat. Ponadto firma oferuje możliwość przejazdu słynnymi monster truckami po podwarszawskich bezdrożach.

Mistrzowie Imprez

Atrakcje dla dzieci, Sport dziecięcy, Sport i rekreacja, Skoki spadochronowe