Wygładzanie zmarszczek przy pomocy toksyny botulinowej od 229,99 zł w Margaret Spa & Wellnes

od 229,99 zł
2 kupionych

W skrócie

 • Toksyna botulinowa: rozluźnia mięśnie odpowiedzialne za powstawanie zmarszczek
 • Efekty: gładka, uelastyczniona i odmłodzona skóra

Warunki

Ważność: groupon ważny do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta przeznaczona wyłącznie dla nowych klientów.
Dodatkowe informacje: należy okazać wydrukowany groupon w momencie przybycia. Dodatkowo 30% rabat na powiększenie ust kwasem haluronowym.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 42 683 12 68 w godz. 10-22 (pon.-pt.) lub 10-14 (sob.). W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Jeśli widzisz, że rysy twarzy tracą ostrość, nie musi to oznaczać nieuchronnego spotkania z okulistą. Z dzisiejszym grouponem przywrócisz cerze dawną jędrność dzięki wizycie w Margaret Spa& Wellnes i zabiegowi spłycania zmarszczek toksyną botulinową.

Oferta
zabieg z użyciem toksyny botulinowej (preparaty Botox®, Bocouture® i Azzalure®) w 1 z 3 opcji:

1) 229,99 zł za zabieg na 1 okolicę twarzy (10 jednostek preparatu),
2) 449,99 zł za zabieg na 2 okolice twarzy (20 jednostek preparatu),
3) 629,99 zł za zabieg na 3 okolice twarzy (30 jednostek preparatu).

Okolice do wyboru: kurze łapki, lwia zmarszczka, czoło.

Toksyna botulinowa powoduje miejscowe rozluźnienie mięśni, dzięki czemu zmarszczki wygładzają się. Ponadto może być stosowana u osób, u których zmarszczki nie są jeszcze dużym problemem, ponieważ pomaga zapobiegać powstawaniu nowych bruzd. Nie trzeba zatem martwić się upływem czasu. Co ważne, zabieg nie powoduje nienaturalnego wyglądu i jest bezpieczny dla zdrowia.

Margaret Spa & Wellnes
Pierwszy w Polsce licencjonowany ośrodek spa wprowadził do oferty zabiegi wyszczuplające, modelujące, ujędrniające i antycellulitowe metodą dr. Wayergansa. Margaret Spa & Wellnes w trosce o zadowolenie klientów stale inwestuje w nowoczesny sprzęt i innowacyjne techniki. Z konieczności ciągłego poszerzania oferty ośrodka i kształcenia personelu doskonale zdaje sobie sprawę właścicielka Małgorzata Kowalska, z wykształcenia charakteryzatorka teatralno-filmowa, która umiejętności zawodowe doskonaliła na kursach w USA i Brazylii oraz przy produkcji polskich seriali, m.in. „Jana Serce” i „Królowa Bona”. Przez wiele lat z powodzeniem prowadziła pierwsze w Łodzi Centrum Zwalczania Cellulitu.

W Margaret Spa & Wellnes zatrudnia wysokiej klasy specjalistów: lekarza medycyny estetycznej, chirurga plastycznego, dermatologa, onkologa i gastroenterologa. Na miejscu można również skorzystać z basenu, sauny fińskiej i tureckiej, pokoju relaksującego, masaży wodnych, sali ćwiczeń, fitnessu i aerobiku w wodzie.

Komentarze

Pozdrawiam Państwa i dziękuję za serdeczne przyjęcie Elżbieta Ciszewska.
Elżbieta C. · 2 lipca 2014
Polecam!!!Cudowny relaks!!! Jeśli miałabym się na siłę przyczepić do czegoś...to nie zaproponowano nam jedynie herbaty... Pozdrawiam i dziękuję
Ag K. · 2 grudnia 2012
Merchant Location Map
 1. 1

  Łódź (Łódź-Górna)

  Prądzyńskiego 103a

  Łódź (Łódź-Górna), Lodzkie 93-478

  Sprawdź dojazd

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Please select an option to add / remove from wishlist
{}