DBA Aesthetic

2 lokalizacji

Wybrany zabieg z użyciem toksyny botulinowej w DBA Aesthetic (do -83%)

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny URODA25. Termin: 29.3.
Użyj kodu

Wyróżniki

Specjalistyczne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, które mogą zmniejszyć widoczność zmarszczek lub pomóc w leczeniu bruksizmu

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

Opcje 1 i 2 dotyczą grouponu zniżkowego. Różnica między grouponem a ceną końcową dopłacana jest na miejscu. Informacje o koniecznych dopłatach zawarte są w sekcji Warunki.

 • specjalista wykonujący zabieg: lekarz
 • preparat stosowany podczas zabiegu: toksyna botulinowa (Preparat Azzalure)
 • ilość preparatu zużywanego podczas zabiegu: w zależności od obszaru
 • partie do wyboru:
  • twarz
  • wygładzenie bródki,
  • uniesienie brwi,
  • zmarszczki między brwiami,
  • czoło,
  • kurze łapki.

Toksyna botulinowa: zabieg wypełniający, który pozwala niwelować zmarszczki, głównie w górnych partiach twarzy (np. zmarszczki poziome i pionowe czoła, tzw. kurze łapki wokół oczu, zmarszczki palacza wokół ust).

 • wskazania: zmarszczki mimiczne
 • czas trwania: ok. 30-60 min
 • reakcja po zabiegu: może występować zaczerwienienie
 • liczba wymaganych zabiegów: 1
 • utrzymywanie się efektu: ok. 6 mies.
 • dodatkowe informacje: zabieg nie sprawdzi się w przypadku zmarszczek, które powstają na skutek wiotczenia skóry lub utraty tkanki i objętości – w tym wypadku lepiej zastosować zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego.

Zabieg bruksizmu leczony toksyną botulinowa

Bruksizm powstaje w wyniku nadaktywności mięśni żwaczy, dlatego terapia ma na celu wyeliminowanie niepotrzebnego nawyku zaciskania szczęki i ograniczenia niepotrzebnej pracy odpowiedzialnych za to mięśni. Zastrzyki z botoksu mogą skutecznie rozluźnić mięśnie szczęk i zniweluować nawyk zaciskania mięśni żwaczy. Zabieg trwa kilkanaście minut.


Toksyna botulinowa (botoks) jest produktem leczniczym wykorzystywanym powszechnie w celu likwidacji zmarszczek, leczeniu nadmiernej potliwości, bruksizmu, czy uwolnieniu pacjenta od przewlekłych migren.

Każdy zabieg z iniekcją toksyny botulinowej poprzedza konsultacja z lekarzem medycyny estetycznej oraz dokładnym wywiadem medycznym. Ma to na celu wyeliminowanie ryzyka z tytułu ewentualnych przeciwwskazań do zabiegu. Lekarz dopasowuje odpowiednią dawkę toksyny botulinowej w zależności od celu zabiegu i indywidualnych potrzeb pacjenta.

Botoks wprowadza się za pomocą mikroigły do mięśni usytuowanych tuż pod skórą. Większość pacjentów porównuje odczuwanie iniekcji do uczucia ukąszenia komara. Zabieg nie wymaga specjalnego okresu rekonwalescencji. Zazwyczaj pacjent od razu powraca do normalnej aktywności. Należy jednak przez czas 24 godzin po zabiegu leczenia bruksizmu zaniechać aktywności fizycznej i powstrzymać się od spożywania alkoholu.

Wskazane jest aby w okresie 2 tygodni od dnia zastosowania zastrzyków z toksyny botulinowej nie ogrzewać ostrzykniętej okolicy i nie korzystać z sauny czy solarium. Może się zdarzyć, ze wystąpi niewielki miejscowy obrzęk. Ustępuje on jednak już po 2 godzinach. Bardzo rzadko po zabiegu botoksem pojawia się siniak, który goi się w ciągu kilku dni.

Po dwóch tygodniach zalecana konsultacja.

Warunki

Znieczulenie w cenie. 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 726 278 771. Wymagana rezerwacja z min. tygodniowym wyprzedzeniem. Godziny otwarcia gabinetu: od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8-16. Terminy w soboty oraz niedziele może być wydłużony czas oczekiwania (kilka tyg). Oferta dotyczy grouponu zniżkowego (dla opcji 1 i 2). Różnica między grouponem a ceną końcową dopłacana jest na miejscu. Ceny regularne - toksyna botulinowa: 1 obszar (400 zł) dopłata na miejscu 200 zł, 2 obszary (750 zł) dopłata na miejscu 400 zł. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Konsultacja w cenie; w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu następuje pełny zwrot kosztów.

DBA Aesthetic

Działająca na terenie Poznania oraz Bydgoszczy firma DBA Aesthetic, oferuje swoim klientom liczne szkolenia i zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Doświadczeni specjaliści wykonują takie zabiegi jak m.in. mezoterapia igłowa, wolumetria twarzy, zabiegi nićmi PDO lub COG, zabiegi z użyciem toksyny botulinowej. Dodatkowo, klientki mogą zdecydować się na makijaż permamentny brwi lub ust.