Brak nowych powiadomień

Metaforma Cafe

Specjały z menu Metaforma Cafe: 17,99 zł za groupon wart 30 zł i więcej opcji (-40%)

Do -40%
Wybierz opcję

Wyróżniki

W menu codziennie coś nowego, np. wegańskie ciasto marchewkowe z polewą z orzechów włoskich i sezamu czy kasza jaglana z warzywami

W skrócie

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 17,99 zł za groupon wart 30 zł na dania z menu,
  • 29,99 zł za groupon wart 50 zł na dania z menu,
  • 47,99 zł za groupon wart 80 zł na dania z menu.

Aktualne propozycje kulinarne śledzić można na Facebooku.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie dotyczy napojów. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Realizacja od poniedziałku do piątku. 
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Rezerwacja nie jest wymagana, ale ze względu na wiele imprez zamkniętych w Metaforma Cafe zaleca się wcześniejsze potwierdzenie możliwości realizacji (tel. 511 559 422).
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Metaforma Cafe

Miłośnicy sztuki – nie tylko kulinarnej – swe kroki skierować mogą do Metaforma Cafe, gdzie czekają na nich przyjemności dla ciała i ducha. W menu królują takie pyszności, jak pasta kanapkowa z pieczonego korzenia pietruszki, liści szpinaku, migdałów i czosnku, chłodnik z mlekiem kokosowym czy czekoladowo-orzechowe ciasto z ciecierzycy (w karcie codziennie znaleźć można coś nowego). Artystyczny wystrój sprzyja relaksowi i spotkaniom w gronie znajomych, a ciekawe eventy pozwalają na rozwój i zabawę. W Metaforma Cafe zaopatrzyć się też można w ręcznie robioną biżuterię czy modne akcesoria.

Metaforma Cafe

Restauracja, Kawiarnia, Kawiarnia lub poczęstunek
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.