Aparat ortodontyczny: 1 łuk stalowy (549 zł), samoligaturujący (949 zł) lub szafirowy (1699 zł) w Miladent w Gdańsku

Klinika Stomatologiczno-Implantologiczna Miladent dr Dominik Łoś

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję

Komentarze


76 Opinii

100% Verified Reviews
All reviews are from people who have redeemed deals with this merchant.
Relevant Reviews

J

Joanna · 1 reviews
· Reviewed 5 dni temu
Szybko, sprawnie, bardzo miła obsługa. Polecam

M

Marta · 1 reviews
· Reviewed 7 dni temu
Nie trzeba czekać długo na termin, miła obsługa :) Gdyby nie groupon jeszcze długo nie byłabym zadrutowana :D

K

Krzysztof · 1 reviews
· Reviewed 10 czerwca 2018
Doskonale podejscie do pacjenta. POLECAM!

W skrócieWybierz 1 z 3 opcji

  • 549 zł za 1 łuk stałego stalowego aparatu ortodontycznego (zamki metalowe),
  • 949 zł za 1 łuk stałego samoligaturującego aparatu ortodontycznego,
  • 1699 zł za 1 łuk stałego aparatu szafirowego.

Tych, którzy poszukują solidnych aparatów, zadowoli model stalowy. Metalowe zamki są wyjątkowo odporne na korozję. Ich wykonana z mikrosiateczki podstawa starannie przylega do powierzchni zębów, a zarazem umożliwia łatwe zdjęcie zamka po zakończeniu leczenia. Znacznie mniej widoczny na zębach aparat samoligaturujący pozwala dodatkowo skrócić czas leczenia – czasem nawet o 12 miesięcy – i zmniejszyć częstotliwość wizyt u ortodonty. Ponadto ułatwia utrzymanie higieny, gdyż w technice samoligaturującej nie stosuje się ligatur z elastycznych gumek. Łuki utrzymywane są dzięki specjalnym klapkom wbudowanym w zamki. Osoby, które obawiają się leczenia ortodontycznego ze względów estetycznych i dla których aspekt ten jest szczególnie istotny, zdecydować się mogą na aparat wykonany z monokrystalicznego szafiru.

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu okaż wydrukowany groupon. Gabinet otwarty od pn- sob godz.8-20. Wstępna konsultacja i plan leczenia w cenie. Rabat 10% na drugi łuk aparatu. Cennik dostępny tutaj. Wizyta kwalifikacyjna do zabiegu bezpłatna. W przypadku braku kwalifikacji do zabiegu kwota jest zwracana. Po wizycie kwalifikacyjnej możliwa jest zmiana metody ze wskazań medycznych ze zwrotem lub dopłatą brakującej kwoty za pośrednictwem portalu Groupon.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 58 301 07 43 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Klinika Stomatologiczno-Implantologiczna Miladent dr Dominik Łoś


Nowoczesna sieć klinik Miladent zapewnia fachową opiekę specjalistów z różnych dziedzin stomatologii oraz dermatologii kosmetycznej. W efekcie można tutaj zrealizować zabiegi z zakresu chirurgii, protetyki, implantologii, endodoncji, ortodoncji, stomatologii dziecięcej i estetycznej oraz wybielanie i RTG. Leczenie odbywa się m.in. przy zastosowaniu profesjonalnego znieczulenia komputerowego Quicksleeper, precyzyjnie działającego mikroskopu operacyjnego Seliga Optilion CSA, aparatu Variosurg firmy NSK do osteotomii i osteoplastyki oraz bezprzewodowego systemu do wypełniania kanałów korzeniowych. Doświadczenie lekarzy specjalistów jest na tyle bogate, że z powodzeniem dzielą się fachową wiedzą podczas specjalistycznych kursów.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.