Melius Fizjoterapia & Kosmetyka

Jana Pawła II 24, Racibórz

Do 30% zniżki na: Zabieg na twarz w firmie Melius Fizjoterapia & Kosmetyka

Wybierz opcję

Wyróżniki

Podczas wizyty zostanie oceniony stan skóry, kosmetyki dobrane indywidualnie np: nawilżające, przeciwzmarszczkowe w zależności od typu cery.

O tej ofercie

Zabieg na twarz: demakijaż, peeling kawitacyjny, sonoforeza, masaż twarzy, maska krem

Zabieg 6-etapowy :

- demakijaż 

- peeling kawitacyjny 

- sonoforeza 

- maska 

- masaż twarzy 

- krem 

Zabieg ma na celu złuszczenie martwego naskórka, następnie wprowadzenie substancji aktywnej w głębsze warstwy naskórka, nawilżenie oraz lifting poprzez masaż. 

Obszar zabiegowy: twarz, szyja 

Czas trwania: 2 godziny. 

Zabieg na twarz: demakijaż, peeling kawitacyjny, sonoforeza, maska, krem

Zabieg 5-etapowy:

- demakijaż 

- peeling kawitacyjny 

- sonoforeza 

- maska 

- krem 

Zabieg ma na celu złuszczenie martwego naskórka, następnie wprowadzenie substancji aktywnej w głębsze warstwy naskórka, nawilżenie.

Obszar zabiegowy: twarz, szyja 

Czas trwania: 1h 45 min 

Udogodnienia - parking przy budynku 

Warunki

Oferta ważna tylko dla wybranych partii ciała: twarz. Zmiana rezerwacji możliwa z 48-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 728 835 400. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Limit grouponów na wizytę: 1. Liczba wizyt, podczas których należy wykorzystac groupon: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Melius Fizjoterapia & Kosmetyka

Gabinet kosmetyczno - fizjoterapeutyczny Melius to gabinet, który skupia się na klientach. Moi celem jest poprawić Twój stan skóry, nastrój, zredukować ból poprzez masaż. Melius. Jeśli nie spróbujesz, to się nie dowiesz.