Med Balance

Zapolskiej 65B, Tychy

Makijaż permanentny: kreska górna (139,99 zł), brwi (269,99 zł) i więcej w Med Balance w Tychach

Wybierz opcję
Promocja kończy się za:3 dni 19:06:47
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Profesjonalne usługi mające na celu podkreślenie atutów urody

O tej ofercie

Szczegóły:

  • metoda: tradycyjna, ombre lub cieniowanie (konsultacja na miejscu)

  • makijaż permanentny kreski górnej jest wykonywany po linii rzęs

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Oferta nie obejmuje korekty i znieczulenia. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Dla Klientek Groupon 10% rabatu na kolejną pełnowartościową usługę. W przypadku konieczności wykonania dodatkowych zabiegów, wykraczających poza ofertę Groupon, a mających na celu osiągnięcie oczekiwanego rezultatu - po uprzedniej konsultacji mogą zostać naliczone dodatkowe opłaty. Po zakupie grouponu należy jak najszybciej skontaktować się z gabinetem w celu umówienia się na zabieg w dogodnym terminie. Realizacja grouponu w popołudniowych godzinach pracy lub w soboty jest uzależniona od aktualnego kalendarza i dostępności miejsc.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 664 363 180. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Med. Balance

Gabinet wykonuje usługi podologiczne oraz przeprowadza diagnozy w zakresie profilaktyki stopy cukrzycowej. Dobierane są indywidualne wkładki odciążające miejsce zabiegowe oraz projektowane dopasowane do konkretnego przypadku wkładki ortopedyczne. Gabinet wdraża najwłaściwszą terapię przy ewentualnych zmianach chorobowych skóry lub paznokci.