Brak nowych powiadomień

Kownaty 17, Torzym

Tematyczny kryty park rozrywki Majaland Kownaty: roczna karta za 169,90 zł na dostępne atrakcje (zamiast 199,90 zł)

Oferta niedługo się kończy!
30+ odsłon dziennie
Wybierz opcję

Wyróżniki

Roczna karta to okazja do nieograniczonego korzystania ze wszystkich dostępnych atrakcji w magicznej scenerii krytego parku rozrywki

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
G
Guest
2 Oceny1 reviews
3 dni temu
Wspaniały pobyt w cztery osoby. Moc atrakcji na cały dzień. Szkoda że w okresie pandemii. Serdecznie z całego serca POLECAM.
R
Rafal
13 Oceny3 reviews
listopad 8, 2020
Poza kolejkami i brakiem czegoś konkretnego do jedzenia na miejscu to ok. Rada dla innych bierzcie ze sobą jedzenie ( jakieś KANAPKI) . Mają tam tylko hamburgery i fytki.
K
Karolina
2 Oceny1 reviews
listopad 8, 2020
Super atrakcje
K
KAMILA
1 Oceny1 reviews
listopad 7, 2020
Super sprawnie. Żadnych problemów. Polecam wszystkim,którzy wahają się. Czysta przyjemność. Na pewno skorzystam jeszcze nie raz. Oby wszystko było tak proste i przyjemne.
P
Patrycja
2 Oceny1 reviews
listopad 7, 2020
Świetnie miejsce dla dzieci i doroslych
G
Guest
1 Oceny1 reviews
listopad 7, 2020
Wspaniała zabawa. Dzięki kuponów Groupon taniej :)
J
Justyna
1 Oceny1 reviews
listopad 7, 2020
Polecam
A
AGATA
2 Oceny2 reviews
listopad 7, 2020
Miejsce super, my i dziecko zachwyceni. Najlepiej jechać, gdy jest ładna pogoda i ciepło. Bilet stosunkowo niedrogi w stosunku do cen w środku!!
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

W całorocznym parku rozrywki Majaland Kownaty na odwiedzających czeka bogaty wybór atrakcji. Zlokalizowane są w zewnętrznej i wewnętrznej strefie, gdzie odbywają się także występy oraz pokazy na żywo.

Strefa zewnętrzna to m.in. drewniany rollercoaster Wilkołak (prędkość ponad 70 km/h) i Karuzela Kwiatów (rajd po świecie Pszczółki Mai).

W przypadku niepogody można skorzystać z obszernej strefy wewnętrznej, w której znajduje się rollercoaster, Totem Wikingów czy Wielki Drakkar.

Nowością w Majaland Kownaty jest strefa Wickieland z dwiema atrakcjami: Wodna Bitwa i Wielka Fala. Całość utrzymana jest w klimacie wikingów. Nowa strefa obejmuje również sklep z akcesoriami oraz punkt gastronomiczny.

Razem jest to blisko 30 atrakcji zlokalizowanych wewnątrz, jak i na zewnątrz parku. Pozwala to zorganizować dzień pełen przygód i emocji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.


Szczegóły:


Mapa atrakcji:

<center></center>

Warto wiedzieć

Groupon ważny do 31.03.2021 (do tego czasu należy wymienić groupon na roczną kartę do Majaland Kownaty) i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Z uwagi na rozwój pandemii i wytyczne rządu, realizacja usługi będzie możliwa po zdjęciu restrykcji rządowych.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Przed wejściem do parku należy zapoznać się z obowiązującym regulaminem, a wejście na teren parku jest równoznaczne z jego akceptacją.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany (dobrej jakości, z czytelnym kodem kreskowym) i wymień go na bilet w kasie. Rezerwacja nie jest wymagana. Godziny otwarcia dostępne na stronie: www.majalandkownaty.pl. Zasady parkowania są dostępne w punkcie serwisowym parku. W związku z obecną sytuacją podjęto szereg działań mających na celu bezpieczeństwo gości. Wymagane jest zakrywanie ust i nosa i zachowywanie dystansu społecznego. Wszystkie informacje można znaleźć na stronie: www.majalandkownaty.pl/pl/bezpieczenstwo-w-majaland-kownaty-wszystkie-informacje. W przypadku zamknięcia Majaland Kownaty w związku z obecną sytuacją , ważność biletów jest przedłużona o dni zamknięcia.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Majaland Kownaty

Całoroczny Park rozrywki Majaland Kownaty zlokalizowany w Kownatach, w województwie lubuskim, oferuje blisko 30 atrakcji w strefie wewnętrznej i zewnętrznej. Park rozrywki oferuje idealny wypoczynek w każdych warunkach pogodowych. Magiczna sceneria, wyglądająca niczym bajkowa kraina, przykuwa wzrok zarówno małych, jak i dużych gości. Na odwiedzających Majaland czekają przede wszystkim uwielbiane przez wszystkich postaci, jak: Pszczółka Maja i Gucio, mały wiking Wickie i Heidi. Oprócz szerokiej oferty atrakcji do dyspozycji gości są również punkty gastronomiczne, w tym restauracja główna Maja, przypominająca wyglądem wnętrze ula. Dodatkowo w parku znajduje się sklep z akcesoriami, gdzie można kupić produkty związane z bajkowymi bohaterami. Na miejscu znajduje się obszerny płatny parking. Bilety do kupienia w dniu wizyty w parku lub online.