zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem SUPER. Dziś koniec.

Majaland Warszawa

Ulica Przelotowa 1, Góraszka

1 rok zabawy w tematycznym krytym ,nowo otwartym parku Majaland Warszawa (do -15%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Roczna karta to bezpłatny i nieograniczony dostęp do wszystkich dostępnych atrakcji w magicznej scenerii krytego parku rozrywki

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
M
Magdalena
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
6 dni temu
Niestety, u Nas taka sama sytuacja. Bilety zakupione w maju a na początku czerwca komunikat o wykorzystaniu biletów... Czy komuś udało się odzyskać środki? Dział obsługi klienta nie istnieje. OSTATNIE NASZE ZAKUPY NA GROUPON!
A
Aleksandra
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
czerwiec 15, 2022
Dostałam maila z groupon, że podobno wkradł się jakiś błąd i kupony pomimo tego że widnieją jako wykorzystane chociaż w rzeczywistości nie miało to miejsca to dalej można z nich skorzystać czy faktycznie to nie wiem bo jeszcze nie miałam okazji sprawdzić ale to był mój pierwszy tutaj zakup i ostatni !
M
Monika
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
czerwiec 14, 2022
Też kupiłam kupony, które pokazują mi się jako wykorzystane.
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
czerwiec 14, 2022
również moje groupony widnieją jako wykorzystane a nie korzystałem z nich wcześniej... duży problem z wyjaśnieniem sytuacji
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
czerwiec 11, 2022
Nie użyłem kodu a widnieje jako wykorzystany !
A
Agnieszka
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
czerwiec 4, 2022
Wykupiłam 4 bilety do Parku Majaland. Na dzień 5.06 zaplanowałam podróż wraz z rodziną. Dziś wchodząc na swoje grupony, okazało się, że wszystkie mają status WYKORZYSTANE! Skandal!
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
czerwiec 4, 2022
Ktoś wykorzystał mój kod. Znudzony byłem kupić dodatkowe bilety w kasie.

O tej ofercie

Szczegóły:

Przykładowe atrakcje:

Opis wszystkich atrakcji można znaleźć tutaj.

Ważne: przed wizytą należy sprawdzić na stronie dni i godziny otwarcia parku oraz dostępność atrakcji, a także informacje praktyczne


Mapa Parku Majaland dostępna jest tutaj.

Majaland Warsaw: Zabawa gwarantowana bez względu na pogodę.

Daj się oczarować magicznym światem Majaland Warsaw, drugim w Polsce parkiem tematycznym Majaland, który znajduje się w stolicy kraju- Warszawie. Ciesz się ponad 25 w pełni tematycznymi atrakcjami wewnętrznymi i zewnętrznymi dla bohaterów w wieku od 2 do 10 lat oraz wyjątkową kombinacją pokazów na żywo i spotkań. Ciesz się światem zabawy wewnątrz… Pszczółka Maja zabierze Cię we wspaniałą podróż po strefie wewnętrznej. Lubisz prędkość i dreszczyk emocji? Wybierz się na przejażdżkę Rollercoasterem Wikingów, która z zawrotną prędkością zabierze Cię wzdłuż surowych skał do ciemnej jaskini! Jesteś żądny przygód? Odkryj świat dinozaurów na Karuzeli Dinozaurów. Wolisz wzbić się w powietrze ? Im mocniej pedałujesz w Szkole Latania, tym wyżej polecisz.

….i odkryj rozległą strefę zewnętrzną z Super Wings. Przy dobrej pogodzie baw się jeszcze lepiej w strefie zewnętrznej Super Wings w Majaland Kownaty. Zanurkuj w Aqua Team Playground, podziwiając spektakularne zjeżdżalnie i zaskakującymi efektami. Zabawa dla całej rodziny, która gwarantuje doskonałe orzeźwienie w ciepłe letnie dni! Jesteś fanem podniebnych atrakcji? Udaj się na interaktywną atrakcję Jett Fly i zabaw się w pilota. Wznieś się na wysokość 22 m i steruj swoją maszyną. Tylko od Ciebie zależy, czy będzie to spokojny lot, czy pełen wrażeń obrotowy dreszczowiec.

Warunki

1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Przed wizytą należy zapoznać się z regulaminem parku i informacjami praktycznymi. Zasady parkowania dostępne są w centrum serwisowym parku. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny do 31/03/2023 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Majaland Warszawa

Całoroczny Park Majaland Warsaw oferuje liczne możliwości rodzinnego wypoczynku i zabawy w każdych warunkach pogodowych z atrakcjami zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Park jest jednym z niewielu parków tematycznych w Polsce. Dostępnych jest 25 w pełni tematycznymi atrakcji wewnątrz i na zewnątrz dla dzieci w wieku od 2 do 10 lat oraz jest możliwość obejrzenia kombinacji pokazów na żywo i spotkań.

Na odwiedzających Majaland czekają przede wszystkim uwielbiane przez dzieci postaci, jak np.: Pszczółka Maja oraz rollercoaster Wikingów, karuzela dinozaurów. Na miejscu dostępne są również zjeżdżalnie z zaskakującymi efektami dające wspaniałe orzeźwienie w ciepłe dni, a interaktywna atrakcja Jett Fly zabierze gości na wysokość 22 metrów.