Brak nowych powiadomień

Metaforma Cafe

Powiśle 11, Kraków

Specjały z menu Metaforma Cafe: 17,99 zł za groupon wart 30 zł i więcej opcji (-40%)

Do -40%
Wybierz opcję

Wyróżniki

W menu codziennie coś nowego, np. wegańskie ciasto marchewkowe z polewą z orzechów włoskich i sezamu czy kasza jaglana z warzywami

W skrócie

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 17,99 zł za groupon wart 30 zł na dania z menu,
  • 29,99 zł za groupon wart 50 zł na dania z menu,
  • 47,99 zł za groupon wart 80 zł na dania z menu.

Aktualne propozycje kulinarne śledzić można na Facebooku.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie dotyczy napojów. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Realizacja od poniedziałku do piątku. 
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Rezerwacja nie jest wymagana, ale ze względu na wiele imprez zamkniętych w Metaforma Cafe zaleca się wcześniejsze potwierdzenie możliwości realizacji (tel. 511 559 422).
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Metaforma Cafe

Miłośnicy sztuki – nie tylko kulinarnej – swe kroki skierować mogą do Metaforma Cafe, gdzie czekają na nich przyjemności dla ciała i ducha. W menu królują takie pyszności, jak pasta kanapkowa z pieczonego korzenia pietruszki, liści szpinaku, migdałów i czosnku, chłodnik z mlekiem kokosowym czy czekoladowo-orzechowe ciasto z ciecierzycy (w karcie codziennie znaleźć można coś nowego). Artystyczny wystrój sprzyja relaksowi i spotkaniom w gronie znajomych, a ciekawe eventy pozwalają na rozwój i zabawę. W Metaforma Cafe zaopatrzyć się też można w ręcznie robioną biżuterię czy modne akcesoria.

Metaforma Cafe

Restauracja, Kawiarnia, Kawiarnia lub poczęstunek