New Meta Bar

Grzybowska 30, Warszawa

Nocny maraton gier komputerowych dla 5 osób za 599,99 zł i więcej opcji w New Meta Bar (do -38%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja do nietuzinkowego sposobu spędzenia czasu z przyjaciółmi przy grze w popularne gry z ulubioną muzyką i przekąskami

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

Nocny maraton gier komputerowych:

  • 599,99 zł zamiast 800 zł za maraton dla grupy 5 osób
  • 999,99 zł zamiast 1600 zł za maraton dla grupy 10 osób
  • 1199,99 zł zamiast 1920 zł za maraton dla grupy 12 osób

Od godziny 23:00 do 07:00 gracze mają zarezerwowany dostęp do nowoczesnych komputerów, wyposażonych w większość popularnych gier, z profesjonalnymi fotelami.

Po godzinie 2:00 (lub 0:00 w ciągu tygodnia), czyli po zamknięciu baru, wszyscy klienci biorący udział w nockach mają do dyspozycji całą salę – mogą wybrać muzykę, grać w gry planszowe, na konsolach, czy np. prowadzić sesję RPG. W ramach nocki każdy z graczy może zamówić wykorzystać voucher o wartości 60 zł w godzinach otwarcia kuchni na menu gastronomiczne( w ciągu tygodnia przed 23:30, w weekendy przed 1:30), oraz na menu baru przez cały maraton.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 722 003 883.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

New Meta Bar

Wspólne wyjście do baru nie musi kojarzyć się już tylko z przesiadywaniem przy stoliku i szukaniem tematów do rozmowy. Warszawski bar New Meta proponuje wyjątkowe rozwiązanie, które na długo pozostanie tematem wspólnych dyskusji. Nazwa baru nie jest przypadkowa - spędzanie czasu z przyjaciółmi na graniu w gry komputerowe i urządzaniu turniejów e-sportowych to prawdziwa nowa meta wśród rozrywki barowej. Na miejscu czekają specjalnie przygotowane stanowiska dla graczy z nowoczesnym sprzętem oraz przestrzenią umożliwiającą zarówno kameralne spotkania, jak i większe wydarzenia z zakresu e-sportu.