Brak nowych powiadomień

Nurse Hana

79,99 zł za groupon wart 500 zł i więcej opcji na zabieg z użyciem kwasu hialuronowego w Nurse Hana

Oferta niedługo się kończy!
Do -85%
3 Opinii
Wybierz opcję

Wyróżniki

Wśród zabiegów m.in. powiększanie ust, eliminacja bruzd nosowo-wargowych czy też wypełnianie linii marionetki

Komentarze


Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Szczegóły:

 • przedmiot oferty: groupon wartościowy na wybrany zabieg kwasem hialuronowym:
  • powiększanie ust
  • nawilżanie ust
  • eliminacja bruzd nosowo-wargowych
  • wypełnianie linii marionetki
 • preparat: Revolax Fine
 • znieczulenie w cenie
 • możliwa dopłata do kwasu o wyższym stężeniu HA

Domowe metody powiększania ust są nieefektywne, a dotychczasowe sposoby redukcji zmarszczek i ujędrnienia skóry są nieskuteczne? Drogie kremy odmładzające i nawilżające nie spełniają przedstawianych w reklamach obietnic? Operacja plastyczna jest zbyt kosztowna, wiąże się z powikłaniami i długim czasem rekonwalescencji? Alternatywą jest medycyna estetyczna i zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego, który występuje w skórze w sposób naturalny. Preparaty zawierające kwas hialuronowy nawilżają skórę, wypełniają zmarszczki, nadają objętość, modelują usta. Chcąc zadbać o młodszy wygląd warto zdecydować się na ten zabieg w gabine Nurse Hana w Poznaniu.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać na prezent. Oferta skierowana tylko do nowych klientów, nie korzystających wcześniej z przedmiotu oferty. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Cena wyjściowa zabiegu z użyciem 1 ml preparatu to 800 zł - różnicę w wysokości 300 zł należy dopłacić na miejscu (dopłata za 2 ml preparatu wynosi 600 zł). 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 606 931 638.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Nurse Hana

Zlokalizowany w Poznaniu salon zajmuje się kompleksowymi zabiegami upiększającymi w zakresie medycyny estetycznej i nie tylko. Wśród nich znaleźć można m.in.: wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, mezoterapię igłową czy też kurację osoczem bogatopłytkowym. Warto również wspomnieć, iż na miejscu funkcjonuje gabinet rehabilitacji.

Nurse Hana

Zabieg kosmetyczny, Botoks, Zabieg na twarz
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.