Brak nowych powiadomień

Siemońska 11, Będzin

Fitness lub siłownia dla kobiet: 4 wejścia za 29,99 zł i więcej opcji w MissFit (do -55%)

Do -54%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Fitness lub siłownia przeznaczona tylko dla kobiet to idealny sposób, aby zadbać o wygląd i zdrowie bez krępacji przed męskimi spojrzeniami

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 4 opcji

  • 29,99 zł zamiast 50 zł za 4 wejścia na fitness lub siłownie,
  • 49,99 zł zamiast 90 zł za 8 wejść na fitness lub siłownie,
  • 69,99 zł zamiast 140 zł za miesięczny karnet open na fitness lub siłownie,
  • 99,99 zł zamiast 220 zł za miesięczny karnet open na fitness i siłownie.

Czas trwania zajęć fitness: 60 minut.
Czas trwania zajęć na siłowni: bez limitu czasowego.

MissFit

Strefa Aktywnych Kobiet MissFit to miejsce stworzone specjalnie z myślą o płci pięknej – wyposażone w specjalistyczny sprzęt, umożliwia szybkie osiągnięcie zamierzonych efektów redukcji wagi, modelowania sylwetki czy wzmocnienia mięśni. Nie trzeba zatem się obawiać się, że siłownia, na której rozpoczęło się ćwiczenia, zostanie zdominowana przez mężczyzn. Kobiety, które preferują trening w grupie w celu zwiększenia motywacji, mogą przebierać w różnorodnych zajęciach fitness, w tym TBC, latino ladies, BPU czy fat killer.

Ponadto działa tutaj Kącik Malucha, w którym dzieci spędzą na zabawie czas, w którym ich mamy będą mogły o siebie zadbać pod okiem doświadczonego trenera w trakcie np. zorganizowanego treningu obwodowego albo przy zastosowaniu specjalistycznego sprzętu takiego jak Vacu activ, VibroPlate czy Roll Masaż.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. 
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon należy wymienić na karnet w okresie ważności i wykorzystać go w ciągu 1 miesiąca. Grafik dostępny na stronie www
Konieczna rezerwacja tel. 502403 304. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

MissFIT

Siłownia