Magia Piękna i Stylu

Prandoty 10a/102, Kraków

Godzinny masaż do wyboru od 169,99 zł w salonie Magia Piękna i Stylu

Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabiegi pomagają w naturalny sposób uwolnić ciało od zbędnego napięcia, uśmierzyć ból, wygładzić skórę i wprowadzić w stan relaksacji

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
E
Elis
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 14, 2022
Polecam. Marta was supper patient to explain everything in English since I don’t speak polish. Treatment was all as planned. Dziękuję
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
M
monika
5 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 29, 2021
Polecam
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania: 60 min
  • masaże do wyboru:
    • klasyczny
    • relaksacyjny
    • masłem shea
    • gorącymi kamieniami

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Magia Piękna i Stylu

Szukając miejsca, gdzie w magiczny sposób można wydobyć ukryte wewnątrz piękno i styl warto udać się do zlokalizowanego w Krakowie salonu urody. Na miejscu można skorzystać z wielu zabiegów kosmetycznych, które w kompleksowy sposób pomogą zadbać o wygląd i dobre samopoczucie. W ofercie firmy Magia Piękna i Stylu dostępne są usługi manicure'u, pedicure'u, przedłużenia i zagęszczania rzęs, makijażu okolicznościowego, zabiegi na twarz (np. microblading, peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja, mezoterapia) i ciało (depilacja, liposukcja ultradźwiękowa, fale radiowe) oraz masaże.