Marina Wellness Center

Jelitkowska 20 (Hotel Novotel Marina, -1 piętro), Gdańsk

Joga na desce SUP od 29,99 zł i więcej w Marina Wellness Center w Gdańsku

Wybierz opcję

Wyróżniki

Innowacyjne zajęcia jogi wykonywane na wodzie z użyciem deski SUP

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj jogi: joga na desce SUP
  • liczba wejść: 1, 5 lub 10
  • grafik zajęć dostępny jest tutaj – zajęcia Sunset Joga Surf

SUP joga to zajęcia o umiarkowanym stopniu trudności, w których ważne jest zarówno płynne oddychanie, jak i skupienie się w celu utrzymania równowagi na desce. Uczestnictwo w zajęciach to okazja to wzmocnienia głębokich mięśni ciała, odpowiedzialnych za prawidłową postawę, poczucie równowagi i koordynację.

Dodatkowo w trakcie ćwiczeń na basenie będzie panować podwyższona temperatura, która pozwala obniżyć napięcie mięśniowe. To zaś sprawia, iż ciało chętniej poddaje się rozciąganiu, oczyszczaniu z toksyn i regeneracji.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 585 589 130. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Marina Wellness Center

W trosce o sylwetkę, dotlenienie mięśni, nienaganny wygląd skóry, sprawność fizyczną oraz dobre samopoczucie warto zwiedzić wszystkie zakamarki Marina Wellness Center. Każdy znajdzie w tym ośrodku coś dla siebie: intensywny trening na basenie, w siłowni lub na sali fitness. Z myślą o tych, którzy nie potrafią pływać, centrum przygotowało zajęcia aqua aerobiku i nauki pływania.

Aktualności dostępne na fanpage na Facebooku.