zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem USMIECH. Dziś koniec.

 Gabinet Podologii i kosmetologii estetycznej

Zapolskiej 65B, Tychy

Konsultacja trychologiczna z badaniem komputerowym i więcej za29,99zł w Gabinecie Podologii i kosmetologii estetycznej

Wybierz opcję

Wyróżniki

Profesjonalne zabiegi, które mogą pomóc osobom borykającym się z problemem wypadania włosów

O tej ofercie

Szczegóły:

Mezoterapia igłowa: niechirurgiczny zabieg miejscowy polegający na podaniu do skóry właściwej preparatów rewitalizujących, witaminowych lub leków za pomocą drobnych i gęstych nakłuć.

  • Wskazania: cienie pod oczami, sucha skóra, drobne zmarszczki
  • Czas trwania: ok. 40-60 min
  • Produkty używane w mezoterapii – atelocollagen, Biotyna, Dermahead HL lub HairCare, Wit C – w zależności od przypadłości
  • Reakcja po zabiegu: może występować zaczerwienienie
  • Liczba wymaganych zabiegów: 3-5 zabiegów w odstępie 2-3 tygodni
  • Efekt widoczny już po 1 zabiegu

Mezoterapia igłowa to jedna z najskuteczniejszych metod leczenia chorób skóry i zapobiegania wypadaniu włosów.

Jak zadbać o stan swoich włosów lub zdiagnozować problemy z ich wypadaniem? Z pomocą przychodzi oferta na konsultację trychologiczną z badaniem komputerowym i diagnostyką w Med Balance w Tychach. Specjalistyczna diagnoza pozwala ocenić problemy ze skórą głowy, aby odpowiednio dobrać kurację.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony, a 3 przekazać jako prezent. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Po zakupie grouponu należy jak najszybciej skontaktować się z gabinetem w celu umówienia się na zabieg w dogodnym terminie. Realizacja grouponu w popołudniowych godzinach pracy lub w soboty jest uzależniona od aktualnego kalendarza i dostępności miejsc. W przypadku konieczności wykonania dodatkowych zabiegów, wykraczających poza ofertę Groupon, a mających na celu osiągnięcie oczekiwanego rezultatu - po uprzedniej konsultacji mogą zostać naliczone dodatkowe opłaty.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 664 363 180 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Med Balance

W ofercie gabinetu znaleźć można m.in. konsultacje dermatologiczne, kuracje z pogranicza kosmetologii estetycznej i medycyny estetycznej, makijaż permanentny i wiele więcej. Dodatkowo, Med Balance oferuje sprzedaż voucherów podarunkowych, będących pomysłem na prezent dla bliskiej osoby.