Brak nowych powiadomień

Mani Pedi

Pedicure klasyczny bez malowania z zabiegami spa za 54,99 zł i więcej opcji w salonie Mani Pedi w Gdańsku (do -47%)

Oferta ograniczona czasowo!
10+ odsłon dziennie
Wybierz opcję

Wyróżniki

Stylizacja klasyczna i hybrydowa z pakietem zabiegów pielęgnujących lub pedicure leczniczy to sposób na piękne paznokcie i zadbane stopy

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 54,99 zł zamiast 80 zł za pedicure klasyczny bez malowania + spa
  • 63,99 zł zamiast 100 zł za pedicure klasyczny lub hybrydowy + spa
  • 79,99 zł zamiast 150 zł za pedicure leczniczy

Pedicure klasyczny bez malowania + spa: kąpiel stóp z dodatkiem soli zmiękczającej naskórek, opracowanie paznokci i skórek. Następnie za pomocą frezu z jednorazową nakładką ścierną, usuwa się zrogowaciałą skórę stóp. Na koniec zabiegu  – maska regenerująca z masażem.

Pedicure klasyczny lub hybrydowy + spa: wszystkie zabiegi z opcji 1. oraz malowanie paznokci lakierem klasycznym lub hybrydowym na koniec.

Pedicure leczniczy: skrócenie paznokci problematycznych, wygładzenie lub zdjęcie z grubości płytki paznokciowej, wrastające paznokcie, usunięcie zgrubionego, problematycznego naskórka stóp.

Dodatkowe informacje:

  • czas trwania zabiegów: 60-150 min
  • salon pracuje wyłącznie na jednorazowych narzędziach

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta skierowana do nowych klientów salonu (nowy klient to taki, który nie korzystał z usług salonu od min. 6 mies.).
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Godziny otwarcia: pon.-pt. 10-18, sob. 8-15, niedz. nieczynne. Zdjęcie stylizacji hybrydowej lub zwykłego lakieru dodatkowo płatne 10 zł.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 794 944 450 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Mani Pedi

Piękne i zadbane paznokcie to wizytówka kobiety. W Mani Pedi można skorzystać z profesjonalnej stylizacji paznokci dłoni i stóp. Salon został założony z pasji do manicure'u i pedicure'u. Na miejscu, oprócz zabiegów klasycznych czy hybrydowych, można znaleźć także praktyczne porady i inspiracje. Lakiery używane w salonie to: OPI, Victoria Vynn, Gelish, Indigo, Samilac, Sunny Nails, Morgan Taylor, Artistic.

Mani Pedi

Paznokcie, Pedicure, Salony
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.