Wygładzanie zmarszczek przy pomocy toksyny botulinowej od 229,99 zł w Margaret Spa & Wellnes

Łódź (Łódź-Górna)

Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze

5 Opinii

Uroczy kameralny i czysty basen.
Emma K. · 20 sierpnia 2017
sauna nieczynna ,
Andrzej J. · 12 sierpnia 2017
bardzo fajny basen..polecam
Marta J. · 10 sierpnia 2017

W skrócie


Jeśli widzisz, że rysy twarzy tracą ostrość, nie musi to oznaczać nieuchronnego spotkania z okulistą. Z dzisiejszym grouponem przywrócisz cerze dawną jędrność dzięki wizycie w Margaret Spa& Wellnes i zabiegowi spłycania zmarszczek toksyną botulinową.

Oferta
zabieg z użyciem toksyny botulinowej (preparaty Botox®, Bocouture® i Azzalure®) w 1 z 3 opcji:

1) 229,99 zł za zabieg na 1 okolicę twarzy (10 jednostek preparatu),
2) 449,99 zł za zabieg na 2 okolice twarzy (20 jednostek preparatu),
3) 629,99 zł za zabieg na 3 okolice twarzy (30 jednostek preparatu).

Okolice do wyboru: kurze łapki, lwia zmarszczka, czoło.

Toksyna botulinowa powoduje miejscowe rozluźnienie mięśni, dzięki czemu zmarszczki wygładzają się. Ponadto może być stosowana u osób, u których zmarszczki nie są jeszcze dużym problemem, ponieważ pomaga zapobiegać powstawaniu nowych bruzd. Nie trzeba zatem martwić się upływem czasu. Co ważne, zabieg nie powoduje nienaturalnego wyglądu i jest bezpieczny dla zdrowia.

Margaret Spa & Wellnes
Pierwszy w Polsce licencjonowany ośrodek spa wprowadził do oferty zabiegi wyszczuplające, modelujące, ujędrniające i antycellulitowe metodą dr. Wayergansa. Margaret Spa & Wellnes w trosce o zadowolenie klientów stale inwestuje w nowoczesny sprzęt i innowacyjne techniki. Z konieczności ciągłego poszerzania oferty ośrodka i kształcenia personelu doskonale zdaje sobie sprawę właścicielka Małgorzata Kowalska, z wykształcenia charakteryzatorka teatralno-filmowa, która umiejętności zawodowe doskonaliła na kursach w USA i Brazylii oraz przy produkcji polskich seriali, m.in. „Jana Serce” i „Królowa Bona”. Przez wiele lat z powodzeniem prowadziła pierwsze w Łodzi Centrum Zwalczania Cellulitu.

W Margaret Spa & Wellnes zatrudnia wysokiej klasy specjalistów: lekarza medycyny estetycznej, chirurga plastycznego, dermatologa, onkologa i gastroenterologa. Na miejscu można również skorzystać z basenu, sauny fińskiej i tureckiej, pokoju relaksującego, masaży wodnych, sali ćwiczeń, fitnessu i aerobiku w wodzie.

Warunki


Ważność: groupon ważny do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta przeznaczona wyłącznie dla nowych klientów.
Dodatkowe informacje: należy okazać wydrukowany groupon w momencie przybycia. Dodatkowo 30% rabat na powiększenie ust kwasem haluronowym.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 42 683 12 68 w godz. 10-22 (pon.-pt.) lub 10-14 (sob.). W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Margaret Spa & Wellness (KN)


By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.