Brak nowych powiadomień

Luxory Auto Detailing

Sadowa 4, Warszawa

29,99 zł za groupon zniżkowy wart 150 zł na I-etapową korektę lakieru i więcej w Luxory Auto Detailing

Wybierz opcję

Wyróżniki

W ramach oferty m.in. dekontaminacja lakieru, powłoka ceramiczna, mycie detailingowe

O tej ofercie


Szczegóły:

Oferta dotyczy grouponu zniżkowego. Różnica między grouponem a ceną końcową dopłacana jest na miejscu. Informacje o koniecznych dopłatach zawarte są w sekcji Warunki.


I-etapowa korekcja lakieru - usługa pozwalająca na usunięcie do 60% rys i niedoskonałości – cena obejmuje samą korektę, konieczność skorzystania z mycia detailingowego (przygotowującego do korekty) oraz zabezpieczenia (wosk / powłoka soft / powłoka hard

Pakiet Luxory Expert:

  • mycie detailingowe
  • dekontaminacja lakieru
  • glinkowanie
  • czyszczenie detailingowe wnętrza
  • korekta lakieru one step
  • zabezpieczenie woskiem soft99 fusso 12M – możliwa zamiana na powłokę ceramiczną za dodatkową dopłatą (wycena indywidualna)

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać na prezent. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Godziny otwarcia: pon. - pt. 11:00 - 19:00 sob. 10:00 - 15:00. Dopłaty na miejscu: I - etapowa korekta lakieru – auto małe (150,00 zł), auto średnie (200,00 zł), auto duże (300,00 zł). Pakiet Luxory Expert – auto małe (600,00 zł), auto średnie (750,00 zł), auto duże (850,00 zł). 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 784 300 818 z podaniem kodu zabezpieczającego.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Luxory Auto Detailing

Oferta studia to nie tylko bogaty wybór usług z zakresu detailingu auta, ale także myjni parowej. W Luxory Auto Detailing wykorzystywane są wysokiej jakości materiały i narzędzia, których używa się nie tylko do pielęgnacji samochodów, ale także motocykli i rowerów. Firma oferuje liczne pakiety usług, które pozwolą przygotować auto m.in. na zimę lub na sprzedaż.