Kolejowa 1, Warszawa

Wybrane masaże lub zabiegi fizoterapeutyczne od 19,90 zł w Medicare Poland

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!
Firma tego partnera jest czynna i podejmuje działania mające na celu ochronę zdrowia poprzez przestrzeganie wszystkich obowiązujących przepisów prawa i regulacji dotyczących bezpieczeństwa w obliczu COVID-19.

Wyróżniki

Specjalistyczne masaże i zabiegi poprzedzone konsultacją fizjoterapeutyczną mogą pomóc w uśmierzeniu bólu i przywróceniu pełnej sprawności

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
A
Arkadiusz
1 Oceny1 reviews
październik 1, 2020
Decyzja o wykonaniu zabiegu laserowej korekcji wzroku w Medicare Poland była strzałem w dziesiątkę. Od momentu zakupu usługi poprzez umówienie spotkania kwalifikacyjnego, zabieg, aż do chwili obecnej (jestem po pierwszej kontroli po zabiegu) wszystko przebiega bardzo sprawnie. Czuję się świetnie zaopiekowanym pacjentem. Wprawdzie to jeszcze nie koniec procesu leczenia ale już w tym momencie mogę śmiało polecić to miejsce. Powodów jest kilka: 1. Zespół, który na każdym kroku panuje nad sytuacją. Żadne pytania nie pozostają bez odpowiedzi, 2. Cena: Medicare Poland ma najlepszą cenę spośród kilku ofert, które przeglądałem. Cena okazała się na tyle konkurencyjna, że uwzględnienie kosztów kilkukrotnych dojazdów z Bydgoszczy nadal stawia ofertę Medicare Poland na pierwszym miejscu. Dodam, że brałem pod uwagę oferty klinik w Bydgoszczy, Poznaniu, Trójmieście i Warszawie.
A
Arek
1 Oceny1 reviews
wrzesień 12, 2020
profesjonalna obsługa

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania zabiegu: 30 min
  • specjalista wykonujący zabieg: fizjoterapeuta
  • w cenie konsultacja fizjoterapeutyczna

Dostępne masaże do wyboru:

  • klasyczny częściowy
  • stawowy – zabieg leczniczy stosowany po urazach stawowych (np. stłuczenia, zwichnięcia, skręcenia) lub po urazach elementów okołostawowych (np. więzadła, ścięgna, torebki stawowe, mięśnie)
  • izometryczny – jedna z odmian klasycznego masażu, najczęściej wykonywana w celu przywrócenia pełnej sprawności, masy oraz siły mięśni
  • tensegracyjny – polega na wykonywaniu ucisków dobieranych indywidualnie do stanu pacjenta

Presoterapia – polega na pobudzeniu układu limfatycznego i korygowaniu zmian w systemie krążenia, co wpływa na zmniejszenie obrzęków żylnych i limfatycznych

Magnetoterapia – technika wykorzystywana w rehabilitacji, która wspiera prawidłowe działanie tkanek dzięki wykorzystaniu pola magnetycznego

Laseroterapia – biostymulacja laserowa z zastosowaniem lasera, który ma na celu efekt przeciwzapalny, przeciwbólowy, przeciwobrzękowy i rozkurczowy. Dodatkowo światło laserowe używane w fizykoterapii poprawia krążenie, pozytywnie moduluje układ immunologiczny, procesy hormonalne, pobudza przemianę materii, czy przyspiesza regenerację nerwów.

Diatermia krótkofalowa typu Terapuls – zabieg, w którym wykorzystywane jest impulsowe pole elektromagnetyczne wysokiej częstotliwości w celu przekazania energii do tkanek oraz stymulacji ich procesów naprawczych.

Elektryzacja – zabieg leczenia prądem, podczas którego stosuje się różnego typu lecznicze prądy – stałe lub zmienne, o różnej częstotliwości. Elektroterapia stosowana jest w leczeniu objawowym schorzeń m.in. układu ruchu.

Krioterapia – zabieg leczniczy bardzo niskimi temperaturami.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Możliwość ponownego zakupu po 30 dniach.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 112 0 112. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Medicare Poland

W warszawskiej klinice skorzystać można z profesjonalnych zabiegów z zakresu okulistyki, medycyny estetycznej, fizjoterapii. Medicare Poland to placówka wyposażona w wysokiej jakości sprzęt medyczny, korzystająca z najnowszych technologii w zakresie infrastruktury medycznej. Potencjał kliniki tworzy również wykwalifikowany zespół medyczny, które swoje doświadczenie zawodowe zdobywał zarówno w kraju, jak i za granicą. Oferta Medicare Poland to m.in. laserowa korekcja wzroku, operacje zaćmy, kinezyterapia, masaż terapeutyczny.