Brak nowych powiadomień

Oś. Orła Białego 107, Poznań

79,99 zł za groupon wart 500 zł i więcej opcji na zabieg z użyciem kwasu hialuronowego w Nurse Hana

Wybierz opcję
Firma tego partnera jest czynna i podejmuje działania mające na celu ochronę zdrowia poprzez przestrzeganie wszystkich obowiązujących przepisów prawa i regulacji dotyczących bezpieczeństwa w obliczu COVID-19.

Wyróżniki

Wśród zabiegów m.in. powiększanie ust, eliminacja bruzd nosowo-wargowych czy też wypełnianie linii marionetki

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

 • przedmiot oferty: groupon wartościowy na wybrany zabieg kwasem hialuronowym:
  • powiększanie ust
  • nawilżanie ust
  • eliminacja bruzd nosowo-wargowych
  • wypełnianie linii marionetki
 • preparat: Revolax Fine
 • znieczulenie w cenie
 • możliwa dopłata do kwasu o wyższym stężeniu HA

Kwas hialuronowy: substancja, która pozwala w szybki sposób przywrócić prawidłowy poziom nawilżenia skóry, wpływając jednocześnie na jej odmłodzenie i wygładzenie. Występuje naturalnie w skórze i wykorzystuje się go w zabiegach powiększania ust, wypełniania zmarszczek, podnoszenia owalu twarzy. Kwas hialuronowy posiada wysokie właściwości nawilżające; pełni też rolę powłoki ochronnej, która zabezpiecza przed nadmierną utratą wilgoci.

Domowe metody powiększania ust są nieefektywne, a dotychczasowe sposoby redukcji zmarszczek i ujędrnienia skóry są nieskuteczne? Drogie kremy odmładzające i nawilżające nie spełniają przedstawianych w reklamach obietnic? Operacja plastyczna jest zbyt kosztowna, wiąże się z powikłaniami i długim czasem rekonwalescencji? Alternatywą jest medycyna estetyczna i zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego, który występuje w skórze w sposób naturalny. Preparaty zawierające kwas hialuronowy nawilżają skórę, wypełniają zmarszczki, nadają objętość, modelują usta. Chcąc zadbać o młodszy wygląd warto zdecydować się na ten zabieg w gabine Nurse Hana w Poznaniu.

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać na prezent. Oferta skierowana tylko do nowych klientów, nie korzystających wcześniej z przedmiotu oferty. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Cena wyjściowa zabiegu z użyciem 1 ml preparatu to 800 zł - różnicę w wysokości 300 zł należy dopłacić na miejscu (dopłata za 2 ml preparatu wynosi 600 zł). 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 606 931 638.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Nurse Hana

Zlokalizowany w Poznaniu salon zajmuje się kompleksowymi zabiegami upiększającymi w zakresie medycyny estetycznej i nie tylko. Wśród nich znaleźć można m.in.: wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, mezoterapię igłową czy też kurację osoczem bogatopłytkowym. Warto również wspomnieć, iż na miejscu funkcjonuje gabinet rehabilitacji.