Brak nowych powiadomień

Siemońska 11, Będzin

Fitness i siłownia: 8 wejść za 49,99 zł i więcej opcji w MissFit (do -50%)

Do -50%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Zajęcia wyszczuplające, modelujące i choreograficzne w klubie dla kobiet

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Oferta
Karnet w 1 z 4 opcji:

1) 49,99 zł zamiast 85 zł za
8 wejść na fitness lub siłownię dla 1 osoby,
2) 44,99 zł zamiast 89 zł za 4 treningi obwodowe na siłowni dla mamy i 4 wejścia na zajęcia taneczne dla dzieci,

3) 74,99 zł zamiast 140 zł za 16 wejść na fitness lub siłownię dla 1 osoby,
4) 89,99 zł zamiast 180 zł za miesięczny karnet open na siłownię lub fitness dla 1 osoby.

Grafik dostępny TUTAJ.

Specjalnie dla mam, które mają mało czasu lub które chcą połączyć przyjemne z pożytecznym, przygotowany został program, który w jednym czasie aktywnie organizuje czas dla dwójki lub trójki. W czasie, gdy mama dba o swoją kondycję i figurę na siłowni (np. podczas treningu obwodowego) w tym czasie dla dzieci prowadzona jest nauka tańca. Wykwalifikowani instruktorzy uprawnieni do pracy z dziećmi, nauczą twoją pociechę tańczyć zyskując czas dla siebie i dbasz o swoją figurę…

MissFit
Strefa Aktywnych Kobiet MissFit to miejsce stworzone specjalnie z myślą o płci pięknej – wyposażone w specjalistyczny sprzęt, umożliwia szybkie osiągnięcie zamierzonych efektów redukcji wagi, modelowania sylwetki czy wzmocnienia mięśni. Nie trzeba zatem się obawiać się, że siłownia, na której rozpoczęło się ćwiczenia, zostanie zdominowana przez mężczyzn. Kobiety, które preferują trening w grupie w celu zwiększenia motywacji, mogą przebierać w różnorodnych zajęciach fitness, w tym TBC, BPU czy fat killer.

Ponadto działa tutaj Kącik Malucha, w którym dzieci spędzają czas na zabawie, gdy ich mamy mają okazję zadbać o siebie pod okiem doświadczonego trenera w trakcie np. zorganizowanego treningu obwodowego albo przy zastosowaniu specjalistycznego sprzętu takiego jak Vacu activ, VibroPlate czy Rollmasaż.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta skierowana wyłącznie do nowych klientów. Po rozpoczęciu korzystania z karnetu klient ma 1 miesiąc na jego realizację.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość uczęszczania na przemian na zajęcia fitness lub siłownię (indywidualnie zajęcia na siłowni lub grupowe zajęcia z instruktorem). Grafik dostępny na stronie www.
Konieczna rezerwacja tel. 502 403 304. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

MissFIT

Siłownia