Brak nowych powiadomień

Margaret Spa & Wellness

Godzinne wejście na basen oraz saunę od 22 zł i więcej opcji w Margaret Spa & Wellnes

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję

Wyróżniki

1 lub 2 godziny w basenie z biczami wodnymi lub wybranej saunie; relaks dla 1, 2 lub 4 osób

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 6 opcji

  • 22 zł za godzinne wejście na basen + sauna dla 1 osoby
  • 26 zł za 2-godzinne wejście na basen + sauna dla 1 osoby
  • 42 zł za godzinne wejście na basen + sauna dla 2 osób
  • 50 zł za 2-godzinne wejście na basen + sauna dla 2 osób
  • 80 zł za godzinne wejście na basen + sauna dla 4 osób
  • 95 zł za 2-godzinne wejście na basen + sauna dla 4 osób

Oferta upoważnia do korzystania z basenu z biczami wodnymi oraz antyprądem, sauny suchej i mokrej oraz strefy z leżakami. Dla wygody oraz bezpieczeństwa i higieny należy bezwzględnie posiadać własny ręcznik, by wejść do sauny, obuwie zmienione/klapki na basen.

Dodatkowe informacje:

  • możliwość zakupienia na miejscu czepka/klapek: tak

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.  Ze względów bezpieczeństwa, higieny oraz wygody należy posiadać własny ręcznik, by wejść do sauny, obuwie na zmianę/klapki na basen. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon nie obejmuje: ręcznika, klapek/obuwia zmiennego basenowego, kosmetyków do demakijażu przed wejściem. Godziny otwarcia: pon-pt. 10-21 sob. 10-15 niedz. nieczynne.  
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 426 831 268 z podaniem kodu grouponu. Nieodwołanie rezerwacji w ciągu 24-godz. przed jej terminem skutkuje uznaniem grouponu jako rozliczony.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Margaret Spa & Wellness

W swojej ofercie ośrodek Margaret Spa & Wellnes posiada m.in. zabiegi wyszczuplające, modelujące, ujędrniające czy antycellulitowe. W trosce o zadowolenie klientów salon stale inwestuje w nowoczesny sprzęt i innowacyjne techniki. Z konieczności ciągłego poszerzania oferty ośrodka i kształcenia personelu doskonale zdaje sobie sprawę właścicielka Małgorzata Kowalska, z wykształcenia charakteryzatorka teatralno-filmowa, która umiejętności zawodowe doskonaliła na kursach w USA i Brazylii oraz przy produkcji polskich seriali, m.in. „Jana Serce” i „Królowej Bony”. Przez wiele lat z powodzeniem prowadziła pierwsze w Łodzi Centrum Zwalczania Cellulitu.

Margaret Spa & Wellnes zatrudnia wysokiej klasy specjalistów: lekarza medycyny estetycznej, chirurga plastycznego, dermatologa, okulistę. Na miejscu można również skorzystać z basenu, sauny fińskiej i tureckiej, pokoju relaksującego, masaży wodnych, sali ćwiczeń, fitnessu i aerobiku w wodzie.

Margaret Spa & Wellness

Sport i rekreacja, Pływanie, Atrakcje dla dzieci, Sport dziecięcy, Sport
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.